Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    No wlasnie u nas to samo,nie poszla spac juz 2gi dzien a tez normalnie spala 2-3 godz.Boje sie ze mi sie calkiem odzwyczai i nie wiem czy mam jej dac smoka czy nie.Mam wyrzuty sumienia moze jeszcze trzeba bylo poczekac...
    Myślę że i Nadia i Martynka są takie niespokojne przez brak smoka.Co mnie dziwi wcale się go nie domaga,ale i spać nie chce
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      hej my w nocy nie spalismy bo oliwia cos zle pogryzla i wymiotowala troche a teraz ma 37,5 i wariuje dalam jej leki boje sie nocy bo maz na nocke dzisiaj zajrze jeszcze pozniej jak poloze mala

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hey dziewczyny!

        Oj ciężka noc za Wami...
        Wierzę, że jest Wam ciężko i żal maluszków ale skoro już rozpoczęłyście oduczanie od smoka to musicie to przetrwać.
        Pewnie kilka takich akcji przed Wami ale szkoda bylo by zmarnować to co już osiągnęłyście.
        One muszą się poprostu przyzwyczaić...i wydaje mi się, że z czasem wrócą do drzemek w ciągu dnia.
        Trzymam mocno kciuki. Wytrwałości życzę!!!
        Pamiętam jak odzywyczajałam Karola picia w środku nocy mleka.
        Przestałam mu je poprostu dawać. Przez 2 noce budził się i płakał a 3 przespał całą
        Mam nadzieję, że się Wam uda!

        jaka ja próbowałam odzwyczaić od pampersów. Przez 2 dni w ogole mu nie zakładałam. Przesikał prawie wszytkie gatki ale pare sukcesów też zaliczyliśmy.
        Sama jestem sobie winna bo założyłam mu na spacer i już później zaniedbałam to oduczanie...
        Czekam aż będzie taki dzień, że nigdzie nie będziemy wychodzić żeby od rana do wieczora chodził bez.
        Nie ma co się użalać tylko porządnie wziąć się za to, nie

        sloneczko Mam nadzieje, że z Oliwka lepiej!
        jagodzianka

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jak to było jak dziewczynki zaczęły mówić???
          Tak z dnia na dzień?
          Co powiedziały jako pierwsze?
          jagodzianka

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            a my znowu chore tym razem wymioty + 37,5 juz nie powiem jak wczoraj panikowalam zeby mi oliwia nie potworzyla rozrywki sprzed ponad tyg ale okazalo sie ze ma cos z ukladem pokarmowym jak to lekarka powiedziala "strasznie jej sie przelewa" i to do tego tak ze mam dywan do wymiany
            monia co to mowienia Oliwia za duzo nie mowi tylko slowa typu mama tata dziadzia baba papa buka(pilka) nia(ciotka) wu(wuja) k(hehe czyli kana pies tesciow) tutu (auto) gugu(picie, mleko) ostatnio tak sama z siebie powiedziala mini (na mini mini) i dzisiaj mleko jej wyszlo kilka razy a po szpitalu zaczela udawac rozne zwierzatka potrafi wejsc mi na plecy i krzyczek ihaaa wiec ja najwidoczniej przypominam jej konia hehe
            dodaje kilka fotek zeby nie bylo :P
            1. wypad na cytadele we wrzesniu
            2. to samo co wyzej :P
            3. oliwia ze swoim ulubiencem czyli moim siostrzencem
            4. spacer na osiedlu
            5. czytelnia
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              i jeszcze kilka
              1. moja mala kucharka
              2. moja kucharka2
              3. malowanie
              4. i znowu przy garach
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Cześć!

                Muszę się chyba pochwalić małym a może i dużym sukcesem,bo moja Martynka dziś poszła ładnie spać w dzień oczywiście bez smoczka.Spała 3 godziny!
                Jestem strasznie dumna i zadowolona z niej.Mam nadzieję,że bedzie teraz już łatwiej.
                Jednak moja Martynka to spryciulka bo o ile nas wogole nie prosiła o smoka to próbowała dostać go od nianiJak kładły się spać to powiedziała do niej "daj smoczka"ale niania oczywiście powiedziała,że przecież go nie ma bo oddala Martynka dla wrony!Ona przytaknęla i łądnie zasneła
                Cieszę,się niezmiernie!
                Mam nadzieję,że i nocka też bedzie lepsza niż dwie pozostałe,bo dziasiaj też nam trochę płakała około 3 nad ranem

                Jaka_ja Kochana a jak u Was?Czekam na relacje...

                Jagodzianka Moja Martynka sporo mówi faktycznie i to już całymi zdaniami,chyba ma lekką wymowę po mamusi.Moja mama mówi,że jak miałam 2 latka to gadałam jak "stara"
                Pierwsze co kiedyś powiedziała to "tata" a później posypały się kolejne słówka a teraz to już całkiem mówi coraz lepiej.
                Napewno i Karolek też niedługo zacznie więcej mówić,ponoć chłopcy poźniej zaczynają.

                Słoneczko Przykro mi z powodu Oliwki,znów biedna cierpi,co za jakieś wredny wirus
                Życzymy dużo zdrówka!
                Zdjęcia bardzo fajne,Oliwka też sporo urosła jak ją widziałam na ostatnich fotkach.
                Widzę,że też lubi gotowanie jak moja Martynka


                Pokażę Wam filmik jak Martynka jakiś czas temu nauczyła się spiewać 100 Lat
                http://picasaweb.google.pl/marzeniam3/Piosenka#5516463251633438146
                Last edited by marzeni; 18-10-2010, 18:06.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  marzenia n musze zacząć od Martynki.
                  Urocza jest!!!
                  Slicznie śpiewa Pośmiałam się
                  Na prawdę masz kochaną córeczkę!!!
                  I jak fajnie było usłyszeć Twój głos

                  Gratuluje wielkiego sukcesu! Teraz pewnie będziecie juz miały z górki.

                  Jestem ciekawa jak Nadii poszło.

                  sloneczko współczuję. Wracajcie szybko do zdrówka!
                  Fajne fotki, zmieniła się Oliwka, duża z niej dziewczynka.
                  jagodzianka

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    jagodzianka Dzięki
                    A co do głosu to wyszedł beznadziejny i strasznie zniekształcony,aż sie zastanawialam czy pokazać wam ten filmik
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Ja też nie lubie siebie słuchać
                      Głosik masz niczego sobie
                      jagodzianka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        A ja dziś od rana po sklepach biegam...padam na twarz!
                        Kupiliśmy Karolowi kurtke i buty zimowe- w CCC rozmiar 25 widać tam mają większą rozmiarówkę. I znalazłam strój dla Konrada na Chrzest.
                        Chciałam też sobie coś kupić na naszą imprezkę niedziele ale kurcze jakoś nic fajnego mi nie wpadło w oko

                        Jestem zmęczona tym lataniem po sklepach a na dodatek Karol wieczorem był dziś niegrzeczny...Konrad spał a on pochylił sie nad nim i specjalnie piszczał żeby go obudzić!
                        Kurcze chyba gdzieś tam w środku jest czasem zazdrosny i musi to jakoś wyładować.
                        A na prawde staram się żeby nie czuł się w żaden sposób pominięty żeby nie czuł, że musi walczyć o moją uwagę...
                        A tak w ogóle to jakie są Wasze dziewczynki???
                        Spokojne i grzeczne? Czy pokazują też różki
                        jagodzianka

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej kochane, jestem zmęczona po tym pierwszym dniu po urlopie okropnie
                          Tak chciałabym jeszcze być z Córcią w domciu

                          Jeśli o smoczku mowa...dzisiaj teściowa mówiła, że Nadia z dwa razy zapytała o ''titi'' ale nie płakała, gdy słyszała, że przecież myszka zjadła...poprostu chyba trzeba jej było przypomnieć.
                          Noc wyglądała lepiej, ale obudziła się i domagała się mleka! Ona w nocy mleka nie pije, więc myślę, że to też przez ten cały stres związany z brakiem smoczka.
                          Dzisiaj w ciagu dnia spała, ale miała duży problem z zaśnięciem, jak już zasnęła spała ok 2 h.Pewnie jeszcze trochę potrwa to wszystko.
                          Co mnie niepokoi, to fakt iż bierze paluszka do buzi, gdy się zdenerwuje. Dzisiaj płakała, gdy wychodziłam rano do pracy i paluszek był w buzi,dzień wcześniej też kilka razy zauważyłam.
                          Mam nadzieję, że to też przejściowe.

                          Marzeniaślicznie Martynka śpiewa, urocza z niej dziewczynka
                          Muszę też Nadusię ponagrywać. Te chwile takie ulotne...jakoś mało nagrywam filmików. Zdjęć mamy pełno.
                          Co do smoczka, możemy być dumne z naszych dziewczynek! Dzielne!
                          Myślę, że najgorsze za nami. Teraz tylko konsekwencja.

                          MoniaNadusia dużo powtarza,słowo praktycznie każde powie,niewyraźnie ale powie, sama zdań mało składa, a jak słada to tak jeszcze nieporadnie,składające się z 2-3 słów ale i tak cudownie się tego słucha...np. chodzi za moim mężem i mówi "moja tata"...Piosenki nie zaśpiewa, ale zna "Siała baba mak" z pomocą praktycznie cały wierszyk powie. Ostatnio też chodzi i woła: ''...bo ja tańczyć chcę''.
                          Nic się nie martw, synek mojej koleżanki ma 3,5 i mówi niewiele więcej od Nadii, jak miał 2 latka praktycznie nic nie mówił.
                          Pamiętaj, że każde dziecko ma inny rytm, szanujmy to. Uczmy, pomagajmy, ale nic na siłę.

                          Słoneczkośliczna Oliwka, jakie ma włoski długie!

                          Zmykam do łóżeczka.
                          Dobrej nocy.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Aha!

                            monia Nadia coraz częściej pokazuje różki i swój temperament...jest strasznym uparciuchem i lubi jak wszystko jest po jej myśli. Musimy to trochę temperować, bo weszłaby nam na głowę.
                            Mój mąż mówi, że ten upór to po mnie, ja mówię, że po nim
                            Oboje jesteśmy spod znaku barana, więc z tym uporem to za pan brat


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hey mamusie

                              Dziewczyny co słychać???
                              Ja muszę sie pochwalić Karol dziś pięknie na nocnik siusiał w ciągu całego dnia zdarzyły się tylko 3 wpadki reszta strzały celne do nocniczka!
                              Przybiegał do mnie i wołał sisi
                              I z mówieniem coraz lepiej...co dzień łapie nowe słowo. Wczoraj zliczyłam, że wymawia już ok 30! Tylko zdań nie buduje...
                              A dziś wieczorem mówie mu Karol idyiemz sie myć a on myć niy, nyny!! Ciesze sie bardzo!
                              Jutro miły dzień przed nami. Nie moge sie doczekać żeby dać mu prezent.
                              jaka ja Wy jutro świętujecie? My w niedziele razem z Konradkiem
                              Jutro tylko we 4 będziemt dmuchać świeczki.

                              Kurcze aż sie wierzyc nie chce jak to przeleciało!!!
                              jagodzianka

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Z Najlepszymi życzeniami z okazji 2gich Urodzinek
                                Dla Nadii i Karolka


                                Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
                                Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami.
                                Bo to dzień radosny wielce -
                                masz już jeden roczek więcej! !!

                                ▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
                                ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
                                ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
                                ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓
                                ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
                                ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
                                ▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
                                ▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
                                █▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
                                █▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
                                ▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
                                ▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
                                ▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
                                ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
                                ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█▒█▓▓▓▓▓▓█

                                BUZIACZKI!!!!!!
                                Last edited by marzeni; 23-10-2010, 17:37.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X