Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: urządzamy pokój dziecka

    Jakbyście szukały fajnych poduszek i poszewek to zajrzyjcie do sklepu online Little Dreams Mają tam poduszki gwiazdki, sowy czy chmurki a także poszewki w ciekawe wzory.
    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:49. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: urządzamy pokój dziecka

      A co do pokoju starszego dziecka? O czym pomyśleć, żeby taki pokój był komfortowy?
      Wiadomo, że trzeba uwzględnić zdanie dziecka. Nastolatek ma już na pewno dużo do powiedzenia.
      Jak myślicie, czy takie meble będą ok? A jeśli nie, to gdzie szukać czegoś sensownego?
      Last edited by disne; 10-06-2020, 15:50. Powód: reklama

      Skomentuj


        Odp: urządzamy pokój dziecka

        Pokój dziecka to również pokój młodzieżowy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak go urządzić, to sądzę, że warto skorzystać z wskazówek zebranych w poradniku na stronie urzadzajac-pokoj-dla-nastolatka. Sprawdźcie, o czym nie można zapomnieć.
        Last edited by disne; 10-06-2020, 15:50. Powód: reklama

        Skomentuj


          Odp: urządzamy pokój dziecka

          A może jednak na ścianę taki bardziej uniwersalny motyw, w takich klimatach, jak tutaj - naklejkomania.eu/134-fototapety-niebo ?
          Może być oczywiście inny, ale wydaje mi się, że nie warto projektować pomieszczenia pod styl, który może się podobać danemu dziecku tu i teraz, a średnio będzie odpowiadać za jakiś czas.

          Skomentuj


            Odp: urządzamy pokój dziecka

            Ja się niestety na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
            Każdemu człowiekowi dano tylko jedną duszę, każdej duszy dano tylko odrobinę mocy

            Skomentuj


              Odp: urządzamy pokój dziecka

              czy powinno się malować ściany typowo pod płeć? myślę o zieleniach i niebieskim.. chce zrobić trochę taką dżunglę dla dzieciaka

              Skomentuj


                Odp: urządzamy pokój dziecka

                tutaj macie wszelkie akcesoria do malowania i remontu
                Last edited by disne; 10-06-2020, 15:51. Powód: reklama
                W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  Skorzystam z tematu i zapytam. Witam Was, posiadam ogromną ilość aluminiowych elementów. Są stare, zniszczone dlatego wymagają przede wszystkim czyszczenia i lakierowania. Potrzebuję ich do swojego warsztatu samochodowego i niestety nie mam czasu zrobić to sam, jest tego zdecydowanie za dużo. Tu nasuwa się moje pytanie. Macie coś sprawdzonego w tym zakresie? Chodzi mi przede wszystkim o szybkość realizacji zlecenia. Może coś takiego będzie dobre ? Mieliście z nimi styczność?
                  Last edited by disne; 10-06-2020, 15:51. Powód: reklama
                  Drobiazgi świadczą o wielkości człowieka, ot co.

                  Skomentuj


                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    Do dekoracji pokoju dziecka świetnie sprawdzą się tapety! tapety-do-pokoju-dziecka
                    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:51. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      Polecam tapety ścienne od 4wall - pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        Ja w pokoju dziecka postawiłam na raczej stonowany i neutralny kolor ścian a klimat tworzę dodatkami. Można w ten sposób naprawdę wiele zdziałać, np. taka pościel chłopięca u mnie sprawdziła się świetnie w połączeniu z obrazkami na ścianach. Zdecydowanie polecam ten sposób dekoracji każdemu - jest stonowany i nieagresywny - idealny do pokoju dla dziecka.
                        Last edited by disne; 10-06-2020, 15:48. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          A co myślicie o komodzie kąpielowej? Jest to przydany mebel czy wręcz przeciwnie - tylko zabiera miejsce? Widziałam, że -komoda-kapielowa-jaki-mamy-wybor-kupujac-komode-kapielowa polecają, jednak wolałabym się dowiedzieć, jak to w praktyce wygląda.
                          Last edited by disne; 15-06-2020, 15:15. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            standardowo rozowy jak ma kazda dziewczynka

                            Skomentuj


                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              Ja szukałam łóżeczka do pokoju dziecięcego, ale nie wiedziałem czy powinnam się kierować w doborze tego właściwego. Nie chciałam oszczędzać, i starałam się podążać głównie wygodą łóżka dla dziecka. Znalazłam taką stronę, może i któraś z Was również z niej skorzysta Kilka fajnych porad, które można wykorzystać w swoim mieszkaniu.
                              Last edited by disne; 10-06-2020, 15:49. Powód: reklama

                              Skomentuj


                                Odp: urządzamy pokój dziecka

                                A widzieliście takie miarki. Super opcja moim zdaniem. Fajny element użytkowy i dekoracyjny. Za moich czasów robiło się kreski na ścianie A teraz takie cuda.
                                Last edited by disne; 10-06-2020, 15:49. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X