Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-04-2019, 13:16
michal01P michal01P jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
michal01P.polki.pl

Domyślnie Kredyt na zakup mieszkania - doradca - jak to u Mam było?

W prawdzie nie jestem kobieta, ale też myślę o pójściu na swoje. Niestety nie dysponuję gotówką na zakup mieszkania. Wybrałem się do doradców Luxury Finance (więcej dla zainteresowanych tutaj - https://luxuryfinance.pl), którzy pomogli zdobyć kredyt gotówkowy. teraz już po fakcie dokonanym mogę powiedzieć, że dokonałem trafnej decyzji. O to chodziło!:-) Z czystym sumieniem mogę polecić tych doradców.
Szanowne Mamy jak to było w Waszych przypadkach? Z pewnością te samotne mają trudniej, ale chyba nie jest to niewykonalne. Podzielcie sie prosze swoim zdaniem:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-04-2019, 11:42
kalarepa90 kalarepa90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kalarepa90.polki.pl

Domyślnie Odp: Kredyt na zakup mieszkania - doradca - jak to u Mam było?

Ja jestem jeszcze na etapie klikania w porównywarki kredytów hipotecznych. Nie wiem jeszcze, gdzie ostatecznie chce osiąść na stałe, więc trudno mi podjąć decyzję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 12:14
kathaline kathaline jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kathaline.polki.pl

Również polecam korzystanie z pomocy doradców kredytowych zarówno przy zwykłych kredytach gotówkowych, przez hipoteczne skończywszy na kredyt konsolidacyjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-2019, 18:41
MoniaAleks MoniaAleks jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MoniaAleks.polki.pl

My z mężem jakiś czas temu wzięliśmy kredyt na zakup mieszkania pod wynajem. A znaleźliśmy bardzo fajne apartamenty - Lubicz nad Bałtykiem: http://www.apartamentyrowy.pl/. A dokładniej to w miejscowości Rowy, jest tam sporo turystów, więc inwestycja nam się szybko zwraca. I nic dziwnego: piękna okolica, cisza i spokój, do morza mega blisko. Za kilka lat samic chcemy też tam zamieszkać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-05-2019, 07:52
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Warto korzystać z porównywarek kredytowych, żeby wiedzieć, do jakiego banku iść.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-05-2019, 07:54
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Wzięcie kredytu to poważna sprawa i duże zobowiązanie, z pewnością trzeba wcześniej dobrze się zastanowić, sprawdzić oferty, jak również wziąć pod uwagę własne możliwości finansowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-05-2019, 11:23
Kordi33 Kordi33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kordi33.polki.pl

Ja korzystałem z usług HabzaFinanse , dużo różnica między bankami, a doradcami, którzy pomogą nam uzyskać jak najlepsze warunki.
Posiadają w swojej ofercie pomoz z konsolidacja chwilówek , trudnymi kredytami, czy też pozyczką dla zadłuzonych, podejrzewam że w mieszkaniu również nie będzie problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2019, 07:03
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Niestety czasami kredyt to jedyne rozwiązanie, jeżeli nie jest się magnatem. Co zrobić? Jak inaczej spełnić niektóre marzenia? Czytałam dzisiaj co zrobić żeby dostać kredyt hipoteczny http://finansierra.pl/blog/co-zrobic...dyt-hipoteczny może to będzie dla was jakaś porada. Znam ludzi, którzy biorą kredyty, spłacają i jakoś żyją. Trzeba myśleć pozytywnie, iść do przodu, spełniać marzenia - tak sobie mówię
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2019, 13:04
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Zanim spotkacie się z doradcą, musicie poszukać jak najwięcej informacji o kredycie hipotecznym. Nic nie może być dla Was niezrozumiałe. To zbyt poważne zobowiązanie, by się do tego nie przygotować. Z tekstu na stronie: https://hotmoney.pl/kredyt-hipoteczn...kredytobiorcy/ dowiecie się na przykład, jaki jest minimalny a jaki maksymalny wiek kredytobiorcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania