Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Majek to super gratulacje

    zobaczymy czy dam radę uzbierać, a jak nie to z chrzestnym porozmawiam ha ha zmykam kończyć sprzątać miłego weekendu





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      hej
      Kruszyna kucyk ładny ale strasznie drogi, spytaj chrzestnej to może sie złoży z Tobą. Mój Alan ostatnio zaczął sie bardzo dużo bawic maskotkami, przytula je, jak ogląda bajki to w łóżku razem z nim ogląda bajki jeszcze myszka, misiu, piesek i jeszcze jeden misiu także "ludzi" jak na seansie w kinie hi hi
      Majajula to super że zdałaś prawko, a pamiętam jeszcze jak zaczynałaś z Olgą w ciąży.Wspaniała wiadomośc.Będziesz teraz niezależna.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Kruszynka Martyna dzięki
        No tak zaczynałam w 2 miesiącu ciązy z Olgą; potem 3 egzaminy w ciązy potem 7 miesięcy przerwy znów 3 egzaminy aż w końcu przeniosłam papiery do Białej Podlaskiej i tam za 2 razem zdałam. Cieszę się strasznie aż z radości wyściskałam egzaminatora aż się śmiał z kolegą na korytarzu jak ich później mijałam. Ale normalnie ulga niesamowita. Bo i kasy szkoda dobre 3,5 tyś wydane na prawko.

        A my wyrobiliśmy się z prezentami pod poduszkę dla 3 dziewczyn w 100zł hehe wszystko w mega promocjach


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Majek to zazdroszczę, ja już na młodego wydałam na same prezenty w listopadzie 200zł plus ubranka na święta i parę spodni
          Marti j chrzestną złożyłam się na tą kuchenkę Tefala młody szcześliwy wczoraj dostał tylko mu czajnika brakuje i odkurzacz jeszcze sobie za życzył, jakoś dam radę może uzbieram, coś do babci jeszcze dostanie i od chrzestnego-on ma jeszcze dwie chrześnice więc głupio mi tak wspominać o tym poczekam trochę może stanieją albo sprzedam troszkę młodego ubranek u nas zimno a ja idę zaraz sprzątać do mojej babci i umyć okna muszę brrrr





          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            a kuchnie mamy tą
            http://allegro.pl/kuchnia-tefal-cook...960843857.html
            kurcze na all droga jest my za nią daliśmy 139zł





            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Kruszyna my w tamtym roku kupiliśmy Majce pod choinkę taką kuchnię
              http://allegro.pl/smoby-elektroniczn...926042343.html
              a czajnik i toster są super i ja za kuchnię taką w tamtym roku dałam 150 zł a oprócz czajnika tostera był jeszcze zestaw do kawy plus tort
              aktualnie dziewczyny dużó gotują na tej kuchni nawet jak do Julki takie 9-10 latki przyjdą to od razu za kuchnię się biorą hehe


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                majek to Ci tu jeszcze pogratuluje zdania prawka a swiatla stopu to i ja bede pamietac do konca zycia hehe

                u nas milenka dostanie barbie + rozowy garbus, nie wiem czy bedzie zachwycona ale to mikolaj przyniesie. na swieta jak pojedziemy do pl to dostanie to co bardzo chce "barbie syrenke ze swiecacym ogonem" babcia ma jej kupic...juz odliczam dni ile do wyjazdu i jeszcze niecale 3 tyg .......ehh dlugo ale szybko zleci.... ost raz w pl bylam 8 miechow temu wiec mi teskno

                w drugi dzien swiat robimy chrzciny dla alanka ale robimy w resto, nikt nie bedzie skakal kolo 50 osob- prawie jak mini wesele ...nawet nie mamy miejsca gdzie by pomiescic tyle wiary.

                mojej chrzesnicy tez chce kupic kuchnie,ale ona ma dopiero 1.5 roku wiec upatrzylam taka na all do 100zl (wraz z przesylka)

                a u nas milcia chora,kaszle okropnie w pon pojdziemy do lekarza,z alanem tez musze isc na pierwsza wizyte po porodzie,ost przez miesiac przywalil 1kg wiec calkiem niezle jak jedzie na samym cycu

                milego weeku
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Miss dzięki jeszcze raz
                  No ja światła stopu też do końca nie zapomnę że wciska się się środkowy pedał hehe a nie prawy
                  Ewela moja Olga super bawi się tą duża kuchnią staje przy niej i ustawia garnki na palniku coby brzęczał i wali zaciesza hehe a parówki kurczaki i inne plastikowe jedzenie wciana z zapałem nawet talerze
                  zresztą młoda lubi bawić się wszytkim co starsze siostry teraz we 3 lepią ciastoliną faworki hehe


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    też się czaję na ten toster i czajnik ale to może zlecę dziadkom ta kuchnia fajna nam brakuje trochę wiećej tych warzyw plastikowych muszę mu dokupić





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Witajcie,

                      zapraszam Was na moją stronę na FB

                      http://www.facebook.com/pages/Joieri...755910?sk=wall
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        stary temat sie zrobil,
                        my kuchnie tez ujezdzamy w trojke, ale warzywa robimy z ciastoliny i mlody je obiera , kroja, gotuja podaja na talerzach i za kazdym razem jest inne danie.
                        kolezanka wyprubowala ta mase "ciastolinowa" z biedronki (w takich malutkich pudeleczkach) ij ak wyschnie robi sie z niej piankowa rzezba - i oni maja full takich ludzikow i stworkow. wiec polecam

                        my tak zime w kratke przechodzimy, trocjhe chorzy trochę zdrowi, we wrzesniu mloda miala miec szczepionke i jeszcze jej nie zaszczepilam w koncu sie musze wybrac puki wszyscy w kolo zdrowi,

                        mojemu bratu wczoraj urodzila sie druga corka - jeszcze nie wiedza jak jej dadza na imie-no moze juz wiedza tylko my nie wiemy :P
                        ale jjak sobie przypomne ze moje wielkoludki byly takie malusie... ze pily z cycusia w tym kocyku zawiniete... tak czasem na chwile sie cofnac w czasie...

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Hejka.Straszne tu pustki laski pisać pisać bo forum upada.U mnie wszystko okej jak widać na suwaczku mam juz synka.Bartosz urodził się 10 lutego o 11.45 SN waga 4350 60 cm i 9 punktow Apgar.


                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Ania gratuluję dużego synka
                            jak tam poród??? jak reakcja starszaków
                            pisz pisz


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                              Aniu gratuluje!

                              moja bratowa tydzien temu urodzila coreczke... normalnie najchetniej bym jej ja zabrala
                              ostatnio bylismy u znajomych maja 6 tyg synka - a moj M "a moze kolejne?"
                              ale ja chce do pracy... skladam juz oferty w miejsca takie jeszcze wybredne bo bym musiala opiekunke zatrudnic do dwójki- a to malo nie jest, jednak juz musze sie rozgladac bo wiadomo ze poten na hop siup nie znajde pracy - przynajmniej nie taka ciekawsza...

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Pieczula ja też szukam pracy i przedszkole żłobek och na początku mąz do mnie dołoży

                                no a my postanowiliśmy ż ebędziemy mieć 4 dziecko wariaci ale co tam raz się żyje

                                ale to tak za jakiś czas no chyba że przydazy się wcześniej


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X