Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    MELDOWAC SIE NA KAWCE!!!
    ha zaskoczyłam was
    ja pije kawiorka, ale nie mam nic słodkiego, licze na DOTKE, bo wirtualne słodkosci kalori nie przynosza

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej kochane, wracajac do buto to ja tez preferuje plaskie obuwie, ale te szpile sa wyjatkowo stabilne i w miare wygdne, wiadomo ze nie do latania na codzien bo to nie na nasze chodniki ale do sukieneczki beda super

      Kacperkowa dobre dobre, intrpunkcja mi sie klania jednak nie postawienie przecinka w odpowiednim miejscu robi roznice, przepraszam Scarlet za te nocne eskapady z Twoim m. :P

      Edziula tule mocno, ale pociesze Cie mi dzis sie @ rozkrecila dopiero i brzusio troszke boli. A do Kawki mam Tiramisu i Karpatke bo brat wczoraj wieczorem przywiozl dopiero i dzis do kawki jak znalazl, przyznam sie ze juz wczoraj ieczorem troche skosztowalam, bo chyba nie bylabym soba gdybym tego nie zrobila

      Oczekusia dzis to juz napewno spi hihihi wstawaj o smakolyki Cie ominą, ja ide kawki wlasnie robic


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dotus karpatka ...
        ja sie biore za sprzatanie, żeby sie zajac czyms...
        no mnie @ to -dzis ja tak moge nazwac- sie rozkreciała ale dalej spłabiocha...

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziendobry kochane

          Edziulka kochana - to teraz wolność przez dwa miechy - bedziemy juz nie po krzaczkach chodzic tylko do ciebie wpadac cały czas teraz, zabierzemy karpatke i tiramisu od dotki i bedziemy wcinac az sie nam uszeta zatrzesa

          Dotka jestem juz jestem dawaj trosze tego ciacha bo jak nie to cała blache ukradne.SZpileczki bardzo ładne - ja tez lubie takie(choc płaskie wygodniejsze)no ale na codzien do pracy w szpilkach chodze, takze juz nogi przyzwyczajone troszke

          Scaarletko no to miałaś ubaw z Piotrusiem hahhahahhahahahhahhahahah
          To był powrot błotniarza hahahhahahhahahahahahhahahaha, no ale bedziesz miała co wspominac jak bedzie juz na randki chodził

          Ja jestem niezywa dzis - zygac mi sie chce jak nie wiem, wczoraj po pracy na piwko z koleżąnka poszłam(tzn ona piwko piła a ja gin & tonic) no i dzis za to płace- muli mnie jak nie wiem i głowa - ooooooooooo mmmmmmmmmmmmoooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Boze chyba se musze innna sprawic.Wyladowałąm w domu o 4 nad ranem w stanie niewazkości, no ale dzis wolne to bede chorowac-a jutro do pracy bo po pnie zadzwoniliczy moge pracowac, bo ktos zachorował.Och zgrozo!!!hahahahahhahahhahaah no ale jak mus to mus.
          Ciezko mi sie siedzi, oj jak mi zle hahahahhahahahahahahahahahha, no ale masz ciało jak zes chciało


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam kochane!!
            Dziś u mnie też wielkie sprzątanie :P przez te kłopoty z uchem normalnie syf w domu :P Mojego chłopa też całymi dniami nie ma, albo w pracy albo na budowie! Co zaczyna mnie już wkurzać nawet sam dziś stwierdził,że przez tą budowę nasze relacje uległy ochłodzeniu i wiecie co......zabrał dupę w troki i pojechał tam!!! Mnie nawet nie zapytał czy może mam chociaż ochotę na chwilę tam pojechać...dziś takie piękne słoneczko i cieplutko więc z chęcią bym się przejechała choćby na pół godzinki. Teraz właśnie do mnie zadzwonił,że jak mam ochotę, to jego brat za godzinę będzie do niego jechał to może po mnie podjechać jestem taka wkurzona,że normalnie zaraz coś rozwalę.....do tego przytyłam 2kg.... wrrrr.....
            A miał być taki superański weekend-dziś imprezka u koleżanki na panieńskim, miałam być we Wro i wogóle miałam sobie poszaleć po sklepach i kupić jakąś kieckę na wesele. Panieński nie wypali-wiadomo muszę oszczędzać ucho od głośnej muzy no i zakupy też nie wypalą bo szanowny małżonek dość,ze cały dzień na budowie to jeszcze na nockę do pracy. Płakać mi się chce z tej wściekłości!!!!
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej dziewczynki
              Wpadam tak na chwile tylko się przywitać, bo niedlugo mykam popracować w ogródku.Kupiłam dzisiaj kwiatki między innymi róże,teraz czeka mnie robota.Jak zwykle będę kopała w ziemi aż padnę ale lubię się tak pomęczyć bo w nagrodę mam przepiękny ogród latem.
              Już kwitną mi konwalie i tulipany ale się cieszę .
              Życzę wszystkim udanego weekendu!Odpoczywajcie moje drogie....
              Buziaki :*


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziewczyny chciałam wam powiedziec ze nasza Klarcia jest w szpitalu

                Powie wam wszystko sama jak do nas wroci.

                SŁONCE JESTESMY TU Z TOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  trzymamy kciuki Klarcia oby sie wszytko dobrze powiodło dalej , damy rade !!!

                  ehh to życie, ciagle pod górke

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Klarcia Słoneczko nasze, jesteśmy z tobą całym serduszkiem i myślami. Ściskamy cię gorąco, szybko dochodź do siebie, bo czekamy tu na ciebie!!! Tulęęęęęęęęęęęęęęęę mocnoo do serduszka

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      klarcia ty nasze słońce wracaj szybciutko do zdrówka!
                      Jesteśmy z tobą i czekamy na ciebie...!!!!!!!

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Moje kochane dziewczyny,jak miałam humorek i chęci do czegokolwiek to minęło mi to jak ręką odjął
                        Spotkałam znajomą,która niedawno urodziła dzieciątko.I wiecie co?Nawet nie mogłam na maleństwo popatrzeć...od razu mi się jakoś ciężko zrobiło i przykro,nie potrafiłam wydusić z siebie ani słowa poza szybkie 'gratuluje' i 'cześć'...myślałam że lepiej sobie radzę z tym wszystkim
                        Czy zemną jest coś nie halo ? Ja już sama nie wiem... jakoś mnie to przygnębiło.Wybaczcie że Wam tak smucę ale nie mam się komu wygadać ...


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Paulinko kochanie, wszystko z tobą w porządku bo u mnie jest to samo, a w tym wypadku we dwie byłybyśmy nienormalne
                          my dzisiaj poszliśmy do wesołego miasteczka, był z nami brat m z córeczką i koleżanka ze swoją i małą dzidzią w wózeczku. Ja nie byłam w stanie nawet do tego wózka zaglądnąć zajęłam się naszymi starszakami kochanymi, przynajmniej mi to radość sprawiło bawiłam się z nimi jak małolat hihihihihi
                          musimy się cieszyć z tych najmniejszych drobnostek i cierpliwie czekać na lepszy czas

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Paulinko ty za nic nie przepraszaj kochana.Nie masz za co słonce.Moze potrzebujesz troszke wiecej czasu kochana zeby ta sytuacje opanowac ?.Jestes bardzo dzielna (ale bol choc sie stłumi to zawsze zostanie w serduszku )- i mozesz miec swoje słabości czasami.Najwazniejsez zeby sie nim nie poddawac i wierzyc ze to co złe minie i nadejda lepsze dni kochana.
                            Zobaczysz w waszym zyciu za niedługo pojawi sie ktos jescze kto odgoni te chmurzyska


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witajcie moje kochane dziewczynki
                              Ja od rano cos zle sie czulam nogi mnie bolaly co nie dalo mi spac i do tego jeszcze len ale pozniej pojechalismy na dzieleczke i wlasnie was nadrobilam i tu takie wiesci
                              Klarcio kochana jestem z Toba myślami i serduszkiem i zycze szybkiego powrotu do zdrowka i do nas i czakamy na jakies wiecie od ciebie!
                              Oczekus jak cos bedziesz wiedziec daj znac.
                              No Edzia to chatka wolna na 2 miechy och jak ja bym chciala swojego tak na 2 tygodnie chociaz wydelegowac ale nie ma gdzie


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Szybkiego powrotu do zdrowia Klarcio!!! Jesteśmy z Tobą, wracaj szybko tu do nas
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X