Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka,ale pustki ostatnio.....Wczoraj po pracy poszłam prosto do mamy bo mój z tatą naprawiali dach a mama zajmowała się dzieciakami.Kupiłam kiełbachę,kaszankę i piwo ,po skończonej robocie trzeba było się trochę "odchamić",a co! Dzisiaj pogarnąć w chałupie musiałam,po obiadku byliśmy na spacerku ,bo pogoda pięknaOby jak najdłużej ciepło było....
    Kacperos posługuje się dwoma rączkami,piłkę kopie lewą nogąOstatnio jest nieposluszny strasznie,kilka razy trzeba mu mówić ,że nie wolno! Albo przestawiać siłą w inne miejsceObraża się często,albo płacze bo dlaczego TEGO NIE WOLNO????Czasami wychodzę z siebie i staję obok...
    Normalnie Meksyk w domu,ja w pracy "odpoczywam",bynajmniej psychicznie....
    Dobra kobietki,uciekam myju i spać bo rano pobudka.PAPAPA
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Jestem

      mam nadzieję że jutro już sobie odpoczne bardzo pracowity weekend miałam masakra padam na twarz

      a to moje dzisiejsze
      Attached Files
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        u nas znowu burza spadam z kompa do juterka
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no proszę a tu znowu pusto co z wami laseczki?
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka.Ja tylko na chwilkę,bo zaraz muszę Izuche położyć lulku bo o 14tej jadę do Olsztyna i musze sie wyrobic z jej drzemką i z nakarmieniem.
            Majorka torciki jak zawsze piekne!!!Wstawiam fotki
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hejka
              za dużo poczytać to nie miałam przez weekend...
              Majorka torty są niesamowite wolałabym ci zapłacić ze 200 zł niż cukierni w której zamawiałam ciacho na Filipa roczek bo nie dość że było średnio ładne to jeszcze w smaku kiepskie a twoje widać że są pychota
              My w weekend posiedzieliśmy trochę na działeczce, grila mieliśmy... no i mały miał wypadek potknął się w piaskownicy i zarył brodą o wiaderko na szczęście nie rozciął mocno ale dzieciak wygląda jakby go ktoś pobił cała broda sina
              całą niedzielkę też przespacerowaliśmy albo przespaliśmy...
              Chuda zazdroszczę ci że te twoje dzieciaki tak ładnie siedzą na nocnikach mój to spierdziela jak szalony, nawet na takiej nakładce na sedes nie chce posiedzieć kilka sekund dziwak jakiś
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Czesc Mamuski!
                Od tygodnia jestesmy w Polsce u moich rodzicow. Na kompa nie mam prawie czasu. Julia wniebowzieta, bo ciagle sie nia ktos zajmuje (dziadkowie, ciotki, kuzynki moje itp.). W zeszlym tygodniu w srode stanela sama pierwszy raz w lozeczku i teraz kombinuje jak moze, zeby samodzielnie stanac na trawie - poki co laduje na tylku, ale moze na swoj roczek bedzie potrafila zrobic pare krokow
                Pozdrawiam Was serdecznie!



                Rosne...
                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                16.11.2009 5620 gr, -
                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                17.06.2010 9250 gr, -
                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Aniupodobno dobrym i sprawdzonym sposobem jest kupienie nocnika wspólnie z dzieckiem,pozwolić mu wybrać... Ja tego nie próbowałam bo obie niuńki bez problemu siedzą na swoich tronikach.No ale u Emilki np nie sprawdził się ten z pozytywką,jak tylko zaczynała siusiać i zaczynał grać nocniczek to był wielki płacz i nie było mowy o "dokończeniu" no i jak zaczynaliśmy nocniczkować (przy obu tak robiłam) to stawiałam przy nocniku koszyk z zabawkami,byla zachęta do dłuższego posiedzenia Izunia do dzisiaj jak siedzi to grzebie w tym koszyczku,bardzo lubi ustawiać zwierzątka.I przede wszystkim nie sadzać na siłę !!!Nie krzyczeć by dziecko siedziało!!!!ZACHĘCAĆ DO SIEDZENIA!!!
                  AMSW no to gratulacje dla naszej uroczej czernulki za postępyMuszę spadać bo Izul rozpacza,do juterka pa.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć Mamusie

                    Widzę, że strajkujecie z pisaniem, ale podobno to ostatnie dni ciepełka, jak się zrobi zimno to każda z nas będzie siedzieć w domu i pewnie na forum

                    My też korzystaliśmy z ładnej pogody, u nas było 30 stopni, wybraliśmy się do Soliny. Wypad się udał, tyle tylko, że byliśmy sami w trójkę, znajomi nie mogli pojechać, ale pomimo braku towarzystwa było super, wklejam wam fociaki Julka świetnie zniosła 2 godziny w samochodzie, w drodze powrotnej spała.

                    Witaj AMSW, pokaż nam Julię, dawno jej nie widziałyśmy!

                    A Mama Monika widocznie porzuciła nasze forum

                    Majorka torty jak zwykle superowe! Powiedz, zostaje ci coś z tego interesiku? Bo pracy to wymaga, ze ho ho!
                    Attached Files




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Witam Was babki po ponad półrocznym niebycie
                      Widzę, że ekipa prawie bez zmian
                      Dlaczego się zjawiam?
                      A propozycja wynikła z mojej rozmowy z naszą Anią2288 żebym popisała z Wami...
                      Część dziwczyn znam jeszcze z okresu ciąży, nieznane witam
                      Z niektórymi mam kontakt i obserwuję maluchy na nk czyli Majorka - ogladam torty regularnie, Ankasos, Chuda czy Jamirka
                      Czy Nator jeszcze zagląda?

                      Gdybym miała pisać co u mnie i Jonatana to by mi dnia nie starczyło hehe
                      poczytam Was ile zdołam wstecz ogarnąć postów (zamierzam siedzieć na mamacafe tylko dla tego wątku) no stęskniłam sie nie powiem...

                      Jonatan jest bardzo spokojnym dzieciem, ząbkuje bezobjawowo (zobaczymy trzonowe hehe :P) jest niestety alergikiem i astmatykiem, ale wszystko pod kontrolą własnie dzis umówiłam go na testy z krwi...

                      Serdecznie Was pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        witaj sikornik ponownie ja cię pamiętam

                        Nator nie zagląda już od lutego i pewnie już nie zajrzy

                        powiem wam dziewczyny że z jedzeniem mojej Poli jest coraz gorzej, ja chyba przy niej osiwieje niejadek jeden, a ona zadowolona i żwawa a ja się zamartwiam

                        w czwartek idę z nią na szczepienie, muszę ją zważyć i poproszę o skierowanie na badania tzn morfologia, żelazo , bo chce sprawdzić czy wszystko ok, może mi coś lekarka na apetyt przepisze dla niej, bo już sama nie wiem jak ją karmić
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej Babuszki

                          Witam Sikornika kopę lat! fajnie, że do nas zaglądnęłaś!!
                          Co tam u Was ? Nator niestety nie zagląda... pewnie pochłonięta pracą chociaż kiedyś coś wspominała że Kacperek chorowity...

                          Katarzynar zdjęcia cudne, niezła laska z Ciebie no i Juleczka jak zawsze śliczna. Zawsze chciałam się wybrać nas Solinę... może jeszcze kiedyś.

                          Fakt... MamaMonika rozkręciła forum a potem zamilkła... a szkoda. Im nas więcej tym lepiej i fajnie, że AMSW nas odwiedziła w jakim mieście masz rodzinkę? No i oczywiście gratulacje dla Julki - czekamy na zdjątka

                          U nas po staremu, m wrócił już do domku. Myślałam, że pójdę do pracy ale niestety teściowa odmówiła współpracy także musze czekać aż mała podrośnie... ehh...

                          Ciekawe jak tam Grygorek na wakacjach ?
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam się i ja nie wiem czy mnie ktoś pamięta bo byłam bardzo króciutko
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kaluś moja też ostatnio strajkuje... ale nic jej nie dolega... biega, śmieje się od samego rana... ehh... tylko ja się zamartwiam...
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Jamirka tym razem cię wyprzedziłam z postem o minutkę
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X