Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Botoks w Katowicach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Botoks w Katowicach

    Czy ktoś może jest z Katowic? Do jakiej kliniki polecicie udać sie na botoks?Chciałabym aby było to wykonane profesjonalnie.....
  •    
       

    #2
    Odp: Botoks w Katowicach

    Zapisz sie do tej kliniki:
    https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

    Byłam tam na botoksie juz 2 razy, w styczniu ide po raz kolejny .Drug botoks wykonywałam po 3 miesiącach od pierwszego zabiegu. Trzeci zabieg będe mogła wykonać już po pól roku. Licze na to, ze kolejne zabiegi będe mogła wykonywać juz o wiele rzadziej, mianowicie co roku.

    Jeśli chodzi o efekt to jestem bardzo zadowolona i jest nawet lepszy niż się spodziewałam. Mimika nie zmniejszyła mi się, za to zmarszczki na czole znacznie się wygładziły.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Botoks w Katowicach

      W Katowicach jest bardzo fajna klinika Dermed na Korfantego. Mają botoks oraz wiele innych możlwosci i zabiegów. Duze doświadczenie, fajne ceny i podejscie indywidualne. Jesli nie masz tyle kasy ile ci potrzeba mozesz zrobic sobie platnosc w ratach

      Skomentuj


        #4
        Odp: Botoks w Katowicach

        magda906, nie wiesz jak sobie radzą z modelowaniem ust? Przymierzam się właśnie do zabiegu i szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca. Zależy mi na tym, by efekt był naturalny no i cena niewygórowana...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Botoks w Katowicach

          magda906, jak często trzeba powtarzać taki zabieg? I jakim kwasem miałaś robione usta? Można się z nimi wcześniej jakoś spotkać i wszystko na spokojnie omówić?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Botoks w Katowicach

            Jakoś nie mogę się przekonać do tego typu zabiegów kosmetycznych.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Botoks w Katowicach

              Jestem już praktycznie przekonana, jak nie teraz to kiedy. Mogłabyś tylko jeszcze polecić jakiegoś dobrego, sprawdzonego lekarza, do którego warto się wybrać właśnie na modelowanie ust? Nie ukrywam, że chciałabym trafić w ręce najlepszego specjalisty...

              Skomentuj

                     
              Working...
              X