Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka babolki

    u nas rano chłodem wiało normalnie jesień ale teraz słoneczko piękne i coraz cieplej zapowiadaja powyzej 25 wiec ok
    Renatka mam nadzieje ze pogoda wam dopisze

    Kasiuona zaczeła się drapać w krocze w nocy zrywała co chwila pampersa i krzyczała ja smarowałam myłam i smarowałam aż zachciało jej sie siku i zaczeła mówic że ja boli przy sikaniu i wiedziałam ze to cewka wiec szybko podałam Furaginum i po godzinie spała jak zabita

    co do wyjazdu to przypomniała mi sie sytuacja z przed 2 lat moi rodzice wyjeżdżali na wczasy mieli zapłacone i dzień przed wczasami zmarła mojego taty brata żona i oczywiście pogrzeb miał się odbyć na 3 dzień a tu wyjeżdżać trzeba nie wiedzieli co mają zrobić bo 3 dni w plecy by mieli a to był tylko tydzień i pojechali byłam sama na pogrzebie i aż mi głupio było że taty tam nie było w takiej chwili przecież to jego brat w takich chwilach powinno sie być razem co innego dalsza rodzina ale nie wyobrażam sobie żeby siora sobie pojechała na wczasy jak ja opłakiwałabym mojego m (tfu tfu tfu)
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej jestem i ja..
      dziś wieczorem wróciliśmy od teściów, ogólnie dobrze było, gwarno, wesoło i kolorowo ale pogoda tez w kratkę, Amelka poznała nareszcie swoich najbliższych kuzynów (u teściów są chłopcy M siostry) trochę się bałam że będzie nie do wytrzymania z trójką ale świetnie Amelia się dogadywała ze starszym (Staś 5 lat) bawili się razem samochodami, na spacerach po lesie trzymali się za ręce i całowali a z Wojtkiem (1,5 roku) nie bardzo bo wiadomo że taki mały brzdąc potrafi zniszczyć całą zabawę i nie dogadasz się z nim no ale dziś niestety miałam stykę poważną z teściem aż się z teściową popłakałyśmy.. powiedziała, że nie mam się przejmować, że taki już jest i że mamy jeszcze przyjechać ja odpowiedziałam że zrobię to tylko dla niej i dla chłopców.. zobaczymy czy jeszcze pojedziemy w najbliższym czasie.. przy czasie wrzucę Wam parę fotek..

      co do Red Bulla jestem zachwycona, impreza po prostu za*********ista, pokrzyczałam, pogwizdałam, potańczyłam nawet i pośpiewałam, rano gardełko bolało hahaha

      kala nie pamiętasz jaki ja miałam problem z Amelią? trwało to też ponad pół roku, zaczęło się chyba od biegunki, bolała Małą pupa, potem było zatwardzenie i gotowa blokada.. nie robiła też około 4-5 dni, potem wielka twarda kupa z płaczem, ja razem z nią i z krwią teraz robi co 2-3 dni i nieraz tez jeszcze troszeczkę krewki jest to dlatego że ma podrażnioną śluzówkę, nie pomagały żadne leki ani Duphalac, czopki to już była ostateczność, dawałam kiwi, śliwki, jabłka, gruszki, jogurty i dupa, teraz Amelka dostaje bobofruta ze śliwką co 2-3 dzień, daję jej tez słoiczek gerbera z jabłkiem i śliwką i jakoś ta kupka jest, ale i tak nie jest nadal idealnie, może faktycznie taka jest jej przemiana materii..

      jutro czekają nas zakupy już jesienne, musimy kupić Amelii pełne buty (na początku września jedziemy do Międzyzdrojów i muszę już mieć) dopóki M ma jeszcze wolne to poszalejemy po sklepach, muszę jej kupić jakiś ciepły dres, pomału ze wszystkich spodni mi powyrastała, ehhh.. choć i tak niektóre ma od zeszłego roku więc nie jest źle..

      dobrej nocki...
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        aha jeszcze najważniejsze: wlazł mi kleszcz, na nodze go znalazłam, ****************a mać a tak uważałam, był jeszcze malutki, nie napity, teraz mnie swędzi okropnie ale na szczęscie żadnego na razie obrzęku ani otoczki czerwonej nie mam, to było we wtorek wieczorem, będę obserwować, dzięki Bogu Amelka nie miała..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czacza to się troszke miałaś z teściem ale pewnie wszystko pujdzie w zapomnienie
          jesli chodzi o kleszcza to moje juz mialy a ja w tamtym roku miałam i po wyrwaniu niestety był odczyn i to na pół nogi bolało jak cholera dostałam antybiotyk i pewnie juz załapałam bolerioze muszę zrobić wyniki ale jakos mi nie po drodze

          ja poszalałam po sklepach w 5-10-15 jest wyprzedasz i pokupowałam troche dzieciakom najwiecej młodemu potem skoczyłam do rosmana i kupiłam kremy na dzień i na noc garniera byla przecena z 69 na 20 i perfumy też przecenili z 69 na 17 ale ja nie kupiłam a potem dopiero wąchałam i plułam se w brode ale jutro ide i kupie bo super zapaszek tak od razu to mi za mocny sie wydawał
          no i komórę mogę już nowa wziać ale nie mogę sie zdecydować którą ma ktos SAMSUNGA GALAXY ACE S5830 albo NOKIE C5-03 Lime Green Nokia zwariuje zawsze mam dylematy
          zobacze jutro co mi zaproponują
          dobra do juterka pa buziolaski
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka

            Czacza fajnie, że imprezka udana A teściem się nie przejmuj, dobrze, że chociaż teściowa spoko

            Julcia też miała kleszcza a złapała w lesie, byliśmy tylko 5 minut i poubierana w bluzę, spodnie i miała pod paszką, byliśmy na pogotowiu, pani wyciągła szybciutko i po strachu. Na szczęście antybiotyk nas ominął.

            Majorka a w jakiej sieci chcesz brać telefon? Ja też myślałam o tym samsungu, o ile się nie mylę w playu jest za 1 zł w abonamencie 45. Ale ta Nokia też fajna...Także ja też mam dylemat, to nie pomogę hehe




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              NITKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

              Kasiuja mam w Plusie już od lat i teraz skonczyła mi sie umowa i chcem nowy telefon choc mój wymienili mi 2 miesiace temu bo sie zepsuł i nie dało sie go naprawic wiec młody dostanie u mnie wszyscy maja w plusie wiec i ja wyboru nie mam do nich mam darmowe popołudnia i weekendy i 500smsów za 5 zeta wiec nie jest źle
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czacza no ja pamiętam że ty z Amelką też miałas problem kupowy
                tylko u nas to jest dla mnie dziwne że te kupy są normalnej konsytencji, nie są twarde a ona i tak je wstrzymuje

                zaczęło sie też od zatwardzenia i musiała sie zrazic do tej czynności
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ale dziś jeździliśmy, nie kupiliśmy butów, choć Mała przymierzała mnóstwo, nie ma jeszcze jesiennych, są za to wiosenne i przecenione więc naprawdę warto teraz kupić, ale jakoś nie mogłam się zdecydować

                  burza była pół wieczora, ledwo zdążyliśmy wyjść z placu zabaw, łeb mnie boli dziś strasznie

                  zdjęcia umieściłam na FB, 3 tylko bo jakoś brzydko wyszły..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    wiecie co zauważyłam ostatnio dziwną rzecz tzn. Pola chyba boi sie chłopców nie wiem o co chodzi

                    ale ostanio ciągle gadała że jak pójdzie do przedszkola to nie chce "chopcików", a ostanio na urodzinach u 3 letniego kuzyna 2 razy okropnie sie rozpłakała jak ten mały jej zabrał zabawkę i coś na nią burknął

                    a dzisiaj byliśmy w ikei i Pola zaczęła sie bawić jakąs zabawką i podszedł do niej taki chłopiec na oko 3 lata i coś do niej powiedział a ona w ryk

                    no mówei wam nie wiem o co chodzi, fakt ona ma mało do czynienia z dziećmi a już z chłopcami to wgóle , bo przecież siedzi główinie u moich rodziców w domu z ogrodem wiec na spacery na place zabaw nie chodzi , ale to jednak jakieś dziwne mi sie wydaje

                    mam zamiar ją zabrać w sierpniu do jednego z moich przedszkoli żeby zobaczyła jak wygląda przedszkole, ale jak ona tak reaguje na chłopców to będzie ryk pewnie, no ale może to jednak szansa żeby sie oswoiła bo za rok ma iść do przedszkola normalnie

                    dziewczyny macie podobne doświadczenia z waszymi dziećmi ??? a może słyszałyście o takich reakcajch u innych dzieci ???
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      kala no to nie fajnie że Mała "boi" się dzieci, powinna jak najczęściej przebywać z nimi by właśnie uczyć się współżyć w gronie rówieśników, ja z Amelią nie mam w tym problemów, wręcz odwrotnie, bardzo garnie do dzieci, zwłaszcza starszych, mamy wielu znajomych, których dzieci (głównie dziewczynki) są w podobnym wieku co Amelka i staramy się często widywać, za to w przedszkolu zaczęła się świetnie bawić z chłopcami.. teraz jak byliśmy na działce to byli kuzyni i bawili się świetnie..

                      moja ciocia - laborantka (biolog) potwierdziła, że każde ugryzienie kleszcza powinno być zbadane przez lekarza, i podany antybiotyk zatem czeka mnie jutro poszukanie jakiejś pomocy doraźnej gggrrryyyyy
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kaluś, ja Cie akurat rozumiem

                        Jedynym dzieckiem z jakim Krystian ma kontakt jest prawie sześcioletni siostrzeniec mojego M (wychowanek mojej teściowej- pisałam Wam kiedyś, że to ona matkowała temu Kacprowi). Krystian w prawdzie dzieci sie nie boi, ale ponieważ kuzyn przeraźliwie mu dokucza i podczas każdego spotkania robi wszystko żeby się na Krisie powyżywać (dzisiaj np. na moich oczach sypnął mu piasku prosto woko, potem go objął czule i zaczął przyduszać )- Młody na wszystkie dzieci mniej więcej w wieku tego Kacpra reaguje agresją. Wszystko jest ok, dopóki taki dzieciak nie podejdzie do niego i np. nie dotknie go, czy nie zaczepi w inny sposób. Kris jest już po prostu tak wyczulony na podobne zachowania, że mimo ze inne dziecko jeszcze nic mu konkretnego nie zrobi- on już startuje z pięściami, żeby się bronić. Ostatnio wzięłam go do zaprzyjaźnionego przedszkola. Wszystkie dzieci były mu właściwie obojętne (bo nie zwracały na niego uwagi), tylko jeden chłopiec uparł sie na niego, cały czas za nim łaził, szturchał go palcem, dokuczał, więc Młody oczywiście nie był mu dłużny...
                        Kala, może ten kuzyn właśnie zrobił coś Poli, kiedy spuściłaś ich z oczu? Może to było coś niewinnego- nawet chamski tekst, który Pola zrozumiała i wzięła do siebie, i stąd ten uraz? Moim zdaniem nic nie dzieje sie bez przyczyny. Skoro tak reaguje na chłopców w konkretnym wieku, to coś ze strony takiego dzieciaka musiało ja spotkać...


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej

                          Majoreczko
                          to mój nowy fonik SAMSUNG GT-S5660 Galaxy Gio Jest super Nawet książki do czytania sobie wgrałam haha

                          Ja mam w Play za 100 zł kupiłam. Idę obczajać moje cacko
                          Attached Files




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czacza ale Pola nie boi sie dzieci tylko chłopców

                            bardzo dobrze radzi sobie ze starszą siostrą Gabi 8lat, nawet ją ustawia i terroryzuje czasmi , lubi sie bawić ze swoją siostrą cioteczną która ma 4 lata , bardzo lubiła sie bawić z małymi dziewczynkami jak byliśmy na urlopie, bo tam na terenie pensjonatu była duża pisakownica i plac zabaw i Polka latała tam ciągle,

                            ona poprostu ostanio boi sie chłopców i naprawde nie wiem o co chodzi czy coś sie wydarzyło tak jak pisze nichol czy poprostu nie ma kontaktu z chłopcami i stąd ta reakcja
                            Last edited by kala8; 13-08-2011, 08:20.
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej ja nadal na wyjezdzie ale mam chwilke czasu
                              musze sie pochwalic jestesmy juz bez pieluch)hurra tylko na noc zakladam ale i tak budzi sie z suchym i wola rano na nocnik,spordycznie w nocy tez wola
                              dziś wieczorem wracamy juz do Poznania,we wtorek sie na bilans z małym zapisałam ciekawe jak wypadnie,dam znać
                              do usłyszenia juz z domu pa pa







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej laseczki
                                ja tylko na moment bo jadę do Przelewic koło Szczecina tam jest wielki park dendrologiczny jeździmy tam prawie co roku ale od porodu Hani jeszcze tam nie byłam zrelaksujemy sie bo babci zostawiamy dzieci jutro nasza 13 rocznica ślubu więc trzeba się odchamić

                                Kasiu ja jeszcze nie wybrałam telefonu ale mam zamiar przejść z mixa na abonament i telefonik wziąć w miare fajny bo na karte to ten Samsung Galaxy ACE jest po 300 a w abonamencie taniej muszę tylko popytac co i jak pewnie we wtorek pójdę
                                do zobaczenie mama nadzieje wieczorkiem
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X