Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hey laski

    wczoraj byłam na szopingu i kupiłam 7 bodów za 3 euro kurtke dla Milenki i kilka rzeczy.normalnie jest tu tak tanio,że mogłabym tu zamieszkać.
    jutro lecę do karlsruhe i wkońcu do domku,do męża
    Podróż samolotem była okropna,Milenka prawie 3/4 drogi cały czas płakała,a ja myślałam,że wybuchnę,bo nie wiedziałam o co jej chodzi...ale było- mineło.
    Nawet nie czytam o czym pisałyście bo czasu nie mam na to...
    pozdrawiam wszystkie te Panie,które tylko podczytują
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Frosia dobrze, że doleciałaś To kupuj, kupuj skoro tanio
      Ty to lubisz po sklepach łazić

      A ja czuję się fatalnie, w nocy przywitałam się z kiblem dwa razy, gorączkę znowu miała, zimno i było, do tego stopnia, że musiałam jeszcze i kocem się przykryć. Rano wstałam miałam 38,2 stopnie i wiecie co chyba sie starzeję bo kiedyś przy takiej temp normalnie funkcjonowałam, a tera tragedia, wszystkie mięśnie, kości czuję, kręci mi się w głowie. Ehh...
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Familka oj bidulko...kuruj sie kuruj.....jakieś grypsko??
        nie daj się Babo chorobie...ja wyglądam starzej niż Ty,więc w twoim przypadku to tylko przeziębienie
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hej dziewczyny.MISIA witaj w dublinieale pogoda ci sie trafila
          shannon

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            widze ze jakie choroby panuja na forum.a ja jak sie okazuje zdrowa bo wyniki mam w porzadkuanemi tez nie mam
            shannon

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
              hanta no cięzko było, ja też @ dostałam 2 tygodnie wczesniej niz powinnam ale tez myslę że przez stres.

              dziś byłam z małym u kontroli u chirurga i pediatry.
              oskrzela się goją i rany tez , i obaj lekarze mówili że za kilka miesięcy nie bedzie sladu więc jakos mi sie humor poprawił.
              witajcie mamusie w tą pochmurną sobotę,

              Pinky cieszę się razem z Tobą z tych wieści

              mój Julek śpi a ja się pokłóciłam z mężem, jakaś podkurzona ciągle chodzę na niego...niby się nie stresuję tym brakiem pracy ale jednak!!!
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                widziałyście gazetkę z zabawkami z reala???
                32 strony zabawek z niezłymi cenami
                od 5go listopada do 24 grudnia.... szaleństwo przedświąteczne już się zaczęło!

                http://www.real.pl/dzieciaki_to_lubia.php
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej dziewczyny!
                  my od rana sprzątamy - mój m. też się zabrał za sprzątanie kazał m mu kibelek wyszorować hihihi.
                  Tree dużo zdrówka!
                  Jahmajka super, że wszystko jest ok. skąd w takim razie te siniaki???
                  Izabelka własnie patrzę na te gazetkę i rzeczywiście ceny obniżili ta lalka z okładki mi się podoba, tylko ciekawe czy jeszcze ją dostanę czy ludzie już wykupili.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hello

                    ostatnio przez te przeprowadzkę tylko was podczytuje wiec zorem i ie mam siły nic pisac juz

                    wczoraj zamówiłam na allegro firanki do duzego pokoju i jak juz kupiłam to sie palłam ze tam nic o obszyciu nie pisałuno taka zakrecona jestem jak ja je teraz obszyje???????dzis wysałm emaila do nich czy mogliby to zrobic a jesli tak to za jaka opłata


                    wzielismy juz kredyt i kupilismy sofę cudna do pokoju z pufa i dostawką taka ,mąż dzis robi półki na szafe drzwi juz zamówione jeszcze mebli do kuchni szukamy,do dzieci mamay .....tyle tego ze głowa boli kiedy my wkoncu z dlugów wyjdziemy to nie wiem

                    Shan ciesze się ze wszystko w porzasiu ,to w takim razie od czego te siniaki?

                    Froch moze Milence to cisnienie szkodziło i ja główka bolała podczas lotu?biedna..dobrze ze juz po wszystkim


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam Kobitki wpadłam na chwilke a tu nikogo niema, pustki jak co weekend wczoraj muj mąż sprawił nam niespodziankę- Cypulkowi kupił duże klocki Wadera a żonka dostała nowe perfumy Cithru wie że je uwielbiam... kurcze dopiero kilka razy tak mnie zaskoczył uciekam robić biszkopta na torta- rodzice mają jutro rocznicę ślubu, więc bedzie imprezka





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        Sikorka widzę, że ostatnio to sobie często randkujesz. fajnie masz udanego wieczoru!
                        hehe w końcu w narzeczeństwie trwam, za rok juz nie bedzie tak słodko
                        a dziś też śmigamy na koncert ale to już obowiązkowo bo Radek gra w jednej knajpie
                        Wam też życzę Kochane miłego wieczoru i łikendu

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          WITAM mamusie TREE-zycze duzo zdrowia , SIKORNIK -randkuj randkuj ..... zycze wspaniałej imprezki .... Gazetka z REALA spoko zabawki fajne ,rok temu przez świetami w realu była super promocja zabawki wszystkie mozna było kupic za 50 % taniej ,wiec moze w tym roku zrobia to samo . U nas pogoda dzis była brzydka . Dzieci własnie bawia sie z tatusiem to sa te super chwile z tata ,ktorego cały tydzien nie ma . Kruszyna to wczoraj mąż zrobił wam wielka niespodzianke z prezentami -super .

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            jak Wam wieczór mija? ja właśnie siedze sobie sama w domu i znowu jem czekoladę....
                            przed chwilą przyszedł niespodziewanie m., do tego z kolegą, ja sobie tu w krótkich spodenkach latam (naprawdę krótkich).... mogłam chociaż zostać uprzedzona no! w ogóle jeszcze z koleżanką na gg gadałam, ona mi dawała dosyć ciekawe rady i to wejście m. mnie tak wystraszyło, że zamiast zamknąć sobie okno gg, to je powiększyłam na cały ekran hahaha.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                              wczoraj zamówiłam na allegro firanki do duzego pokoju i jak juz kupiłam to sie palłam ze tam nic o obszyciu nie pisału no taka zakrecona jestem jak ja je teraz obszyje???????dzis wysałm emaila do nich czy mogliby to zrobic a jesli tak to za jaka opłata
                              jak Ci nie obszyja to wyslij do mnie firanki


                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              hey laski

                              wczoraj byłam na szopingu i kupiłam 7 bodów za 3 euro kurtke dla Milenki i kilka rzeczy.normalnie jest tu tak tanio,że mogłabym tu zamieszkać.
                              no cena niezla -nawet u mnie niespotkalam takich cen a moze za rzadko chodze na zakupy

                              Family widze ze Cie niezle rozlozylo -zycze zdrowia !!!
                              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hey laski

                                ja czekam na wagę od koleżanki,bo stoję z pakowaniem,ależ mi się lecieć nie chce...zauwazyłam,że moja córa zrobiła się mały krzykacz,właśnie odkryła że może się wydzierać i to ją po prostu bawi....a ja mam już dość,uszy mnie bolą.miłego wieczorku Wam zycze
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X