Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoły rodzenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Szkoły rodzenia

    U mnie w szpitalu szkoła rodzenia jest płatna i to aż 600 złotych Z jednej strony bardzo chcę iść, ale z drugiej na maluszka i tak jest tyle wydatków, że chyba finansowo nie dam rady... To moje pierwsze dziecko i jakaś wiedza by się przydała... Ostatnio czytałam o internetowej szkole rodzenia Prenalen. Podobno to całkowicie darmowe i odbywa się w formie e-learningu. Chyba się zapiszę i zobaczę jak to się sprawdzi, zawsze 600 zł w kieszeni

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Szkoły rodzenia

      Kasia i co jak ta szkoła? Zapisałaś się? Daj znać bo sama jestem ciekawa. A wiesz może czy jak korzystasz z ich zajęć to możesz jeszcze korzystać z takiej przy szpitalu? Bo chciałabym jeszcze iść do stacjonarnej bo widziałam, ze jest spotkanie w szpitalu i można poznać położne które tam pracują.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Szkoły rodzenia

        Nie byłam nigdy na takich normalnych zajęciach, bo mieszkam pod Poznaniem i do miasta trochę daleko, ale kuzynka poleciła mi szkołe internetową https://szkolarodzeniaprenalen.pl/
        Ćwiczenia z oddychania, porady, jak trzymać dzieciątko i na co uważać, śmiało można zadawać pytania i znajdzie się coś dla partnerów - mój się na przykład przekonał, żeby być ze mną przy porodzie Przy drugim dziecku na pewno zajrzę ponownie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Szkoły rodzenia

          Na pewno każda pomoc jest przydatna.
          Szkoła rodzenia przygotowuje do porodu i pierwszych kilka dni po porodzie - łącznie z opieką nad maluszkiem.

          Na pewno warto korzystać z darmowych szkół rodzenia, gdzie oprócz przygotowania do porodu można wymianiać się doświadczeniami. Można "oswoić" się z tematem.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Szkoły rodzenia

            Chodzę do szkoły rodzenia, czasem chodzi ze mną mój partner, uważam, że nie jest to czas zmarnowany! Nauczyłam sie wiele rzeczy, zawsze mogę posłuchać porad innych kobiet, połoznych. Poznałam dużo świetnych przyszłych mam. Fajna sprawa, jak tylko ktoś sensowny prowadzi to jest super !

            Skomentuj

                   
            Working...
            X