Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca, Prawo, Biznes
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca, Prawo, Biznes Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, poznajcie swoje prawa i możliwości, własna działalność gospodarcza

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-03-2020, 16:23
WiolaL WiolaL jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
WiolaL.polki.pl

Domyślnie Odp: Zakupy w internecie

Ja bardzo lubię kupować ubrania przez internet. Męczy mnie stanie w kolejkach i szukanie produktów. Polecam Wam moja ulubiona stronę z bielizną gdzie kupiłam koszule-nocne"]piękne koszule nocne

Ostatnio edytowane przez disne : 26-06-2020 o 15:27. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-2020, 14:36
Tunia28 Tunia28 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Tunia28.polki.pl

Fajną biżuterię srebrną w rozsądnej cenie na prezent, szczególnie dla dojrzałych kobiet
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2020, 18:46
gazer gazer jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gazer.polki.pl

Doskonałym miejscem na zakupy w internecie w czasie pandemii Covid-19 jest drogeria internetowa eZebra. Nie trzeba przemierzać kilometrów w galeriach handlowych czy chodzić od sklepu do sklepu, wystarczy jedynie w spokoju usiąść przed komputerem i zrobić kompleksowe zakupy dla siebie i domu. Sklep eZebra jest dla wygody klienta podzielony na różne kategorie i wyposażony w dokładną wyszukiwarkę i porównywarkę. Dzięki precyzyjnemu wyszukiwaniu nie tracimy niepotrzebnie czasu i płynnie przechodzimy do różnych grup produktowych. Na stronie ezebra można po podaniu adresu e-mail zapisać się na newsletter, w którym będziemy na bieżąco informowani o pojawiających się nowych produktach oraz o ciągle zmieniających się promocjach. Dodatkowym atutem serwisu jest bardzo szczegółowy opis każdego produktu co daje prawie 100% pewność trafionych zakupów. Robiąc zakupy za minimum 199 złotych jesteśmy zwolnieni z kosztów wysyłki tak więc warto kupić więcej bo i tak zyskamy. Razem z żoną jak się rozpędzimy to zawsze przekroczymy tę magiczną kwotę.

Ostatnio edytowane przez disne : 26-06-2020 o 15:28. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2020, 11:30
emeraldlady emeraldlady jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
emeraldlady.polki.pl

Gdzie, Waszym zdaniem, najlepiej publikować w pokato.pl/"]darmowe ogłoszenia? Coraz więcej serwisów zbiera prowizje

Ostatnio edytowane przez disne : 26-06-2020 o 15:28. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2020, 10:41
mamita1 mamita1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamita1.polki.pl

Nie wyobrażam sobie już zakupów bez internetu. Nie przepadam za chodzeniem po sklepach, przede wszystkim nie mam też na to czasu. Ostatnio zamówiłam wełnianą tkaninę do uszycia synkowi koszulek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2020, 10:11
malami12 malami12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malami12.polki.pl

Ja od jakiegoś czasu kupuję głównie przez internet. Dla mnie to spora oszczędnosć czasu i pieniędzy. Ostatnio zamawiałam kosmetyki a teraz myślę o nowym smartfonie do obsługi drona. Na https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Ja...-obslugi-drona znalazłam ciekawy artykuł z propozycjami smartfonów. Chyba skorzystam z porad w nim zawartych.

Ostatnio edytowane przez disne : 13-07-2020 o 06:59. Powód: Link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-2020, 12:38
Remayt Remayt jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Remayt.polki.pl

Ja przez internet kupuję kosmetyki. Przyznam wam że jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż chodzenie po sklepach i monotonne wybieranie. Co więcej dostaniecie tu lepsze jakościowo kosmetyki niż w nie jednym sklepie

Ostatnio edytowane przez gagatka : 14-07-2020 o 13:33. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-07-2020, 12:31
MedyczneWiadomosci MedyczneWiadomosci jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MedyczneWiadomosci.polki.pl

Polecam od serca MojaButelka.pl jest to ekologiczny sklep internetowy z dużym wyborem produktów kupuję tam od wielu lat i nigdy nie miałem problemów(bez problemowe zwrotu itp)
Znajdziesz tam ekologiczne butelki, kubki, slomki czy lunchboxy
Załączone Grafiki
File Type: jpg kubek-z-bambusa-woodway.jpg (41.4 KB, 0 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez gagatka : 27-07-2020 o 14:15. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-07-2020, 21:59
amelka99 amelka99 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
amelka99.polki.pl

Ja w trakcie epidemi robiłam remont łazienki i salonu kupiłam sobie fajne grzejniki łazienkowe na tej stronie https://grzejniki-proterm.pl/ posiadają bardzo niskie ceny i długi okres gwarancyjny z racji tego że są producentem i są pewni swojego produktu. Mi montowali miesiąc temu kolejne grzejniki od ich i jestem bardzo zadowolona idealnie pasują robili mi je pod mój wymiar jako niestandardowe za dodatkową dopłatą co i tak wyszło mnie taniej niż gdzie indziej jak szukałam tak więc jestem bardzo zadowolona. I moge polecić każemu z czystym sumieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-2020, 14:17
korcze89 korcze89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
korcze89.polki.pl

Jeśli szukasz bezpiecznych produktów dla swojego dziecka koniecznie sprawdź https://bebeconcept.pl/kategoria/pielegnacja-niemowlat. Najwyższej jakości kosmetyki organiczne dla niemowląt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania