Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca, Prawo, Biznes
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca, Prawo, Biznes Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, poznajcie swoje prawa i możliwości, własna działalność gospodarcza

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-05-2015, 12:41
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Domyślnie Odp: Zakupy w internecie

Faktycznie internet nad tym wygrywa, zero kolejek przepychanek i złości, jednak ja np. przed świętami uwielbiam oglądać dekoracje świateczne, czasami również można utrafić jakieś ostatnie sztuki na wyprzedażach czego nie ma w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2015, 15:09
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

to ja mam taki patent na swiateczne gorączki z sklepach ze robie zapasy wczesniej, robie liste i kupuje takie rezcy co maja dluga date, tuz przed swietami kupuje tylko to co potrzebne i dlugo nie postoi w szafkach, i przewaznie wowczas wybieram sklep tutaj miejscowy niz wyprawy do supermarketow
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2015, 23:31
jasia3535 jasia3535 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jasia3535.polki.pl

Cytat:
Napisał Anis81 Zobacz post
takie porównywarki sa dobre, ale warto również poczytać opinie różnych osób popytać o gwarancje co obejmuje i jak jest rozpatrywana, my zakupiliśmy lodówkę Beko;/ i nie jestem z niej zadowolona ostatnio odpadła półka gdzie stawia się musztardy i małe słoiki, zbyt dużo się na niej nie stawiało, kiedy otworzyłam lodówkę półka odpadła, całe szczęście że małej nie było w pobliżu. Kiedy zadzwoniłam do firmy zapytać o gwarancje okazało się ze tego nie uznają, więc mamy nie dosyć ze wąską lodówkę to jeszcze bez jednej półki;/ zdecydowanie poleciłabym indesita którego zarówno moja mama ma już prawie 10 lat tak i my wcześniej mieliśmy 7 lat i działała bez zarzutu a pozbyliśmy się tylko dlatego ze zmienialiśmy miejsce zamieszkania.
Rozumiem Twoje rozczarowanie
Ciężko znaleźć lodówkę, która by nam służyła na dłużej. Osobiście uważam, że jako jedna z niewielu godnych polecenia jest lodówka LIEBHERR IK 3510
(link: http://allegro.pl/lodowka-liebherr-i...328671293.html )
Niestety większość zakupów przez internet często okazuje się nieporozumieniem, ale w tym przypadku sama mogę potwierdzić, że firma dobrze wywiązała się ze swoich obowiązków. Sprzęt jest wysokiej jakości jak na tę półkę cenową. Polecam i pozdrawiam serdecznie
PS. Życzę samych dobrych i trafnych zakupów w dalszym życiu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2015, 11:34
naibi naibi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
naibi.polki.pl

Kupuję coraz częściej przez internet bo bardzo mi to ułatwia i oszczędza czas. W zwiazku z tym, że nauczyłam się już do łatwego bardzo pomyślałam tez o zakupach w aptekach internetowych, co sądziecie?Kupowałyście?W której najtaniej?Ja znam tylko tą: doz.pl, dobrze mi sie kojarzy bo znam ja tez ze sprzedazy tradycyjnej ale jestem ciekawa waszych propozycji i rad.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2015, 11:39
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Cytat:
Napisał naibi Zobacz post
Kupuję coraz częściej przez internet bo bardzo mi to ułatwia i oszczędza czas. W zwiazku z tym, że nauczyłam się już do łatwego bardzo pomyślałam tez o zakupach w aptekach internetowych, co sądziecie?Kupowałyście?W której najtaniej?Ja znam tylko tą: doz.pl, dobrze mi sie kojarzy bo znam ja tez ze sprzedazy tradycyjnej ale jestem ciekawa waszych propozycji i rad.
Chyba raz zamówiłam leki przez net, były to witaminy ciążowe, opakowanie przyszło pogniecione, jednak nie uszkodzone, więcej nie zamawiałam, niektóre leki wymagają odpowiednich warunków czy temperatury przechowywania, nie wydaje mi się aby na poczcie były odpowiednie warunki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2015, 12:09
maria13 maria13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maria13.polki.pl

Ja ostatnio z internetu zamawiałam trampolinę ogrodową ze sklepu presto http://www.sklep-presto.pl/pol_m_Rek...liny-4144.html . Ceny są bardzo okazyjne, warto polować na przeceny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2015, 14:20
27otsifem's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
Chyba raz zamówiłam leki przez net, były to witaminy ciążowe, opakowanie przyszło pogniecione, jednak nie uszkodzone, więcej nie zamawiałam, niektóre leki wymagają odpowiednich warunków czy temperatury przechowywania, nie wydaje mi się aby na poczcie były odpowiednie warunki
nio wlasnie jjmka kiedys zachwalala tutaj apteki internetowe ze czeny nizsze ale ja obawial sie tych warunkow przechowywania lekow podczas transportu - ja akurat mam stacjonaarna apteke blisko bo fajnymi cenami, ale wiadomo koniecznosc zamowienia kiedys moze bedzie - ale obawa czy nic z lekiem sie nie stanie mnie nurtuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2015, 16:47
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

moze mają swoich przewioźników, tego nie wiem ja jak zamawiałm przyszło pogniecione pudełko, na szczęscie witaminy całe, ale miałam dylemat czy je wybrać czy też nie, dlatego ponownie już nic nie zamawiałam z apteki jeśli chodzi o lekarstwa czy witaminy co innego pieluchy chusteczki do pupy czy podkłady poporodowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2015, 21:46
27otsifem's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
moze mają swoich przewioźników, tego nie wiem ja jak zamawiałm przyszło pogniecione pudełko, na szczęscie witaminy całe, ale miałam dylemat czy je wybrać czy też nie, dlatego ponownie już nic nie zamawiałam z apteki jeśli chodzi o lekarstwa czy witaminy co innego pieluchy chusteczki do pupy czy podkłady poporodowe
wiesz ja jak widze co po nie ktorzy kurierzy wyczyniaja z paczkami to wlos sie jezy na głowie = rzucają, stają na nich, same makrabyczne rzeczy - bo to cos w srodku do kogos nalezy - nie raz nie dwa przyszła do mnie paczka ubrudzona, wygnieciona, choc co do usług poczty polskiej tez mam ogromne zastrzezenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2015, 06:44
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Oj to prawda, czasami i mi sie zdarzyć zobaczyć jak przerzucają paczki z jednego auta do drugiego, niezbyt sie przejmują tym co jest w środku.
Kiedyś pamiętam ze zamawiałam akwarium i pan który sie dowiedział ze jest w środku szkło wręcz uciekł na szczęście przyszło całe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania