Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysły na rodzinne zabawy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

    My często całą rodziną pędzimy na korty tenisowe w Poznaniu, jest to wspaniała zabawa dla całej rodziny, po 2godzinnej grze, każdy jest tak zmęczony, że po powrocie do domu ciepła kąpiel i spanie!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

      Zależy w jakim wieku jest dziecko Ale całkiem fajnym pomysłem, jest odwiedzenie sali zabaw w najbliższym CH np. http://www.incaplay.pl/ w Warszawie, znajdziecie tam wiele atrakcji dla dzieci, samemu można wypić kawę lub bawić się z maluchem. Fajna sprawa, a przy okazji można zrobić jakieś zakupy

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

        Ja proponuję rodzinne muzykowanie. U nas tata gra na gitarze, syn na organkach, mama na bębenkach, córka na grzechotkach. I razem śpiewamy. Super czas!!! Bardzo nas jednoczy.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

          A takie rodzinne wypady na rolki? Zobacz tu chyba można kupić sprzęt i to w każdym rozmiarze prawda? aktywne spędzanie czasu z rodziną chyba może się podobać prawda?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

            Z takich gier moje dziecko jeszcze nie korzystało. Na chwile obecną staram się ją zainteresować innymi grami. Wiele interesujących propozycji udało mi sie znaleźć na http://www.tatento.pl/aa/76/dzieci/z...de-i-niepogode. Dziecko w zależności od wieku ma inne zainteresowania dlatego warto gry czy zabawy dostosowywać do jego wieku.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

              Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
              Ja proponuję rodzinne muzykowanie. U nas tata gra na gitarze, syn na organkach, mama na bębenkach, córka na grzechotkach. I razem śpiewamy. Super czas!!! Bardzo nas jednoczy.
              Bobusie2 ja też uważam, że to świetny pomysł! Mój mąż też uwielbia grać na gitarze, ja śpiewam a synuś próbuje grać w rytmie na swym bębenku. Super zabawa!


              Skomentuj


                #22
                Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                Ja uważam, że zawsze warto z dzieckiem wyjść na świeże powietrze, dlatego naszym ulubionym miejscem jest nowy plac zabaw budżet obywatelski pozwolił na jego wybudowanie http://spil.pl/budzet-obywatelski-pl...twoim-osiedlu/ także trochę walki, ale udało nam się przynajmniej mieć świetne miejsce dla dzieciaków i całą rodziną możemy tam chodzić

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                  dynamical123 zazdroszczę Wam trochę tego placu zabaw, bo ten najbliżej naszego domu jest beznadziejny, a za najgorsze uważam to, że w jednym miejscu są zabawki dla małych dzieci i między tym porozstawiany metalowy sprzęt do ćwiczeń dla dorosłych.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                    Ostatnio rodzinnie lubimy też rysować, malować, kolorować. W ruch idą kredki, mazaki, farby. Przy tym jest sporo śmiechu i czas mija tak jakoś bardzo szybko.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                      A ja polecam wybrać się wspólnie do zoo. Nie wiem jak Wasze dzieci ale moje wprost uwielbiaja sie patrzeć na zwierzaki...Jakiś czas temu za namową znajomych odwiedziliśmy zoo w Zambrowie ( znajduje się pod Łodzią). Jest to niewielkie zoo ale świetnie dostosowane dla maluchów .Znajduje się tam masa zwierzaków. Dzieci były szczególnie zachwycone foczkami:
                      http://zoosafari.com.pl/europa/foka-szara

                      Były również białe tygrysy oraz lwy. Zwiedzanie nie było męczące. Było gdzie zjeść, pobawić się, posiedzieć. Tak wiec jest to bardzo dobre miejce na wycieczkę nawet z tymi najmłodszymi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                        My często gramy z synkiem w biznes po polsku,jedna gra potrafi nam zająć kilka ładnych godzin,jest to świetna zabawa, a w dodatku uczy dziecko rozporządzania pieniędzmi.polecam każdemu

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                          My generalnie stawiamy na gry i zabawy planszowe, czasem są to także wspólne budowle z klocków lego czy tych drewnianych. To rozwija kreatywność naszych dzieci.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                            Często gramy w gry planszowe, zgadywanki, chowanego czy gramy na dworze. Jak jest sezon to jeździmy na rowerach , a ostatnio nawet na rolkach. Bardzo fajne rolki dla dzieci znalazłam tutaj http://www.asport.pl/k/203/rolki-dla...ki-regulowane/ , zdecydowanie nie marketowa chińszczyzna, tylko dobre marki
                            Niepoprawna romantyczka

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                              Ostatnio spadło trochę śniegu, więc można pomyśleć o lepieniu bałwana, rzucaniu się śnieżkami, czy jeździe na sankach. A Wy byłyście już z dzieciakami na saneczkach?


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

                                Sanki świetna sprawa, dzieci to uwielbiają. Ostatnio górka przed blokiem przeżywała prawdziwe oblężenie! Szkoda że już stopniał cały śnieg... Ale niedługo wiosna to przyjdą wszystkie tradycyjne zabawy na świeżym powietrzu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X