Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    Jak byłam ostatnio na parapetówce, to kupiłam takie dwa kryształowe świeczniki

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Zawsze można kupić cos niezwykłego np na wyjątkowyprezent.pl. Wykupić kolację w fajnej knajpie, lekcję tańca, albo skok ze spadochronem.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
        A czy sisotra lubi niespodzianki? Jeśli tak mam dla ciebie świetną opcję.
        Na stronce Sorpreso mozna zamówić prezent, którego na pewno nie będzie się spodziewała. Nawet Ty nie będziesz wiedziała, co to będzie. Ustalasz tylko wartośc prezentu i tyle. resztą zajmuja się oni.
        Ciekawe, no nie?
        Ja raczej nie zdecydowałabym się na tego typu prezent dla kogoś

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          Teraz są takie śliczne bransoletkowe zegarki, może taki prezent by się siostrze spodobał ? http://www.protime.pl/product-aar-26...62-2152QZ.html
          Jaka kobieta nie lubi błyskotek, ja myślę, że zegarek, w ogóle biżuteria zawsze są w modzie i na czasie

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Wszystko zależy od gustu danej osoby. Mnie się takie zegarki np. nie podobają, więc nie jest to uniwersalny prezent, który przypadnie do gustu każdemu.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              Kup jej jakąś fajną książkę, bardzo fajne książki pisze Wojciech Cejrowski, jak Twoja siostra lubi podróże to koniecznie jej kup. Nawet jego ostatnio książka została bestsellerem: http://xiegarnia.pl/artykuly/bestsellery-wrzesien-2014/

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Ja też myślę, że jeżeli siostra lubi książki, będzie to bardzo fajny prezent, choć akurat za panem Cejrowskim nie przepadam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  Jak nie mam pomysłu na prezent to kupuję po prostu kartę podarunkową albo do sklepu odzieżowego albo ze sprzętem jakimś albo z dekoracjami do domu.Osobiście sama lubię dostawać tego typu prezent,bo zawsze można sobie kupić to co się sobie podoba.A z prezentami wiadomo różnie bywa...



                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                    ja dla siostry nigdy nie kupuje prezentow sama. Zbieram jej najlepsze kolezanki wykladamy kase i kupujemy cos wiekszego drozszego co jej sie na pewno przyda. Ostanio kupilsmy jej rolki, w tym roku zbieramy sie na sliczne walizki bo chce wyjechac na floryde a wiemy ze nei ma zadnej fajnej wiekszej walizki a to sie przyda na pewno. Kazda siostra tez ma inne gusta, a my jako siostry wiemy najlepiej co im sie podoba dlatego tu w doborze prezentow w ogole nei powinno byc trudno A jak nie wiemy co to najbezpieczniej oczywiscie dac kase do reki i niech sobie kupi co tylko sobie wymarzy. A mzoe sobie do czegos dolozy? albo odlozy na jakas czarna godzine Roznie bywa.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                      ja staram się zawsze siostre podpytać co by chciała ewentualnie wysyłam mame na zwiady bo wolę kupić jej coś z czego będzie zadowolona ostatnio podarowałam jej zaproszenie do spa na weekend - miała oplacony pobyt, jedzonko i pakiet zabiegów - po powrocie była zadowolona

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        pewnie, dobry pomysł

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Jeśli w danym momencie nie wiemy nic o konkretnych potrzebach lub wymarzonych prezentach to myślę, że zawsze dobrym pomysłem dla kobiety są kosmetyki. Moja siostra lubi długie kąpiele i wiem, że awaryjnie jak nie mam pomysłu to zestaw olejków do kąpieli, balsamów itp zawsze ją ucieszy

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                            ja myślę ze dobre prezenty to też takie na które nam jest szkoda kasy wydawać zawsze fajnie sprawdzają się ciekawe ramki czy skrzynie na zdjęcia dekoracja i miejsce na zdjecia, podobnie kuferki na biżuterie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                              Zależy co kto lubi Ja lubię dla siebie prezenty praktyczne ale raczej nie dekoracyjne tzn takie ramki czy pudełka które sobie stoją i tworzą też ozdobę to ryzykowny prezent jak dla mnie. Zawsze mam wizję jak ma wyglądać wnętrze naszego gniazdka i nie lubię ingerencji sama lubię wszystko wybrać

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                                Masz racje praktycznosc na pierwszym miejscu, nie obraziłam sie jak dostałam zestaw patelki od cioci bo tego mi akurat brakowało, mikser od męża o którym marzyłam, ale czytałam kiedys ze kobiety się obrażąją za takie prezenty myśląc ze sa tylko do garów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X