Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-10-2018, 17:30
chicaca chicaca jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Domyślnie Odp: Porozmawiajmy o niepłodności

Jeżeli już mówimy o niepłodności, to chciałabym wam zapytać czy ktoś z was miał robione badanie na kariotyp ? Zastanawiam się nad wykonaniem tego badania wraz z mężem. Słyszeliśmy naprawdę wiele pochlebnych opinii na temat tego badania. To właśnie dzięki niemu, mamy możli*wość określe*nia przy*czyny poronienia oraz szan*sę na szczęśliwe donosze*nie ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2018, 13:50
Kaaatarzynka82 Kaaatarzynka82 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kaaatarzynka82.polki.pl

Jest sporo ciekawych informacji na temat niepłodności, a najważniejsze to odnaleźć przyczynę https://prekoncepcja.pl/przyczyny-nieplodnosci/. Najważniejsze jest określenie czy problem dotyczy jednego z partnerów czy obojga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2019, 21:05
mamakasizosi mamakasizosi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamakasizosi.polki.pl

@Kaaatarzynka82,
o przyczynach również czytam ze sprawdzonych źródeł
Na stronie www Invicty, na forach specjalistycznych, na blogach specjalistów.Ostatnio nawet polubiłam profil blogerki na Instagramie, która jest ginekologiem.Dobrze, że żyjemy w czasach, kiedy w internecie możemy znaleźć wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2019, 13:41
wielgoszka wielgoszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wielgoszka.polki.pl

Ja od lat borykam się z problemem, jakim jest niepłodność. Próbowałam wielu różnych sposobów, żeby zajść w ciążę - niestety na próżno. Sytuacja zmieniła się diametralnie kilka tygodni temu, kiedy odwiedziła mnie moja znajoma Ela. Zasugerowała ona, że powinnam skonsultować się ze specjalistami z kliniki leczenia niepłodności w Warszawie (dokładniej z nimi - https://warszawa.klinikabocian.pl/. Posłuchałam jej rady i umówiłam się na spotkanie. Teraz jestem już po wstępnych badaniach i czekam na kolejną konsultację z lekarzem, na której dowiem się, jak będziemy leczyć moją niepłodność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2019, 16:24
bagatela bagatela jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bagatela.polki.pl

Jedną z częstych przyczyn niepłodności jest palenie papierosów. Mojemu trudno było przetłumaczyć, ale kiedy zobaczył swoje wyniki nasienia, to w końcu do niego doszło i mówił, że będzie rzucał. Może sam, a może z jakimś środkiem.. Na pewno nie kupi Tabexu, to bu https://opinie-konsumentow.pl/tabex-...m-moja-opinia/ przeczytał, że nie działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-08-2019, 16:16
marysia8383 marysia8383 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
marysia8383.polki.pl

Teraz wiele czynników wpływa na niepłodność. Nasze odżywianie też ma wpływ na pewno na płodność. A jak ktoś ma duży problem tego typu to jednak warto skonsultować się z jakimś lekarzem. Ostatnio widziałam klinikę w Łodzi , która walczy z niepłodnością na https://gameta.pl/ . Jak ktoś jest z okolic to warto tam się wybrać na konsultacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2019, 15:28
mamakasizosi mamakasizosi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamakasizosi.polki.pl

Nigdy nie byłam w tej klinice. Mogę polecić dr z Invicty Ale zależy z jakim problemem się borykacie…
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania