Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-12-2017, 17:30
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Domyślnie Odp: Pożyczka bez bik na szybkigrosz.pl?

Sama jakiś czas temu szukałam fajnego rozwiązanie finansowego i tutaj zdecydowanie najbardziej do gustu przypadła mi pożyczka Karta Trzynastka http://www.kartatrzynastka.pl/ . W jej ramach można otrzymać do 3 tysięcy złotych na pół roku, przy czym płacimy tutaj tylko w przypadku wykorzystania określonej kwoty. Przed świętami na pewno taka opcja przydałaby się wielu osobom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-2018, 12:33
agnes66 agnes66 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Równie ciekawą ofertę ma firma Kredyt1000, do uzyskania pożyczki wystarczy historia kredytowa, stały dochód i aktualny dowód osobisty. Firma cechuje się dogodną formą spłaty aż do 90 dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-2018, 23:02
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Nigdy nie słyszałam o tym portalu - podejrzewam jednak, ze udziela chwilówek, a tych staram się unikać. Uważam, że rozsądniej jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Tym bardziej, że na rynku nie brak firm, które zajmują się ich udzielaniem. Jednym z nich jest Concash, o którym napisano na http://pomoc-firmie.pl/blog/concash-...ej-atmosferze/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2018, 09:09
Opuszczony112 Opuszczony112 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Opuszczony112.polki.pl

Serio macie potrzebę takiej pożyczki ? Nie możecie ani chwili poczekać dłużej aby nie musieć spłacać potem extra odsetek ... ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-2018, 10:24
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Taką pożyczkę bez BIK możesz dostać w wielu miejscach od ręki. Jeśli nie wiesz, gdzie dokładnie, to polecam Tobie zajrzeć na stronę http://www.chwilowki360.pl/wiedza/23...stepna-od-reki. Znajdziesz tam same przydatne informacje na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2018, 15:23
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Nigdy nie słyszałam o tym portalu - niestety, podejrzewam, że zajmuje się udzielaniem chwilówek, a tych unikam jak ognia... Uważam, że rozsądniejszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki prywatnej, które - jak opisano na http://www.kantorywalut.pl/prywatna-...la-wielu-osob/ są świetną alternatywą dla kredytów w banku...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-2018, 09:13
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Dziewczyny wcale nie jest to taka super oferta. Ostanio przegladałam sobie oferty takich pozyczek i moim zdaniem inne firmy mają korzystniejsze opcje:

szybka pożyczka : 6000 zł za darmo na ponad 2 miesiace
Lendon 2500 zł na 2 miesiące
tak samo jak Moneyman

Obecnie pierwsza darmowa pożyczka to wcale nie taka super promocja bo jak możecie sobie zobaczyć w tym porównaniu:
http://www.finanovacash.pl/

To praktycznie kazda firma coś takiego w ofercie posiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2018, 15:54
mariawolanska mariawolanska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mariawolanska.polki.pl

Miasto: Warszawa

Masz rację. Niestety oferty wszystkich pożyczek pozabankowych są mało atrakcyjne. Czasem korzystam z różnych promocja i biorę pierwszą pożyczkę za darmo, ale koszty kolejnych są z kosmosu, porównaj tutaj https://pozyczasz.pl/chwilowki-online-porownaj-46-ofert za pożyczkę na 30 dni trzeba oddać jakieś około 25% więcej! To już lepiej iść do banku, gdzie zaczęli oferować darmowe kredyty, np Credit Agricole, albo w Raiffeisen bank masz oprocentowanie 2,88%.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2018, 17:37
foxi foxi jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
foxi.polki.pl

Czyli widzę tzw szybkie pożyczki, no ok każdy jest kowalem swojego losu tylko należy jeszcze czytać umowy które się podpisuje. To jednak nie zawsze wystarcza by ustrzec się błędów i wtedy wiele osób popada w kłopoty. Ostatnią deską ratunku jest kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych ,pod warunkiem ,że nie będzie on większy niż suma kredytów w innych bankach ,kóre zostaną spłacone, pzdr
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2018, 20:36
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

A co myślicie o lendon? wypełnianie wniosku jest bardzo szybkie i nie spotkałam się z tym ,żeby komuś odmówili. Ja brałam od nich 3 razy i zawsze z powodzeniem. Warto zajrzeć na ich stronę i samemu się przekonać https://www.lendon.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania