Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogrzewanie domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ogrzewanie domu

    Witajcie, przeprowadziliśmy się z mężem na wieś. Do tej pory mieszkaliśmy w bloku i temat samodzielnego ogrzewania pomieszczeń był nam obcy. Teraz musimy palić w piecu. Czy możecie zdradzić gdzie kupujecie węgiel biała podlaska? I w jakiej cenie? Nie ukrywam, że kompletnie się na tym nie znam.
  •    
       

    #2
    Odp: Ogrzewanie domu

    my palimy pelletem akurat, wymienialiśmy we wrzesniu kocioł na taki już nowoczesny z podajnikiem, sam się palnik rozpala, sam się czyści. Mamy kocioł 5 klasy z Piecbud, znana i sprawdzona marka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ogrzewanie domu

      Udało się wam jakoś zaoszczędzić w tym roku?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ogrzewanie domu

        Hej, chciałem Wam polecić ogrzewanie w formie gruntowych pomp ciepła. Wbrew pozorom jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Taka forma ogrzewania nie jest droga i starcza na wiele lat. U mnie zamontowali to specjaliści z https://geo-test.pl/ . Widać, że znają się na rzeczy, a prace poszły szybko i bezbłędnie. Wykonują zlecenia na czas i nie ma u nich żadnych problemów. Polecam serdecznie takie sprawdzone rozwiązanie.
        -Podobno ma pan udzielać nam rad - zwracam się do niego.
        - Oto rada. Nie dajcie się zabić

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ogrzewanie domu

          Tu bardzo ważne jest samo ocieplenie domu i to jak jest wybudowany, czy są jakieś mostki termiczne. Jeżeli dom nie jest przygotowany do ekonomicznego ogrzewania to trzeba będzie, jeżeli się da, zrobić remont pod tym kątem. Co do samego ogrzewania to ja teraz zastanawiam się nad pompą ciepła. Znalazłam firmę z okolic Łodzi na https://erco-lodz.pl/ i myślę, że to powinno być najlepsza dla mnie opcją. Tu roczne oszczędności na ogrzewaniu są bardzo duże.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ogrzewanie domu

            A ma ktoś u siebie coś takiego http://kociolcenowy.pl/148-kospel ? Myślicie, że może to być efektywne źródło ogrzewania wody? Kompletnie się na tym nie znam, a muszę znaleźć coś sprawdzonego. Dajcie znać, jeżeli korzystacie z takich rozwiązań w swoich domach. Jak najbardziej może mi się to przydać dlatego proszę o opinie .
            Kolejny dzień dobiega końca, nastaje noc. Mrok jest tak przewidywalny, prawda?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ogrzewanie domu

              Ja polecam zdecydowanie farelkę. Jeżeli coś się dzieje to jednak dobrze jest miec gdzieś ja w zanadrzu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ogrzewanie domu

                A nie myśleliście o inwestycji w fotowoltaikę? Jest to super rozwiązanie i bardzo korzystne no i oczywiście bliskie naturze My z mężem zdecydowaliśmy się na fotowoltaikę na gruncie: https://ozeprojekt.pl/news/44/17/Fot...ika-na-gruncie I naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni. Tym bardziej jak się słyszy, że cena za prąd stale idzie w górę. Pozdrawiamy!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ogrzewanie domu

                  Wiem, że jest taka firma, innogy się nazywa która dostarcza w mazowieckim prąd z odnawialnych źródeł energii. Z tego co kojarzę, to wcale nie jest jakoś drogo, bo to niemiecka firma, która kupuje prąd własnie z niemieckich wiatraków i która coś tam sobie w Polsce jakąś energetykę kupiła i teraz można mieć zielony prąd w domu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ogrzewanie domu

                    U nas jest kocioł na ekogroszek, ważne żeby znaleśc dobrego dostawcę opału, wtedy i ekologiczniej palimy i wydajniej. Zamawiamy opał w składzie Sobianek. Sprawdzone miejsce, węgiel dobrej jakości, z certyfikatami. No i przywożą w całym kraju.Mozna zamawiać luzem albo workowany

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ogrzewanie domu

                      Dajcie sobie spokój z węglem, pelletem czy ekogroszkiem. Ogrzewanie gazowe lub pompa ciepła to przyszłość ogrzewnictwa i do tego masz czyste ręce, czysto w domu i więcej czasu, bo odchodzi obowiązek palenia w piecu!
                      Dużo rozwiązań oferuje hurtownia Disan - wiele możliwości niedrogiego ogrzewania, kotły, grzejniki i cały osprzęt. Warto rzucić okiem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ogrzewanie domu

                        Osobiście stosuję w domu ogrzewanie gazowe. Jestem bardzo zadowolona i polecam to rozwiązanie wszystkim, którym zależy na bezpiecznym dla środowiska i korzystnym cenowo ogrzewaniu. Warto przejrzeć ofertę https://tezet.pl/ , oni znają się na rzeczy i zapewne rozwieją wszelakie wątpliwości.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X