Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

    U nas od zawsze są laurki - dzieci je robią, wycinają, ozdabiają itd.
    My, dorośli już sięgamy po jakieś kupne pomysły na prezent dla dziadka i babci, ale dzieciom broń boziu nie każemy nic kupować. To byłoby bezsensu

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

      u mnie też dzieci robią same laurki dodatkowo zapraszają dziadków do przedszkola na przedstawienie

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        Uważam, że najlepszy prezent dla babci i dziadka od wnuków to prezent własnoręcznie zrobiony np. laurka. Dla tych jednak którzy nie mają pomysłu co zrobić wolą wygodniejszy , szybszy i naprawdę niedrogi prezent odwiedźcie stronkę e-hunters.pl. (łowcy okazji) W zakupach grupowych są niesamowite rabaty nawet 70% , każdy znajdzie coś dla siebie i zaoszczędzi polecam !!!
        Są tam piękne poduszeczki z haftem , elektryczne koce czy fotoksiążki do zdjęć.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

          My mamy jak byłyśmy dziecmi tez najfajniejsze były własnoręcznie robione laurki, prezenty mimo ze dziadkowie mieli pocieszenie to jaką radość miałam ja jak siadłam do zrobienia takiego dzieła hehe

          Napisane przez Margerytka28 Pokaż wiadomość
          U nas od zawsze są laurki - dzieci je robią, wycinają, ozdabiają itd.
          My, dorośli już sięgamy po jakieś kupne pomysły na prezent dla dziadka i babci, ale dzieciom broń boziu nie każemy nic kupować. To byłoby bezsensu
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

            Wiadomo że najlepszy prezent od dzieci dla babci i dziadka to te własnoręcznie wykonane dzieła jak laurki ale jeśli chcecie prezent pomysłowy tani i szybki polecam stronkę e-hunters.pl łowcy okazji. W zakupach grupowych mają poduszeczki dla dziadka i babci z wybranym haftem, koce elektryczne, fotoksiążki na wszystkie artykuły są rabaty nawet 80%!! można zaoszczędzić sporo pieniążków sami sprawdźcie

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

              Napisane przez sylciar Pokaż wiadomość
              Świetnie, a zamawiasz przez internet? U nas opcjonalnie byłoby jedynie takie wyjście, ale wiem ze robią też na miejscu w sasiednich miastach i wtedy jest do tego wgląd, można zobaczyc jak jest wykonany i z czego.
              Kurcze - przepraszam, ale jakos sie na kilka dni sie odcięłam Zamawiałam przez internet - możesz tam powrzucać zdjęcia dziecka, w każdym miesiącu Fajna sprawa Ja weszłam na pierwszą lepszą http://landings.photobox.pl/v3/pl/se...17153329353881

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                No tak zakupy grupowe znów się promują...ech a gdzie klimat? Pozostańmy przy pięknie tego dnia, niech prezenty będą proste może nie zawsze idealne ale od serca, od wnuków a nie z zakupów grupowych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                  A co myślicie o fotoalbumie?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                    Fotoalbum to świetna rzecz. Razem z kuzynką zrobiłyśmy taki babci na 80-tkę z jej zdjęciami od najwcześniejszego dzieciństwa aż do dziś i była naprawdę wzruszona. W tym roku maluchy robią swoim dziadkom laurki, a ja kupuję mojej babci pięknie pachnącą świecę zapachową Yankee Candle. Wiem, że w takich gustuje, więc prezent z pewnością będzie trafiony

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                      Moją niespodzianką dla moich dziadków są czekoladki dla babci i dziadka. Chociaż nie powinni przesadzać ze słodyczami, to odrobina czekoladek nie powinna im zaszkodzić, ciekaw jestem ich min

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                        Myślę że czekoladki są najlepszym rozwiązaniem też tak zrobie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                          Zrobilam tort dla babci i dziadka Oprocz tego babcia dostala od nas ksiazke a dla dziadka to szczerze powiem jeszcze nic nie mamy

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                            Moje dzieciaczki również z zapałem przygotowują prezenty dla babć i dziadków. W tym roku furorę zrobiły przez wyszywankę. Babcie były wprost zachwycone. Ja też mimo, że jestem już dorosły pamiętam o swojej babci. Gdy o niej myślę przypomina mi się smak dzieciństwa. Dlatego też w tym roku zamówiłem specjalne czekoladki dla babci i dziadka. To prosty sposób, by powiedzieć dziękuję.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                              U nas nie ma prezentów, bo dziadkowie i babcie daleko. Za to jest składanie życzeń przez telefon i najmłodsze śpiewało swoim słodkim głosikiem piosenkę. Moja mama zawsze się wzrusza w takich chwilach.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                                Laurka to uniwersalny pomysł na prezent dla dziadków od mniejszych dzieci. Mój sześcioletni synek namalował w tym roku laurkę z supersamochodem dla dziadka. Natomiast moje starsze dziecko, 14-letnie zainwestowało w zestaw do golenia dla dziadka, i trochę byłam zaskoczona, bo to była jego własna inicjatywa. Babcia dostaje przeważnie standardowo bukiet kwiatów i jakieś dobre czekoladki. A co do fotoalbumu, to też bardzo fajny prezent dla dziadków. Muszę z dziećmi przygotować, taki dla dziadków na następną okazję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X