Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stres a pokarm...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Stres a pokarm...

    Stres niestety odczuwa też dziecko i nie raz będąc w stresie nie mogłam nakarmić dziecka bo przez to albo źle chwytało pierś albo płakało. Przez stres można też mieć niestety mniej mleka więc najlepiej przed każdym karmieniem zrelaksować się oddać chwili dla dobra dziecka U mnie udało się pomimo częstego stresu i nerwów

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Stres a pokarm...

      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
      Stres niestety odczuwa też dziecko i nie raz będąc w stresie nie mogłam nakarmić dziecka bo przez to albo źle chwytało pierś albo płakało. Przez stres można też mieć niestety mniej mleka więc najlepiej przed każdym karmieniem zrelaksować się oddać chwili dla dobra dziecka U mnie udało się pomimo częstego stresu i nerwów
      Iwonka886, to możesz być z siebie dumna Ja też walczyłam o każdą kroplę pokarmu. Pierwszego synka udało mi się karmić przez 16 miesięcy (ostawiłam Go po porodzie drugiego synka). Młodszy synuś ma 16 miesięcy i zamierzam Go karmić jak najdłużej


      Skomentuj


        #33
        Odp: Stres a pokarm...

        Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
        Iwonka886, to możesz być z siebie dumna Ja też walczyłam o każdą kroplę pokarmu. Pierwszego synka udało mi się karmić przez 16 miesięcy (ostawiłam Go po porodzie drugiego synka). Młodszy synuś ma 16 miesięcy i zamierzam Go karmić jak najdłużej
        Tak jestem bo nie ma nic lepszego dla dziecka jak matki pokarm. Bardzo długo udało ci sie karmić również możesz byc z siebie dumna. Mi niestety pokarm zanikł i nic nie było w stanie pobudzić laktacji.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Stres a pokarm...

          Dziecko odczuwa też emocje mamy. Musisz naprawdę myśleć o malcu, bo teraz nie ma nic ważniejszego, a stres to największy wróg pokarmu. A podczas karmienia staraj się zawsze zrelaksować.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Stres a pokarm...

            Tak, już teraz nie mam problemu żeby się zrelaksowac przed karmieniem maluszka bo wiem, że to nie sprzyja laktacji. Wyciszam sie wtedy i sama odpoczywam od codziennych obowiązków.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Stres a pokarm...

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Tak, już teraz nie mam problemu żeby się zrelaksowac przed karmieniem maluszka bo wiem, że to nie sprzyja laktacji. Wyciszam sie wtedy i sama odpoczywam od codziennych obowiązków.
              Ja od początku wiedziałam, że stresem nic nie zdziałam im bardziej ja byłam zdenerwowana tym bardziej malec niespokojny, więc to do niczego nie prowadzi.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Stres a pokarm...

                Niestety przy pierwszym dziecku stres jest jak najbardziej normalna sprawą i chcemy czy nie na pewno nas dopadnie- nic na to nie poradzimy. Trzeba próbować sie wyciszyć i oddać dziecku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Stres a pokarm...

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  Niestety przy pierwszym dziecku stres jest jak najbardziej normalna sprawą i chcemy czy nie na pewno nas dopadnie- nic na to nie poradzimy. Trzeba próbować sie wyciszyć i oddać dziecku.
                  Iwonka, ja też to zauważyłam. Przy pierwszym dziecku stresujemy się bardziej, chcemy żeby wszystko przebiegało idealnie. Przy drugim już czujemy się pewniej


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Stres a pokarm...

                    Nie wiem czy karmiąc możesz brać nervomix
                    penirium

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Stres a pokarm...

                      hej hej hej hej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Stres a pokarm...

                        To zostało nawet sprawdzone naukowo. Stres nie sprzyja pojawianiu się pokarmu, a wręcz hamuje jego produkcję.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X