Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

najlepsze witaminy przed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    najlepsze witaminy przed

    co i ile wcześniej brać?
  •    
       

    #2
    Odp: najlepsze witaminy przed

    Najlepiej to tak sobie zaplanować ze 2-3 miesiące przed staranimi już branie, ja brałam mamadha premium, świetny skład, wszystko w 1 tabletce, dużo dha i magnezu, potem w ciązy te same witaminki cały czas brałam i czułam się ok.

    Skomentuj


      #3
      Odp: najlepsze witaminy przed

      czy to nie szkodzi że nie mają te witaminy żelaza?

      Skomentuj


        #4
        Odp: najlepsze witaminy przed

        mój ginekolog patrząc na moje wyniki nie kazał mi dodatkowo suplementować żelaza, mamadha dostarczało mi przez całą ciążę potrzebnych rzeczy takich jak kwas foliowy, witamina d3, magnez super ważny żeby zapobiegać przedwczesnym skurczom, jod ważny dla układu nerwowego i dha

        Skomentuj


          #5
          Odp: najlepsze witaminy przed

          Witaminę D warto, jasne, do tego kwas foliowy i kwasy DHA. U mnie sprawdzały się Naturell Omega-3 1000, ze względu na wysoką dawkę w jednej tabletce i brak rybiego posmaku.

          Skomentuj


            #6
            Odp: najlepsze witaminy przed

            Układ nerwowy u płodu kształtuje się w pierwszym trymestrze ciąży i dlatego w tym czasie ważny jest kwas foliowy, trzeba go dostarczać systematycznie i do tego ważną role kwasy dha, dobre sa witaminy mama dha premium, krotki ale dobry sklad.

            Skomentuj


              #7
              Odp: najlepsze witaminy przed

              Suplementacja witamin jest bardzo ważna, bo pozwala zapobiec chorobom dziecka, szczególnie pod tym względem ważny jest kwas foliowy, ale nie tylko on, polskie towarzystwo ginekologiczne zaleca dha, witaminę d3, jod i magnez dodatkowo, mój ginekolog mi polecił zamist brana kilku róznych rzeczy brać mamadha premium, zawsze to wszystko w jednym.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: najlepsze witaminy przed

                Suplementacja witamin jest bardzo ważna, bo pozwala zapobiec chorobom dziecka, szczególnie pod tym względem ważny jest kwas foliowy, ale nie tylko on, polskie towarzystwo ginekologiczne zaleca dha, witaminę d3, jod i magnez dodatkowo, mój ginekolog mi polecił zamist brana kilku róznych rzeczy brać mamadha premium, zawsze to wszystko w jednym.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X