Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hello

    a u nas dziś tak pieknie...fajnie,że twój Alanek pójdzie do przedszkola
    ja się zastanawiam,czy moja kiedyś pójdzie??we fr??

    Skomentuj

    •    
         

      Froch a kiedy zamierzasz sie wyprowadzic do Francji?już na stałe?
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
        Majajula to fajnie że Julke przyjęli w tym wieku bo u mnie w mieście dzieci poniżej trzeciego roku nie mają absolutnie żadnych szans-w ogule nie są brane pod uwage.
        u nas żłobka nie ma do przedszkola trafiaja nawet 2 latki


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          marti teraz ...na pewno w maju

          Skomentuj


            froch ale Ci zazdroszczę, też bym się wyniosła jak najdalej stąd...

            Francja piękna, tam gdzie byłam czyli płn.-zach. nad oceanem w Rennes, a Ty gdzie konkretnie???

            Skomentuj


              Czesc dziewczynki
              Kurcze synek zasnal ale robotnicy wlasnie skonczyli przerwe i pewnie zaraz go obudza...
              Hello sikornik ja mieszkam w fr troche dalej niz okolica w ktorej ty bylas,kolo miasta Lyonpolska tez jest piekna,a juz w ogole to mam sentyment do Pily skad jestem

              Skomentuj


                a mój synek zasnął już drugi raz ....
                gorączka trzyma się mocno (39,4), kiepsko ją zbić, podaję Julkowi czopki eferalgan... mało je, ale chociaż pije cokolwiek

                dotka co za robotników masz?

                Froch ja uwielbiam Francję.... chociaż byłam tam tylko raz-Paryż, Disneyland, to z pewnością jeszcze kiedyś tam wpadnę
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka

                  mnie powaliły na ziemię przypływy i odpływy oceanu tam gdzie byliśmy - to byo na wymianie studenckiej 4 lata temu

                  i cudne są te małe nadmorskie miasteczka...

                  u nas też pięknie, wiem, wiem - Polska południowo-wschodnia z której części pochodzę to bajka - Bieszczady

                  w Pile mieszkam 11 lat - i znowu mnie zaskoczyło to miasto - dostaniemy drugi tysiak od prezydenta miasta hihi - dla nas to jak zbawienie w obecnej sytuacji, bo niestety rozstałam się z facetem i zostaliśmy z Jonatanem z moimi 700 zł. z macierzyńskiego

                  faceci to ch... (przepraszam ale nie mogę napisac inaczej)

                  Skomentuj


                    Sikornik a co się stało ?? Przecież tak czule się wypowiadałaś o partnerze.... przykro mi Trzymaj się jakoś... dla synka

                    Idź też do MOPS-u dostaniesz trzeci tysiąc
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      sikornik napewno sie ułoży między wami-czego Wam życzę
                      tak jak pisze tree idz do MOPS-u dostaniesz tysiaka,jesli Ci dochody nie przekraczaja 504zł na głowę..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sikornik co sie stalo?wydawalo sie z tego co pisalasze u was big love...moze to tylko chwilowy kryzys...czasami jest trudno nawet jesli jest milosc,zwlaszcza jak dochodzi dziecko i obowiazki.Moze jeszcze wam sie ulozy?

                        Skomentuj


                          jeśli licze siebie i Małego to nie przekraczają, a jego 200 zł. które mi dał "na pieluchy" może sobie w d... wsadzić

                          mam do niego pretensje bo obiecał że ściągnie nas do siebie do Koszalina i będziemy mieszkać w końcu razem, w trójkę, mam dosyć tych 150 km. ale oczywiście to się cały czas przedłuża ta nasza przeprowadzka...

                          nie wiem może ja jestem jakaś dziwna i mam nie wiadomo jakie wymagania, ale uważam że jak się kogoś rzekomo kocha (wiem na odległość niektórym łatwiej kochać) i komuś na czymś/kimś zależy to do jasnej cholery robi wszytko żeby ten ktoś był szczęśliwy

                          a on mi mówi że jest zmęczony, pracując 3, góra 4 razy w tyg. po 12 h. on jest zmęczony
                          ja nigdy bym nie powiedziała że opiekując sie Jonatanem 24 na 24 h, śpiąc 4-5 godzin jestem zmęczona, no kuźwa!!!

                          w dodatku wczoraj w nocy zadzwonił do mnie po pijaku i powiedział mi kupę przykrych rzeczy; zarejestrowaliśmy Małego w pon. na jego nazwisko (nie jesteśmy małżeństwem na szczęście) a on do mnie wczoraj się drze, że specjalnie podsunęłam mu do podpisania papiery o ojcostwo w urzędzie żeby teraz go spławić i brać od niego alimenty, bo fakt zagroziłam mu że jak nie dotrzyma obietnicy z tą przeprowadzką to sie będziemy musieli rozstać bo ja nie potrafię tak na odległość...

                          w życiu mi nie było tak przykro po tym wczorajszym telefonie - zresztą nie pierwszym

                          Skomentuj


                            iza robotnicy elewacje budynku nowa robia u nas i jakos tak po polsku im idzie...jeden dzien pracy i jeden przerwy...raz do 20 pracuja a raz widac ich tylko przez godzine...
                            Helo froszek,jak Milenka?Rozgadala sie juz na dobre?Moj chyba probuje powtarzac ostatnia sylabe,tak mi sie wydaje

                            Skomentuj


                              Hejka
                              My wlasnie wrocilismy, mlody spi ... nie wrozy to przespanej nocy .
                              Kupilam mlodemu w CCC sandalki,tenisowki i jestem zadowolona bo to wszystko za cene 55 zl Ogolnie padam na twarz , ide troche forum poczytac

                              Skomentuj


                                hey mamusie
                                a ja właśńie wróciłam z ikei i juz mam przed oczami piękny pokoik mojej Milenki
                                kupiłam stoliczek,krzesełko,półeczkę i lampke,a wszystko z tej serii mamut
                                kupiłam też 3 takie pojemniki na kółkach na zabawki lub jakieś pierdoły,które uklada się jedno na drugi....a wszystko w kolorach zielony- groszek,a stoł - czerwony.....i już rozmyslam jak pieknie będzie miała w tym pokoiku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X