Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Catering dietetyczny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Catering dietetyczny

    Cześć mam pytanie, czycatering dietetyczny to dobre rozwiązanie problemów z dietą ? bo właśnie chce przejść na dietę i szukam jakieś alternatywy.
  •    
       

    #2
    Odp: Catering dietetyczny

    Zapewne nie dla wszystkich, ale wydaje mi się, że dla większości jest to rozwiązanie problemów. Bardzo dużo osób żyje w biegu, nieregularnie się odżywia, je fastfoody. Nie jest to ani tanie ani zdrowe. Wiele osób też myśli, że nie stać ich na zamawianie sobie takiego cateringu dietetycznego, ale on wcale nie musi być bardzo drogi. możecie sobie wyszukać wiele firm i porównać oferty. Jakbyście tak podliczyli wszystkie wydatki na jedzenie razem z tymi kanapkami do pracy, jedzeniem na mieście, to moze się okazać, że wydajecie nawet więcej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Catering dietetyczny

      We Wrocławiu nie mam pojęcia :P Mieszkam w Katowicach i korzystam z cateringu Z tego co pamiętam dowożą w bardzo wielu miastach, sprawdź ich ofertę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Catering dietetyczny

        Zgadzam się z przedmówcą. Catering dietetyczny jest dość dobrą opcją i faktycznie jest wiele firm oferujących tego typu usługi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Catering dietetyczny

          Faktycznie, dzisiaj to niesamowicie wygodna opcja. Jeśli nie macie czasu gotować, a chcecie jeść zdrowo, to catering dietetyczny faktycznie może być najlepszą opcją.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Catering dietetyczny

            Też się nad tym zastanawiam. Chce wziąć na próbę jedną z diet Zobacze jak to będzie wyglądać po miesiącu ale przecież musi to dobrze wyglądać co nie Jest to bardzo wygodne rozwiązanie na dietetyczne posiłki, których nie musicie robić. Powinno to mi sporo pomóc w odchudzaniu się

            Skomentuj


              #7
              Odp: Catering dietetyczny

              A ile wychodzi was ta dieta tygodniowo ?
              Ja znalazłam jedną firmę gdzie za ok 300 zl w tydzień można się zmieścić i mają wersję gluten free

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Catering dietetyczny

                Jak można zauważyć, w ostatnich latach wzrosła nasza świadomość jako konsumentów i coraz większą uwagę zwracamy nie tylko na cenę, ale i jakość produktów. Osobiście, że nie korzystam z cateringu dietetycznego, bo uważam, że samemu można w prosty i szybki sposób przygotować odpowiedni posiłek.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Catering dietetyczny

                  ja również korzystam
                  zamawiałam już z 2 firm i mogę je śmiało polecić.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Catering dietetyczny

                    U mnie był podobny problem. Brak czasu nie pozwalał na stanie w garach cały dzień a wiadomo, że dzieciom trzeba serwować pełnowartościowe posiłki.
                    Myślałem, że catering będzie kosztownym rozwiązaniem, ale okazuje się, że cena jest bardzo podobna do tej, którą zapłacilibyśmy w sklepie za żywność w sklepie.
                    xxxx
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:06. Powód: link - reklama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Catering dietetyczny

                      W tym wątku rozmawiamy o Cateringu dietetyczny a nie o sklepach gdzie go można kupić, prośba o nie podawanie linków do sklepów.
                      Wszystkie linki będą usuwane.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Catering dietetyczny

                        Chodzi o catering dla osoby dorosłej czy dziecka? Jeśli dziecko ma problemy z dietą to polecam catering http://www.smakus.eu/ w Warszawie. Dla dorosłych BodyChef itd.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Catering dietetyczny

                          wolę jednak sama gotować Próbowałam, ale wiele mi niestety nie smakowało..
                          __________
                          producent pieczarek

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X