Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-02-2018, 15:24
luiza930 luiza930 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Domyślnie Odp: Wesele duże czy małe?

Na mniejszym i większym weselu na pewno przyda się kamerzysta, no bo jak nie uchwycić tych pięknych chwil. Koniecznie zerknijcie razem na portal filmowanie-wesel.pl. Swoje ogłoszenia mają tam różne firmy i na pewno znajdą się takie z Waszych okolic. Sprawdźcie, co będzie Wam w nich odpowiadało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2018, 20:23
julita755 julita755 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Niezależnie od tego, ilu gości zdecydujesz się zaprosić, powinnaś zadbać o to, aby zapewnić im porządną rozrywkę. Zespół weselny nie wystarczy - dobrze byłoby zdecydować się na wynajem budki fotograficznej http://mimofoto.pl/ w której nasi goście mogliby się wspólnie fotografować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2018, 16:01
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Zdjęcia też są świetną pamiątką. Jeśli chodzi o fotografa to osobiście przed wyborem poczytać opinie. Czasem osoby z ładnym portfolio okazują się kiepskimi fotografami. My dzięki koleżance trafiliśmy na i nasze zdjęcia są przepiękne. Dobry fotograf to na pewno wydatek, ale opłacalny bo chwile uwiecznione na zdjęciu nigdy nie wrócą .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2018, 19:21
adamila021 adamila021 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Jak już decydujecie się na organizacje ślubu to warto zrobić większe wesele. Wiem jak to z praktyki wygląda. I tak sporo wydacie, więc już najlepiej od początku nastawić się na większą imprezę Przy weselu wydatków jest bardzo dużo. Spraw do załatwiania również. Jak będziecie wybierać samochód to polecam sportowe samochody. Mi sporobał się złoty Mustang od https://goldencars.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2018, 12:23
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

to wszystko zalezy od budzetu, mozna troche zaoszczędzić zatrudniajac dj na wesele, ja polecam tego http://wmstudio.pl/ z Warszawy
Stary 20-03-2018, 11:33
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Jeżeli chodzi o wesele pod Warszawą to ja polecam świetne miejsce na organizację takiej imprezy - to hotel Lamberton: http://www.hotellamberton.pl/wesele/. Znajdują się w nim aż trzy sale weselne, a także restauracja i wiele pokojów dla gości. Myślę, że to całkiem dobra opcja i wszyscy będą zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2018, 13:53
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Ja wesele wyprawiałam takie kameralne raczej w restauracji, nie potrzebowałam nic wielkiego. Mogę Wam za to polecić firmę zajmującą się wykonaniem zaproszeń - https://bialykot.com.pl/ u których kupiłam swoje i były przepiękne. Sprowadzają papier z Włoch i sami projektują wzory.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2018, 10:38
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Uważam, że jeśli chodzi o organizację wesela to jest to sprawa indywidualna. Nie każdy musi przecież organizować ogromne wesele na 150 czy 200 osób. Nawet jeśli zdecydujecie się na małe wesele to przydadzą się Wam zaproszenia ślubne dlatego odsyłam do strony http://www.zapi.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2018, 05:51
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

U ans wesele było bardzo duże, bo mamy spora rodzinę A odbyło się w Starej Zajezdni w Krakowie. Genialna sala, robi bardzo duże wrażenie. No i wszystko wyszło tak jak chcieliśmy, ze strony restauracji bardzo nam wszyscy pomagali
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2018, 11:22
savignon savignon jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
savignon.polki.pl

Ja planowałam małe wesele, a wyszło na sto osób Rodziny nie było zbyt dużo, ale przyjaciół i znajomych sporo się nazbierało i dobrze, bo impreza była do białego rana.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania