Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-11-2015, 13:23
Smykolandia Smykolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Smykolandia.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki wózek kupić?

Ja co do wózków używanych nie byłabym aż tak optymistycznie nastawiona,często są już wysłużone i jakość nie powala na kolana,szwankuje tym samym również ich bezpieczeństwo. Polecam jednak dołożyć i zdecydować się na nowy wózek będący na gwarancji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2019, 14:01
MamaAnia19 MamaAnia19 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MamaAnia19.polki.pl

Ja polecam magnetico slim. bardzo fajny wozeczek. Zobaczcie test, podsylam linka https://maluszek.tv/magnetico-slim-martatestuje/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-02-2019, 21:15
kszanti kszanti jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kszanti.polki.pl

Cybexy są super
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-2019, 08:23
allina987 allina987 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Mi się najbardziej podoba x-lander, a najfajniejsze jest to że można go zamówić online nawet na próbę za darmo. To o wiele wygodniejsze niż bieganie od sklepu do sklepu w poszukiwaniu idealnego wózka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-2019, 13:58
tadekdabek tadekdabek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tadekdabek.polki.pl

moja chrześniaczka jeździ xlanderem i bratowa jest zadowolna
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 09:57
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Polecam wózek wielofunkcyjny i wiekszą uwagę należy przykladać do spacerówki niż do części z gondolą. Dziecko szybko wyrasta i to ze spacerówką będziemy chodzili najczęściej .Powinna byc wygodna oraz stabilna.

Ze swojej strony polecam zastanowić się jeszcze nad kompletem pościeli do wózka dla malucha:
https://www.trilli.pl/posciel-do-wozka-c-10_22.html

W Trilli można kupić dobre jakościowo komplety wykonane z naturalnych materiałów. Pościel z wozeczka będzicie prały bardzo często, zdecydowanie lepiej jest zainwestować w lepszą jakość bo taka pościel na dłużej posłuży i tak szybko sie nie zniszczy:
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-05-2019, 16:15
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Co do wyprawki to ja mogę wam polecić wózek spacerowy od https://espiro.pl/wozki-spacerowe bo mam go już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Praktyczny, wygodny w użytkowaniu, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Sprawdźcie ich ofertę bo mają do wyboru różne modele.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2019, 22:05
ankax91 ankax91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ankax91.polki.pl

Ja zawsze odradzam wózek wielofunkcyjny, jeśli chce się dużo korzystać ze spacerówki, np dużo jeździ się z maluszkiem w okresie letnim. Spacerówka powinna być przede wszystkim lekka i wygodna w składaniu i rozkładaniu - zazwyczaj te 'stworzone' z wózka wielofunkcyjnego, niestety takie nie są. Lepiej kupić sobie osobną spacerówkę. Ja ze swojego doświadczenia polecam model Julie z firmy Lionelo - wygodna, lekka i przedłużana (z myślą o większych maluszkach ). ale pewnie każda firma ma coś dobrego do zaoferowania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-2019, 11:21
ewka087 ewka087 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewka087.polki.pl

Również mogę polecić wózki Lionelo. My akurat mamy ten model https://lionelo.com/shop/elia-oslo/ i jesteśmy bardzo zadowoleni Jest lekki i wygodny, dodatkowo ma fajne pojemne kieszenie oraz kosz. Idealny na dłuższe spacery
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2019, 20:51
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Jak chcesz kupić naprawdę dobry wózek w korzystnej cenie to rozglądnij się tutaj https://www.sklep-smile.pl . Jestem przekonana, że tam znajdziesz dla siebie coś wyjątkowego. Po za tym przy okazji możesz tam kupić fotelik czy też przykładowo łóżeczko turystyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania