Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

    hej dziewczyny. sluchajcie macie jakies sprawdzone sposoby na nudnosci i zgage??
    powiem ze mnie meczy to strasznie. czytalam troszke w internecie jak mozna zapobiegac tym objawom, ale nic nie dziala. hihi
    mam nadzieje ze szybko ustapia
  •    
       

    #2
    Napisane przez kati85 Pokaż wiadomość
    hej dziewczyny. sluchajcie macie jakies sprawdzone sposoby na nudnosci i zgage??
    powiem ze mnie meczy to strasznie. czytalam troszke w internecie jak mozna zapobiegac tym objawom, ale nic nie dziala. hihi
    mam nadzieje ze szybko ustapia
    Zgaga raczej tak szybko nie ustepuje... Ale nudnosci powinny minac okolo 12tyg. Są oczywiscie wyjatki np. JA. 6 miesiąc, a mam i zgage i wymiotuje . Sposobow w 100% skutecznych nie znalazlam...

    Skomentuj


      #3
      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=zgaga
      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=zgaga
      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=zgaga
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Wymiotów w ciąży nie miałam, a na zgagę pomagały mi migdały


        Skomentuj


          #5
          Mi chyba zaden sposob nie pomaga na ta zgage okropna... Pocieszam sie ze jeszcze tylko 3 miesiace z hakiem ).

          Skomentuj


            #6
            Moja szwagierka na zgagę piła Manti, ja jak byłam w ciązy to bałam się cokolwiek wypić i dopiero jak już nie mogłam w nocy spać bo mnie tak męczyło to się skusiłam i też sobie zakupiłam i przeszło po jednym łyku
            Na butelce pisze że nie wolno stosować w ciązy i w czasie karmienia piersią, ale szwagierka konsultowała to z lekarzami i jej pozwolili bez żadnych uwag.
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              #7
              Tree to sie nazywa olewka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Jestem w 12 tyg i nie mialam jeszcze mdlosci ani wymiatow.Ale za to zgaga to moja zmora.Mi pomaga kubek cieplego mlekaPozdrawiam!

                Skomentuj


                  #9
                  Mi na zgagę pomagało tylko zimne mleko

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                    Ja postanowiłam skorzystać z Refluxinu, przypisał mi go gin po ostatniej wizycie, trochę się wahałam bo nie chce przyjmować za dużo leków w ciąży ale nie żałuję, lek działa natychmiast i po przeczytaniu ulotki też jestem spokojna, jest zupełnie bezpieczny! To płyn w wygodnych saszetkach, czegoś takiego jeszcze wcześniej nie widziałam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                      Ja mam sprawdzony sposób z dwóch ciąż. Na megazgagę i nawet poważniejsze problemy z żołądkiem (bo się zdarzały) brałam LEN W TABLETKACH. Do kupienia w każdej chyba aptece, naturalny i zdrowy. 2 lub 3 tabletki do pogryzienia albo do ssania i problem z głowy, szybko działa. Ewentualnie słyszałam jeszcze, że dobry jest olej lniany.
                      Agnieszka[/COLOR]

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                        ja zażywam Refluxin, taki żel w saszetkach, działa błyskawicznie i jest bezpieczny dla malucha

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                          Ja starą metoda naszych babć piłąm gorzkie kakao z wodą i pomagało

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                            na poranne nudnosci......krakersik albo rybka w pomidorach -rewelacja i jak zdrowo
                            Mojej siostrze pomogło ,sama nie prubowałam- trzy ciaze i zero nudnosci- raz jedyny mnie zmuliło jak zjadłam litre kisielu cytrynowego-to było silniejsze ode mnie


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                              Mi pomagała kromka suchego chleba na dzień dobry-to na mdłości.Zgagi nigdy w życiu nie miałam wiec nie mam pojęcia

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X