Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Renatka-stroje super sa mialam juz wczesniej pisac,a w krasnalu wygląda rewelacyjnie)







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej laski
      ręcę mam do kolan ale chata błyszczy zostało już tylko kucharzenie które wolę 100 razy bardziej niż sprzątanie heh

      Czacza gratulację kochana! życzę żeby wszystko było dobrze ja bym na twoim miejscu powiedziała nie wytrzymałabym tyle czasu ale ci zazdroszczę no!

      Chuda jestem w szoku nie wiem jak można tak dziecko zostawić dla faceta ale widać można... nie chcę oceniać twojej mamy ale podziwiam cię że wybaczyłaś jej i macie "normalne" stosunki o ile można to tak nazwać

      Itka gratuluję dobrych ocen brawo!

      Madzik jeszcze jest trochę czasu na pewno wyrobisz się z prezentami

      Jejku jaka jestem padnięta
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dzięki dziewczyny że nikt, nie skomentował moich fotek

        no cóż nie po raz pierwszy , więc nie będę wstawiać bo widze że nikogo to nie interesuje

        a ja sie cieszę na te święta

        , ale humor mam obecnie chwiejny bo za dwa dni mam dostać okres, więc albo krzyczę i płacze albo sie śmieje
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Kaluś ja oglądałam Twoje zdjęcia rano-i napewno nie przeoczyłam A że nie skomentowałam....
          Chodzę cały dzień z chustką przy nosie,tak mi cieknie do tego ból głowy.

          Zrobiliśmy parę zakupów po południu i zostało mi się 60zł ,więc święta będą gwizdaneNie chce mi się już myśleć co dalej,mój w pracy na święta nic nie dostanie a tu mam 300zł do zapłacenia za światło do czwartku .I nie wiem czy zapłacić? Moja mama mi nie pomoże bo sama ma wydatki i opłaty,tylko że jak ona nie ma kasy to jej zawsze dam,mimo ,że czegoś nie opłącę.I dooopa

          Wziąć usiąść i płakać.Przepraszam,że Wam smęcę .Już nie będę.............................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            A i jeszcze do tego ,po komisji papiery do Towarzystwa ubezp. dotarły dopiero 13 grudnia a oni mają 2 tyg na decyzję.Po hu..... im tyle czasu na wydanie głupiej decyzji ????? Bo ICH Lekarz orzecznik musi zaopiniować!!!!!
            To jakaś paranoja dla mnie !!!!! Także termin mają do po świąt i na dodatek nic nie chcą powiedzieć czy coś jest przyznane czy nie!!!Tylko czekanie na ICH decyzję!!!!
            Wiecie-mam dość bujania się z nimi pół roku aby dostać marne grosze!

            Nigdy nie korzystajcie z SIGNAL IDUNA! Są niewypłacalni i nie dotrzymują teerminów!!


            Ku.....,chyba z żalu się opiję.....
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              madzik smęć jak masz taką potrzebe w końcu po to tu też jesteśmy

              co do rachunków to ja mam wpojone z domu że sie je płaci w pierwszej kolejności, ale myślę że są wyjątki i czasmi jak sytuacja zmusi to można zrobić odstępstwo, więc ja bym chyba nie zapłaciła teraz tylko np. w styczniu, jeśli taka zwłoka cię urządza oczywiście

              madzik kurcze no przykro mi że u was z tą kasą tak nieciekawie , niby kasa szczęścia nie daje ale jednak bez niej ciężkosię funkcjonouje, życzę szybkiej poprawy, mam nadzieje że w przyszłym roku jakaś dobra praca ci sie trafi

              madzik jeśli chodzi o komentarz do fotek to miło jest jak chociaż jedna osoba coś napisze,
              nie koniecznie musi być to zachwyt bo wiadomo dla matki jej dziecko jest najpiękniejsze ale nie musi być dla innych ale cokolwiek żeby było wiadomo że ktoś obejrzał , no nic nie to nie
              Last edited by kala8; 19-12-2011, 20:13.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Wiem,wiem ,że rachunki na pierwszym miejscu tylko ,że jak mój w tym miesiącu zarobił 1100zł ( bo mieli tydzień przestoju)to niestety nie dałam rady wszystkiego opłacić

                Co do zdjęć-nie martw się ,moje też nie są komentowane zbytnio A dzieci-wszystkie są najpiękniejsze -sama radość
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość

                  Co do zdjęć-nie martw się ,moje też nie są komentowane zbytnio A dzieci-wszystkie są najpiękniejsze -sama radość
                  no racja i miłość ogromna
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kaluś a co do pracy-ja ją muszę znależć najpużniej do końca stycznia...
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      Kaluś a co do pracy-ja ją muszę znależć najpużniej do końca stycznia...
                      ale gdzie będziesz szukać w Łodzi ? życzę ci jak najszybszego znlezienia , i żeby była porządna praca i płaca
                      , a ja gdybym coś słyszała w moich kręgach to obiecuje dać znać, choć narazie źle sie dzieje w tych naszych przedszkolach, więc nie wiem jak to bedzie dalej , oby sie to wszystko uspokoiło
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dziś caly dzien sie obijalam. jedyne co zrobilam to obiad, posprzątalam, dwa rodzaje sledzi zrobiłam, salatke kartoflaną ktora juz prawie calą pozarlam ( nie zebym zawsze taka lakoma byla ) i tyle.. i nic mi sie nie chce..



                        Oskarek dziś sobie kolanko rozciął. o swoje porozwalane zabawki sie przewrocił.. i niby mocno nie rozciął ale krwi troche było.. no i dziec ranny.. nos na rekach dmuchaj..tragedia.. placz byl wielki... ale wiecie z jakiego powodu?? bo mama plasterek nakleila..
                        5 min po upadku latał jak szalony.. no ale jak kazalam pozbierac zabawki.. to Oskara nagle taki bol nogi chwycił..ze dziecko nawet zgiąc sie nie mogło, bo mu boli noga.. myslalam ze poplacze sie ze smiechu
                        Ł powiedzial mu ze jak pozbiera zabawki to pomarancze dostanie..a ze O uwielbia pomarancze. to mowi..
                        o-mamo pomuć
                        Ja- nie
                        O- noooo mamo..pomuć,piocie..
                        ja. -kto porozwala?
                        O- nełeł ( niewiem )( i wzrosza ramionami ze niewie.)
                        Ja- zbieraj..
                        O -ale pomuć, mi noga boli..
                        Ja- yhy.. i pomagam.. a raczej sama zbieram..


                        no i Ł dal mi pomarancze jedną.. ja ją zaczynam jesc.. i podchodzi O i patrzy.. i patrzy..oczy jak 5 zl.. slina kapie. a ja dalej ją jem.. powoli zeby widzial.. Ł w miedzy czasie powiedzial do O ze dal mi pomarancze bo to ja zbieralam zabawki.../..O nadal patrzy na tą moją pomarancze.. z takim usmiechem ze mnie atak smiechu wziął.. i mowi..
                        O- daj kałek ( kawałek )
                        Ja- nie.. moja jest
                        O- ale kalek.. powolilem ci bawki piątac, ahaaaa.. to daj kalek.. i wziął prawie calą moją pomarancze..

                        mnie taki smiech ogarnął.. ze poryczalam sie..


                        tak nam sprzątanie zabawek minelo..

                        Kala ja widzialam zdiecia..a ze komentarza brak.. no ubrac w słowa nie potrafilam zachwytu choinka i Polą
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość

                          Kala ja widzialam zdiecia..a ze komentarza brak.. no ubrac w słowa nie potrafilam zachwytu choinka i Polą
                          oj renatka renatka, nie ładnie tak sie wyśmiewać z forumowej koleżanki

                          ale dziekuje obie są urocze jak dla mnie, a Pola to już wogóle cud urody, wdzięku i mądrości
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Renatka dzieci są mądrzejsze iż ustawa przewiduje

                            Mój Kacperos dzisiaj wołą:Mamo,chodż zobacz-dżwięk jest! Ja idę do pokoju a on przu choince stoi i bombką o bombkę uderza

                            Kaluś tak ,raczej w Łodzi bo większe możliwości niż tu u nas.Chociaż wiadomo,że to się wiąże z dojazdami ale co zrobić....
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              widziałyście nator sie pojawiła na lipcówkach 2012 bo jest w ciąży, a do nas jakos nie zajrzała dziwne trochę, ale cóż
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzień dobrywieczór
                                Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X