Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża? Nie ciąża?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciąża? Nie ciąża?

    Hej
    opiszę swój przypadek, mam nadzieję, że któraś miała podobnie i pomoże
    Otóż ostatni raz okres miałam 17.10, i kolejny powinnam dostać 17.11
    5i6 listopada współżyłam bez gum, niczego, ale on nie kończył we mnie...
    Jednakże, na tydzień przed spodziewaną miesiączką(tj. 10.11) zaczęły boleć mnie piersi, nie byłoby w tym nic dziwnego, bo zawsze mnie bolą przed okresem,ale nie tak wcześnie..Potem zaczęło boleć mnie podbrzusze... tak dziwnie...
    W poniedziałek tj. 14.11 zaczął się okres... i tu pytanie.. bo ewentualne zagnieżdzenie ma jedynie formę plamienia... a ja mam dość obfite krwawienie... Czy to po prostu wcześniejszy okres? czy może okres w czasie ciązy juz.... W sobotę robię test, ale do tego czasu chciałabym poznać Wasze doświadczenia...
    Aha - cykl mam regularny co 30 dni.
    Preferuje kontakt na priv;]

    #2
    Odp: Ciąża? Nie ciąża?

    nie wiem, no w ciazy nawet przez 3 miesiace zdarzaja sie miesiaczki,
    a tak wogóle to chcesz byc w ciazy? bo taki przerywany w dni plodne to grube ryzyko bo podczas kropelkowania przed wytryskiem tezmoga dostac sie sprawne plemniki ...
    a mierzenie temp,da Ci swiadomosc kiedy nie wolno (ale i pewien okres przed i po owulacji tez mozna zajsc w ciaze)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciąża? Nie ciąża?

      w ciazy nie ma miesiaczek tylko krwawienia,ale my to nazywamy "okresem" bo wiekszy % kobiet nie wie ze sa w ciazy,a mysla ze @ przyszla. te plamenia/ krwawienia one czesto pojawiaja sie w terminie okresu ale trwaja srednio 3dni sa mniej obfite ...


      mzap ja bym tam testa kupila a nie rozmyslala
      FROCH

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciąża? Nie ciąża?

        No, test robię w sobotę.....
        Szczerze mówiąc, nie chce być w ciazy....
        no ale jak juz sie trafi, to bedzie i jakos sie z tym pogodzimy

        Skomentuj

               
        Working...
        X