Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebuje pomocy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Potrzebuje pomocy

    Witam potrzebuję pomocy. Jestem po cesarskim cięciu moja księżniczka ma 3 tygodnie do tej pory starałam karmić piersią po półtora tygodnia po infekcji lewej piersi zaczęłam odciągać pokarm i karmić ja butelka z moim pokarmem. Ona jest strasznie łapczywa to też jeden z problemów bo gdy ja karmię to mam stresa strasznego. Krztusi mi się szuka smoka...itp polecacie jakaś dobrą butelkę? Ale teraz najważniejsze w lewej piersi mam zanik pokarmu może po 5 h 50 ml w prawej jest ok bo 100ml kocham moją córeczkę najbardziej na świecie ale chcę wprowadzić mleko modyfikowane bo wydaję mi się że nie najada się moim mlekiem a ja poprostu jestem wykończona. Wprowadzam jej od 3 dni aptamil 1 to chyba w pl odpowiednik bebilonu daję jej jedną butelkę około godziny 12 120ml no i zaczyna się jazda dziecko nie śpi mi do 21 ciągle płacze krzyczy. Robi kupki troszkę pierdzi je ale tak to ciągle jest nie spokojna. Położna wczoraj sugeruje bym dawała 90ml mojego mleka zmieszanego z 30 ml modyfikowanego. Czy ktoś mógłby mi pomóc nie daję rady serce mi pęka.

    #2
    Odp: Potrzebuje pomocy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Potrzebuje pomocy

      He does poop a little farts them but yes she is still not calm. The midwife yesterday suggested that I give 90ml of my milk mixed with 30ml of modified milk. Could someone help me I can't give my heart breaks.
      Web Design Company In Karachi

      Brooklyn Contractor

      Skomentuj

             
      Working...
      X