Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

    Powiem tak:
    Krem działa genialnie zarówno u mnie jak i u Oscara znikły krostki i zapobiegło to jego ciągłemu drapaniu.
    W moim przypadku stosowania strasznie pomogło na swąd i podrażnioną skórę.
    Emulsja do kąpieli natomiast nadaje miękkości skóry a także nawilża i nie potrzeba już później żadnych dodatkowych kremików nawilżających.
    Minusy to jednak cena i fakt jak już wcześniej zauważono ze szybko się kończy.
    Odnośnie opakowania to fakt powinno być bardziej kolorowe Oscarek bawił się opakowaniem w trakcie smarowania i w pudełeczku podobały mu się tylko błyszczące napisy

    Kosmetyki tej firmy będę nadal stosowała i dla siebie i dla mojego Niniusia. Cenę przeboleję ale dla takiego efektu warto

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

      widzę ze wszystkie mamuśki zachwalają Oilatum Soft, i ja też przyłaczę się do tej grupy,
      zgadzam się co do pojemności - fakt opakowanie jest za małe, nie wystarcza na długo , na początku kąpałam prawie co dzień ,ale teraz gdy już zostało niewiele zostawię na "gorsze" chwile - czyli podrażnienia, zaczerwienienia, suchość.
      Krem też jest rewelacyjny, właśnie wróciłam znad morza - sprawdził się rewelacyjnie. Nie miałam nic innego do zaczerwienień od pieluszek, nadmiernego opalania, suchości dłonie, tylko krem Oilatum i mogę powiedzieć z całą pewnością że okazał się niezastąpiony.

      Skomentuj


        Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

        Myślę ,że emulsję kupię w razie potrzeby, bo jestem z niej zadowolona, zresztą i tak z niej korzystałam jeszcze przed testowaniem. Co do kremu to też chętnie bym z niego korzystała, być może kupię ale tylko w przypadku wystąpienia podrażnień.

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          No i minął nam prawie miesiąc testowania z Oilatum Soft dużo się zmieniło od pierwszego stosowania kremu i emulsji.
          Ale ale zacznijmy od początku. Są wakacje i jak wiemy większość dzieci uwielbia kąpiele (Basen ,itp.),zabawy w piasku i przebywanie na słoneczku,ale moja młodsza córeczka po takich harcach bardzo narzeka na swędzącą skórę zwłaszcza na piszczelach i przed ramionkach. A w okresie letnim zaostrzają się objawy (zwłaszcza po chlorowanej wodzie w basenie)i pękająca skóra nie pozwala jej na korzystanie z uroków lata. Na szczęscie z pomocą przyszły nam kosmetyki z serii Oilatum Soft . Po pierwszej wieczornej kąpieli jak już wcześniej pisałam ,może nie było od razu wielkiej różnicy ale napięcie skóry nie było już tak dokuczliwe.Jednak po kilku dniach stosowania kąpieli w emulsji i nakładania kremu zauważyłam ,że skóra na piszczelach znacznie się wygładziła a córcia nie drapie nóg nareszcie jakiś kosmetyk zaczął przynosić oczekiwane rezultaty hurra .
          Ale Oilatum pomogła nam w te wakacje nie tylko z problemem młodszej córeczki.
          Starsza córcia na samym początku wakacyjnych przygód miała nieprzyjemny upadek z rowerka , pościerała sobie udo Po kilku dniach gdy już strupek zaczął odpadać ,zauważyłam,że skóra w tym miejscu zaczęła się nieprzyjemnie łuszczyć i swędzieć.Nie chciałam aby córcia rozdrapała sobie to miejcie i narażała się na ból i stres (Julcia boi się krwi). do głowy wpadł mi pomysł aby to miejsce posmarować kremem Oilatum .Kochani pomogło !!! Po kliku kolejnych dniach miejsce się pięknie zagoiło ,ślad po starciu jest już prawie niewidoczny ,ale najważniejsze ,że nie swędzi i nie sprawia kłopotu córci przy zabawie.
          Niestety kremik szybko się nam skończył ,tubeczka jest dość mała jak na naszą rodzinę ,ale już zakupiliśmy nowe opakowanie bo te małe cudo przydaje się każdemu. Mój mąż kupił sobie nawet swoja własną tubeczkę kremu ,którą używa w pracy. Jego dłonie narażone są na działanie różnych substancji czasem nawet żrących co sprawia ,że ich skóra jest bardzo wysuszona i dokuczliwie pęka. Gdy zauważył ,że krem tak pomógł córeczkom sam zdecydował się wypróbować (bo zwykłe kremy do rak nie pomagały) i jest bardzo zadowolony , smaruje łapki przed pracą i po a ostatnio robiłam mu kąpiel dłoni w emulsji i sama zauważyłam,że dłonie mojego kochanego zrobiły się mięciutkie i delikatne <brawo> .
          Mogła bym wam tu wymieniać jeszcze wiele przykładów gdzie i jak Oilatum pomaga i towarzyszy mojej rodzinie ale napiszę już tylko ,że kosmetyki Oilatum na pewno już na stałe zagoszczą w naszym domu. A moje jeszcze nienarodzone dzieciątko też się do nich na pewno przekona bo już lubi jak smaruje kremem brzuszek. Oilatum DZIĘKUJEMY !!!!!

          Skomentuj


            Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

            Ja dostałam do przetestowania emulsję u mojego małego synka(6 miesięcy) sprawdziła się doskonale, skóra dużo bardziej nawilżona po kąpaniu już niczym go nie smarowałam.Co do minusów trochę mało wydajny ale pomimo tego i tak będę go polecać w 100%.Moj starszy synek ma silną alergię jego rączki są pokryte krostkami po stosowaniu oilatum duża poprawa, oczywiście skóra nadal jest pokryta zmianami ale nie jest już taka szorstka zastanawiam się nad kremem oilatum skoro moje poprzedniczki tak go chwalą.

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              My cały czas uzywaliśmy nivea, ale oilatum super sie sprawdza. Co prawda Gabi nie jet alergikiem i nie ma problemów ze skórą, ale po pobycie nad wodą wyskoczyły jej jakieś plamki, takie czerwone i suche. I muszę przyznać że po kąpieli a póżniej po nakremowaniu ich kremikiem po dwóch dniach problem zniknął, muszę tylko uważać przy kąpieli bo moja Gabi to mały nurek i niestety włoski są bardzo tłuste po zamoczeniu, i teraz zawsze po kąpieli je myjemy...

              Skomentuj


                Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                Myślę, że skoro emulsja pomaga to warto przetestować także krem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  Na szczęście i dla włosów Oilatum Soft ma odpowiedni preparat

                  Skomentuj


                    Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

                    Ja również jeszcze się zastanawiam, czy kupię koleją butelkę. Myślę, że będzie to dla nas produkt stosowany w razie pojawienia się problemów ze skóra, a a co dzień będziemy używać czegoś, co bardziej się pieni i daje córci dużo radości

                    Skomentuj


                      Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                      Witam
                      Dostałam do przetestowania Emulsję. Przyznaję, że wcześniej nie stosowałam produktów Oilatum, a słyszałam o nich wiele dobrego, więc byłam ciekawa jak sprawdzi się u nas. Emulsja okazała się bardzo skuteczna - krostki, które moja córeczka miała na pleckach zaczęły stopniowo znikać. To na plus, a na minus - produkt nie jest wydajny, a przy tym dość drogi, dlatego myślę, że będzie dla nas "produktem awaryjnym", stosowanym w razie problemów. No i nie pieni się, co dla starszego dziecka obniża atrakcyjność kąpieli.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                        i nam przyszło podsumować ...
                        Więc jesteśmy mega zadowoleni i gorąco polecamy Oilatum.....u nas dał radę a mamy naprawdę wymagajacego małego alergika w domu .
                        Emulsja jest bardzo wydajna a krem tymbardziej mamy go jeszcze prawie połowe...a codziennie był używany....wszystkie,strupki alergiczne zeszły(naprawdę).......
                        Niedługo w naszej rodzince pojawi się małe Bobo i już wiemy jaki dostanie prezent.....
                        Jeszcze raz gorąco polecamy i dziękujemy za mozliwość przetestowania tych kosmetyków....w załączniku zadowolony pachnący i czyściutki Bartuś velll.Bobi z ulubionymi kosmetykami i szczoteczką


                        pzdr wszystkich
                        Testing Baby i jego mamuśka
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Muszę odstawić Oilatum

                          Moim zdaniem nie Oilatum jest tego przyczyną. Mój synek też ostatnio jest wysypany w tej okolicy ale myslę , że przyczyną jest ślinienie się. Ostatnio bardzo się ślini z powodu wychodzących ząbków, a wiadomo po jedzeniu w ślinie pewnie są jakieś resztki pokarmu i właśnie odkąd zaczęło się to zwiekszone ślinienie to pojawiła się ta wysypka. Rano (bo przecież w nocy sie nie slini jest zdecydowanie mniejsza a potem w ciagu dnia znów sie pojawia.
                          Jednak nie wiadomo jak to jest w Twoim przypadku - przecież każdy kosmetyk może uczulić...
                          U mnie Oilatum sprawdza się rewelacyjnie.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                            Witam! Mój 4-miesięczny synek Ryś kocha Oilatum! Aczkolwiek nie stosujemy go codziennie - uważam, że trzeba we wszystkim zachować proporcje i nie ma sensu przyzwyczajanie skóry tylko do ultradelikatnych środków. Oilatum używamy co 3 dni, w międzyczasie sprawdza się płyn do kąpieli (bez podawania nazw, a po nim oliwka. Oilatum cudownie nawilża (woda jest lekko "tłustawa") i jest świetnym rozwiązaniem jak kąpiemy synka bardzo późno, bardzo wcześnie lub w pośpiechu - gdyż nie trzeba nic po nim stosować Chciałam jeszcze opisać jedną cudowną zaletę Oilatum - zwalczył ciemieniuchę w ciągu 2 dni! Wystarczyło umyć bobaska w Oilatum i wyczesać - następnego dnia to samo. Teraz ciemieniucha to już wspomnienie!

                            Skomentuj


                              Laureatki testu Oilatum Soft

                              Witamy wszystkie Mamy!

                              Na początku pragniemy podziękować za wzięcie udziału w akcji "Testujemy Oilatum Soft"

                              Poniżej znajdują się nicki użytkowniczek nagrodzonych w akcji.


                              kamikaze
                              goskaha
                              aska_81
                              juita89
                              frosti
                              Renia888
                              izabelalab83
                              lorien87
                              eldcia
                              asu1983

                              Wymienione osoby proszone są o sprawdzeni skrzynki mailowej, z której nastąpiła rejestracja do akcji.

                              Laureatki otrzymają nagrody niespodzianki.





                              Skomentuj


                                Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

                                HUUUrAAAAA!!!! zostaliśmy wytypowani do nagrody niespodzianki!!!!!
                                DZIĘKUJEMY!!!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X