Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2018, 16:09
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak znaleźć dobra pracę

Bo to zależy od tego jakie masz wykształcenie i doświadczenie, ogłoszeń jest na prawdę dużo. Zarówno na portalach jak Praca.pl czy na stronach pośredników pracy http://www.mostwanted.pl/dla-pracownika/oferty-pracy/, kluczem jednak jest wiedza i doświadczenie. Warto też skorzystać z pomocy w napisaniu CV i listu motywacyjnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 18:50
bannga bannga jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bannga.polki.pl

Mam podobnie, chciałabym powrócić na rynek pracy po dość długiej przerwie związanej z wychowaniem 2 dzieci. Pomyślałam więc, że najpierw zacznę od jakieś nauki i pomyślałam o zrobieniu technika bhp:https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna...--technik-bhp-*Boję się jednak, że mogę nie dać rady powrócić i wbić się w rytm. Miała któraś z Was podobną sytuację?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2018, 21:56
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Na pewno rozwijając się i kształcąc cały czas. Do tego jeśli nie masz doświadczenia bardzo łatwo można je zdobyć przez agencje pracy tymczasowej jak Staff Partners - https://www.staffpartners.pl/6,praca-tymczasowa.html

Bardzo wielu pracodawców korzysta z usług takich firm, a co za tym idzie zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Macie elastyczne możliwości zatrudnienia, a dodatkowo możecie zdobywać doświadczenie w wielu miejscach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 11:20
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

A wiecie jak negocjować wynagrodzenie u szefa http://www.straight.pl/jak-negocjowac-wynagrodzenie/ ? Właśnie się dowiedziałam, że najlepiej w tym wypadku pośledzić wynagrodzenie w konkurencyjnych firmach. Jaka tam jest stawka? Wtedy będziemy wiedzieć o ile więcej możemy prosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2018, 17:17
zuzka77 zuzka77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

Siostra jest farmaceutką i uważam, że bardzo dobrze wybrała. Kończyła studium medyczne w Szczecinie, dokładnie to Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie Całkiem fajnie zarabia, planuje otworzyć swoja aptekę a jest ledwo po 30tce. Myślę, że to przyszłościowy zawód ze względu na fakt, że społeczeństwo się nam starzeje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2018, 00:41
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Coraz więcej osób decyduje się na pracę za granicę. Dla kobiet najpopularniejsza jest praca opiekunki osób starszych w Niemczech. I coraz więcej kobiet wyjeżdża, jeśli jest potrzeba. Chociaż czasami naprawdę ciężko znaleźć dobrą agencję. Ja polecam https://www.carework.pl/ Można tam sprawdzić oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2018, 17:36
urodziny_222 urodziny_222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
urodziny_222.polki.pl

Na temat pracy opiekunek osób starszych warto poczytać np. tu https://www.opiekunki24.pl/, bo to chyba najodpowiedniejsze miejsce do znalezienia informacji na temat tego jak taka praca wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2018, 09:08
justynaperzynska justynaperzynska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justynaperzynska.polki.pl

Teraz warto uczestniczyć w szkoleniach i rozwijać nowe kompetencje - chęć do regularnej nauki i aktualizowania posiadanej wiedzy to teraz bardzo pożądana cecha przez pracodawców Konkretna wiedza branżowa znacząco zwiększa szanse na znalezienie dobrej pracy, np. na portalach typu Jobs.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2018, 15:25
sylwkaka sylwkaka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwkaka.polki.pl

Wydaje mi się, że też dobrą opcją jest szukanie pracy w firmach międzynarodowych. Ja na przykład od jakiegoś czasu pracuję w Bridgestone i jestem mega zadowolona. Stabilne warunki zatrudnienia (nie tylko umowa o pracę, ale też pakiet medyczny), ale też możliwość uczestniczenia w fajnych szkoleniach, które potem się mega przydają w pracy, no i szansa na awans zawodowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2018, 14:35
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Ciekawe propozycje dajecie odnośnie możliwości szukania dobrze płatnej pracy, która spełniała by nasze oczekiwania. Osobiście polecam https://serwisrekrutacyjny.pl/ bardzo ciekawy serwis rekrutacyjny na którym znajdziecie wiele aktualnych wskazówek i porad dotyczących jak szukać pracy w 2018 roku i gdzie to robić !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania