Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przytyłam 3 miesiące po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    przytyłam 3 miesiące po porodzie

    Witam przed ciążą ważyłam 55kg w ciąży przytyłam jakieś 15 kg. gdy urodziłam ważyłam jakieś 65 kg. a trzy miesiące po porodzie się zaczęło... jestem mamą już ponad rok i ważę 75 kg odżywiam się zdrowo lecz żadko ćwiczę z powodu strasznych bólów kręgosłupa. doradźcie co robić aby wrucić do formy? do tej pory nie przywiązywałam do tego zbyt dużej wagi ale czas to zmienić.kompletnie nie wiem od czego zacząć proszę o poradę
  •    
       

    #2
    Odp: przytyłam 3 miesiące po porodzie

    Kama witaj w klubie choć ja nie dobiłam aż do 75 kg to miałam podobnie
    51 przed ostatnią ciąża w ciązy jakieś 15 kg po porodzie 62 potem spadek do 56 i nagle bum do 68
    aktualnie juz nie karmie więc staram się mniej jeść (jak karmiłam miałam takie ssanie nie do opanowania) unikam słodyczy ziemniaków szybkiego żarcia to podstawa
    zapisałm się na zumbę na razie raz w tyg bo muszę przywyknąc do wysiłku

    kurcze nie wiem co jeszcze Ci podpowiedzieć na pewno ruch pocieszam na wiosnę więcej spacerkó będzie to i waga powinna spaść


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: przytyłam 3 miesiące po porodzie

      Ja was pociesze, ze przytylamnw ciąży 22kg!
      Na razie nie robiac nic schudlam 15kg... I co ja mam zrobić z reszta kg???
      Wróciłam do jogi i chyba od poniedziałku zamówie sobie dietę 1000kcal
      O tyle dobrze, ze w ogóle rozstepow nie mam



      Skomentuj


        #4
        Odp: przytyłam 3 miesiące po porodzie

        to ja Was pociesze ze przytylam26kg
        tuz przed porodem waga 78kg a teraz 59
        jak maly zaczal chodzic odstawilismy tez wozek to spacery staly sie bardziej intensywne he he tak ze moje drogie mam nadzieje ze wraz z wiosna zbedne kilogramy odejda i juz nie wroca
        a czynny wypoczynek dziala cuda
        pozdrawiam







        Skomentuj


          #5
          Odp: przytyłam 3 miesiące po porodzie

          niestety na winiektorych to nie dziala, mimo ze nie uprawiam zadnego sportu to z dwujka ma tego mega ilosc wygibasow, chodzenia na spacery czy z zakupami na 3 pietro bez windy.

          ostatnio przymierzam sie do zastosowania diety montignaka - zdrowa , ale jak ja kocham bialy chleb!!!! , musze jeszcze przebadac dokladnie tarczyce badanie tsh,ft4 i ft3 to koszt ok 100 zl, i dopiero z tym do endokrynologa jednak zawsze znajdzie sie jakis inny wydatek a podejrzenie problemow z tarczyca daje mi "rozgrzeszenie" ale musze sie za siebie wziasc - przed pierwsza ciaza 62 po 80, potem druga ciaza jak zeszlam do 76 a pierwszy trymestr nawet 73(bo mocno mnie wywnetrznialo) a po ciazy 77 potem zaraz 82 i teraz tak 78 sie trzyma - mimo ze ciagle uwazam co jem i nie jem duzo.
          a moja siostra wcina jak 3 chlopow slodycze itp i wazy ledwo 50kg , ech ta przemioana materii.

          Skomentuj


            #6
            Odp: przytyłam 3 miesiące po porodzie

            no to ja wam powiem że przed ciążą ważyłam 67 tydzień przed porodem waga wykazała 96!!!! byłam przerażona.... jak urodziłam małą i powiem wam że ona ważyła zaledwie 2800 to ja praktycznie zleciałam prawie 13 kilo ale reszta długo się za mną trzymała teraz ważę 61 i jestem z siebie dumna że udało mi się pozbyć tego wszystkiego a to dzięki na początku 2 tygodniowej diecie zupa kapuściana a później właśnie 1000 kcal i nie łączenie ziemniaków z mięsem zero białego pieczywa brak kolacji itd.
            najgorsze jest to że zostały mi rozstępy ale można powiedzieć że się już przyzwyczaiłam, ale nadal muszę się pilnować z tym co jem...

            Skomentuj


              #7
              Odp: przytyłam 3 miesiące po porodzie

              A bierzesz jakieś tabletki, bo ja właśnie przytyłam od tabletek antykoncepcyjnych, takich dla kobiet karmiących. od razu 3 kg do przodu. Generalnie osobą z tendencją do tycia niewiele trzeba.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: przytyłam 3 miesiące po porodzie

                Ja w ciąży przytyłam 14 kg. Dwa tygodnie po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży. Niestety nie przełożyło się to na figurę do dziś choć od 7 tygodnia po porodzie chodzę na aerobik tzn wróciłam po przerwie związanej z ciążą i połogiem. Trzy miesiące po porodzie zaczęłam znowu przybierać mimo, że cały czas ćwiczę. Myślę, że to może byc kwestia hormonów i tego, że karmię tylko dwa razy na dobę.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X