Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-05-2015, 19:26
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40
Domyślnie Odp: Zakupy w internecie

Przyznam szczerze że i mnie czasem wkurza zbyt wysoki koszt wysyłki i często przez to rezygnuje z zakupu. Ale trzeba też przyznać że jest dużo ofert z darmową wysyłką i to sie opłaca.

Ja ostatnio zamawiałam sobie podkład do twarzy, wybrałam darmową przesyłke z odbiorem w pobliskim kiosku ruchu, otrzymałam maila od sprzedawcy że coś im tam nie działa z tym kioskiem i żebym podała adres to wyślą mi pocztą na ich koszt. Ta sytuacja znacznie wydłużyła czas realizacji, ale przesyłka tak czy inaczej była darmowa. A ja kupiłam podkład za 28 zł a w rossmannie kosztuje 59 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-2015, 05:33
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

to jjmka trafiłas na uczciwego sprzedawce, ja cos ostatnio zamawiałam i wybralam allegro inpost - mial przyjsc meila potwierdzajacy wyslanie towaru, towaru nie było przez półtora tyg. napisalam do sprzedawcy pytanie czy towar wysłany - on ze tak - tydzien temu - to ja pytanie do niego co z meilem potwierdzajcym wysyłkę i numerem listu przewozowego - on mi odpisał ze nie ma takiego obowiazku - ja jako upierdliwy klient wysłałam prt Sc z jego strony z ta informacja o tym meilu - odpowiedź ze się czepiam szczegółów!!! z łaskom dostałam numer listu - i co sie okazało towar utknął w krakowie na poczcie - i tak bym sobie czekała bo musiałam na poczcie interweniowac aby ktos łaskawie sie nią zajął
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-2015, 05:46
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Nr przesyłki to nawet na allegro jest miejsce żeby ten nr wpisać, więc nie jestes żadnym upierdliwym klientem a wymagającym tego co ci się należy, to jak z paragonem myślę. Sama Kiedy coś wystawie przez allegro czy olx, to uważam za normalne powiadomić kupującego o wysyłce paczki i podaniu nr nadania i nie ważne czy jest to coś za 30zł czy za 5
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-2015, 07:31
szafa szafa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szafa.polki.pl

Często kupuje w internecie bo nie za bardzo mam czas na bieganie po sklepach. Ale kupuje raczej w sprawdzonych sklepach i rzeczy do domu typu firany, dywan, meble, sprzęt. Mogę porównać ceny, poczytać opinie i wiem co jest najbardziej dla mnie odpowiednie. Teraz szukam lodówki bo moja stara już wysiada. I znalazłam fajny ranking najlepszych lodówek http://www.mixmedia.pl/top-produkty-...lodowek,a-2793 więc mam ułatwiony wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-2015, 07:48
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

takie porównywarki sa dobre, ale warto również poczytać opinie różnych osób popytać o gwarancje co obejmuje i jak jest rozpatrywana, my zakupiliśmy lodówkę Beko;/ i nie jestem z niej zadowolona ostatnio odpadła półka gdzie stawia się musztardy i małe słoiki, zbyt dużo się na niej nie stawiało, kiedy otworzyłam lodówkę półka odpadła, całe szczęście że małej nie było w pobliżu. Kiedy zadzwoniłam do firmy zapytać o gwarancje okazało się ze tego nie uznają, więc mamy nie dosyć ze wąską lodówkę to jeszcze bez jednej półki;/ zdecydowanie poleciłabym indesita którego zarówno moja mama ma już prawie 10 lat tak i my wcześniej mieliśmy 7 lat i działała bez zarzutu a pozbyliśmy się tylko dlatego ze zmienialiśmy miejsce zamieszkania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-2015, 20:02
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

Cytat:
Napisał cukierek22 Zobacz post
jak jest dłuższy weekend świąteczny to ludzie panikują i kupują na zapas.
a jakie kolejki wszędzie, przecisnąć się nie da, dlatego przed wszelkimi świętami czy długimi weekendami lubię zakupy online jeszcze bardziej

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2015, 12:41
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Faktycznie internet nad tym wygrywa, zero kolejek przepychanek i złości, jednak ja np. przed świętami uwielbiam oglądać dekoracje świateczne, czasami również można utrafić jakieś ostatnie sztuki na wyprzedażach czego nie ma w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2015, 15:09
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

to ja mam taki patent na swiateczne gorączki z sklepach ze robie zapasy wczesniej, robie liste i kupuje takie rezcy co maja dluga date, tuz przed swietami kupuje tylko to co potrzebne i dlugo nie postoi w szafkach, i przewaznie wowczas wybieram sklep tutaj miejscowy niz wyprawy do supermarketow
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-05-2015, 23:31
jasia3535 jasia3535 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jasia3535.polki.pl

Cytat:
Napisał Anis81 Zobacz post
takie porównywarki sa dobre, ale warto również poczytać opinie różnych osób popytać o gwarancje co obejmuje i jak jest rozpatrywana, my zakupiliśmy lodówkę Beko;/ i nie jestem z niej zadowolona ostatnio odpadła półka gdzie stawia się musztardy i małe słoiki, zbyt dużo się na niej nie stawiało, kiedy otworzyłam lodówkę półka odpadła, całe szczęście że małej nie było w pobliżu. Kiedy zadzwoniłam do firmy zapytać o gwarancje okazało się ze tego nie uznają, więc mamy nie dosyć ze wąską lodówkę to jeszcze bez jednej półki;/ zdecydowanie poleciłabym indesita którego zarówno moja mama ma już prawie 10 lat tak i my wcześniej mieliśmy 7 lat i działała bez zarzutu a pozbyliśmy się tylko dlatego ze zmienialiśmy miejsce zamieszkania.
Rozumiem Twoje rozczarowanie
Ciężko znaleźć lodówkę, która by nam służyła na dłużej. Osobiście uważam, że jako jedna z niewielu godnych polecenia jest lodówka LIEBHERR IK 3510
(link: http://allegro.pl/lodowka-liebherr-i...328671293.html )
Niestety większość zakupów przez internet często okazuje się nieporozumieniem, ale w tym przypadku sama mogę potwierdzić, że firma dobrze wywiązała się ze swoich obowiązków. Sprzęt jest wysokiej jakości jak na tę półkę cenową. Polecam i pozdrawiam serdecznie
PS. Życzę samych dobrych i trafnych zakupów w dalszym życiu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2015, 11:34
naibi naibi jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
naibi.polki.pl

Kupuję coraz częściej przez internet bo bardzo mi to ułatwia i oszczędza czas. W zwiazku z tym, że nauczyłam się już do łatwego bardzo pomyślałam tez o zakupach w aptekach internetowych, co sądziecie?Kupowałyście?W której najtaniej?Ja znam tylko tą: doz.pl, dobrze mi sie kojarzy bo znam ja tez ze sprzedazy tradycyjnej ale jestem ciekawa waszych propozycji i rad.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania