Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-12-2018, 15:49
konrad_9898's Avatar
konrad_9898 konrad_9898 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
konrad_9898.polki.pl

Domyślnie Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

Słabo się na tym znam. Raczej nie będę w stanie pomóc.
Nieprzeczytane 02-01-2019, 10:45
kalarepa90 kalarepa90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kalarepa90.polki.pl

Moje zdanie jest mega pozytywne. Od zawsze miałam kompleks małych piersi, ale chirurgia plastyczna pomogła spełnić moje marzenie o większym i jędrniejszym biuście. Cały trik polega na tym, aby poszukać odpowiedniego fachowca i kliniki. Ja miałam szczęście, bo trafiłam do http://www.christofferingves.pl/pl/p...iersi-warszawa i to był strzał w 10tkę. Jeśli któraś z was jest z Warszawy albo okolic i przymierza się do udania się do specjalisty, serdecznie polecam właśnie tę klinikę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-01-2019, 15:45
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Ja uważam, że chirurgia plastyczna jest naprawdę dobrym rozwiązaniem i pomaga ludziom w walce ze swoimi kompleksami czy innymi problemami. Trzeba tylko wybierać sprawdzone miejsca na wykonywanie takich operacji. Może zainteresować Was oferta Żagiel Medu z Lublina: https://zagielmed.pl/. U nich chirurgia plastyczna jest bardzo dobrze rozwinięta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2019, 18:29
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

Ja nie korzystałam jeszcze z chirurgii plastycznej ale siostra zrobiła sobie lifting twarzy we wrocławskim gabinecie http://prestigeclinic.pl/ i muszę powiedzieć, że zmiana jest bardzo korzystna, aż zachęca mnie by coś ze sobą zrobić. Myślę, że jednak skusiłabym się na mniej inwazyjną wersję zabiegu czyli na nici liftingujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-04-2019, 10:40
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Ja Ci polecam zabiegi HIFU ULTRASKIN, a osiągniesz naturalne i długotrwałe rezultaty usuwania zmarszczek już po 1 zabiegu. Ważne, że uzyskasz efekt liftingu bez operacji, bólu i rekonwalescencji. Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast, ostateczny efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach i utrzymuje się do 5 lat. Można wykonać go w warszawskiej klinice http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2019, 12:11
lobelia77 lobelia77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lobelia77.polki.pl

Wszystko jest dla ludzi, aby tylko korzystać z umiarem. Kusi mnie plastyka powiek górnych bo mam opadające powieki i w wieku 43 lat wygląda to już u mnie źle, buzia wydaje się smutna i zmęczona. Przyjaciółka ma podobny problem i robiła powieki w rzeszowskim https://ipcliniq.pl/ i super wyszło, naprawdę jej zazdroszczę i sama się poważnie zastanawiam czy by to niech nie iść.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-04-2019, 13:54
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Chyba nie czuje takiej potrzeby, a wy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-04-2019, 19:51
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Za bardzo sie boję, ale zabiegi medycyny estetycznej w sprawdzonym miejscu to czemu nie? Zobaczcie jakie promocje maja np. w Magicznej Klinice - wiele moich znajomych i ja sama kilka razy odwiedzałam to miejsce, za każdym razem wychodzimy zadowolone
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2019, 21:15
abednarz abednarz jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
abednarz.polki.pl

Jedna z lepszych w branży, maja wiele lokalizacji a jakość usług wysoka. To bezpieczne miejsca, z dobrymi fachowcami oddanymi pracy i z chęcią sprawiania nam przyjemności
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2019, 11:39
ewelina546 ewelina546 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelina546.polki.pl

Dziewczyny, a jakie zabiegi wykonywałyście w Magicznej Klinice? Może modelowanie ust? Mnie właśnie kusi bo nie jestem zadowolona z wyglądu swoich ale boję się, że coś pójdzie nie tak...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania