Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdrowe dania dla całej rodziny.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    brzmi super masz jakiś dobry przepis ogólnie na krewetki?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      nie przepadam za krewetkami, ale moja rodzina lubi sushi z wędzonym łososiem, byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam fajego łososia w carrefour, dzięki apce miałam 20% taniej bo to był produkt z linii jakość z natury

      Skomentuj


        #18
        Trzeba też zwracać uwagę, na jakim sprzęcie przygotowuje się te posiłki. Patelnie stare są często niebezpieczne. Polecam na przykład zajrzeć do sklepu xxxxx, kiedy zorientujesz się, że i Twoja kuchnia wymaga remanentu.
        Last edited by disne; 28-09-2020, 21:55. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Szczerze przyznam, że sam czytam etykietki o zawartości produktów, natomiast ciężko jest ogarniać wszystko od strony kuchni.
          Mam na myśli nieustanne "uważanie" na zakupach, stanie w kolejkach, kupno tego jedzenia, późniejszy przygotowanie go...
          Schodzi z tym cała masa czasu dlatego zdecydowałem się na catering dietetyczny, który wbrew pozorom nie jest drogi i ceny wychodzą mega porównywalnie do zwykłych zakupów.
          Last edited by gagatka; 22-01-2021, 15:30. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Uwielbiam pierogi z wiśniami. Ty też je robisz.

            Skomentuj


              #21
              jak tylko mam czas to gotuję, robię obiad na 2 dni a jak nie mam czasu to zdarza mi się po gotowe jedzenie sięgać. W zamrażarce mam zawsze paczkę czy dwie jakiegoś jedzenia. Fajne dania ma Frosta, dzisiaj robiłam kurczaka po azjatycku z makaronem, robi się w niecałe 10 minut i jest bardzo smaczne, 2 osoby się moga najeść

              Skomentuj


                #22
                Fajnie sprawdzi się zapiekanka z brokułem, kurczakiem, sosem jogurtowym i parmezanem. Łatwa, szybka i zdrowa

                Skomentuj

                       
                Working...
                X