Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Remont

    Ja stojąc przed koniecznością przeprowadzenia generalnego remontu w swoim starym mieszkaniu zdecydowałem że nie wiele drożej ale z pewnością o wiele łatwiej będzie zmienić mieszkanie. W ten sposób znalazłem powstające właśnie realizacje Byłem szczerze zaskoczony cenami za mieszkania które są na prawdę atrakcyjne
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:58. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Remont

      W dzisiejszych czasach chyba nie mozna narzekac na maly wybor .. chociaz z drugiej strony znalezc cos co bedzie w dobrym stosunku ceny do jakosci nie jest tak latwo. Ja jestem bardzo wybredna osoba jesli chodzi o kwestie estetyki wnetrza. Zanim na cos sie zdecyduje to musze przejrzec praktycznie wszystko co jest w mojej okolicy dostepne. Podobnie bylo przy wyborze wlasnie plytek .. objechalam wszystkie sklepy i nic nie wybralam. Postanowilam poszukac czegos online .. dopiero na stronie Paradyz udalo mi sie znalezc propozycje wygladajace bardzo nowoczesnie. Wychodze z takiego prostego zalozenia .. jak robic remont to taki ktory starczy na dlugie lata Tak tez mam zamiar zrobic w tym przypadku, zdecydowalam sie na plytki kremowe (bardzo popularny ostatnio kolor swoja droga).
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:58. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Remont

        Wiosną planuje wykonać generalny remont łazienki i powoli zaczynam ją sobie projektować i przeglądać oferty sklepów z wyposażeniem łazienek w poszukiwaniu najlepszych dla siebie produktów. Nie chce zlecać wykonania projektu łazienki architektowi, bo mam ograniczony budżet i nie stać mnie na to. Mam już zarys tego jak chce, zeby wyglądała moja łazienka. Mam już wybraną wanne i kabine prysznicową i pozostało mi do wybrania meble i wyposażenie łazienki.
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:58. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Remont

          Zanim zacznie się jakiekolwiek prace remontowe, warto wyposażyć się w narzędzia, które je ułatwią. Jakie? Tutaj z pewnością warto wziąć pod uwagę tak wiertarkę, jak i mniej popularne urządzenia.
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:59. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Remont

            Ja planuję generalny remont całego domu, łącznie z wymianą pieca. Okropnie duże koszty. Myślałem o takim kotle natomiast nie chcę wydawać takiej kasy w błoto. Czy ktoś mógłby się podzielić opinią na jego temat bądź polecić mi coś innego?
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 13:59. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Remont

              Jak remont to tez na pewno dobre narzedzia by sie przydaly,
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 14:00. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Remont

                Najważniejsze to kierować się tym jakie upodobania mają mieszkańcy To przecież wy będziecie na co dzień korzystać z tych pomieszczeń. Ja, gdy robiłam małe zmiany w mieszkaniu najbardziej wyczekiwanym momentem było sprzątanie po remoncie to jest jeden z sygnałów, że można zacząć aranżować nowe wnętrza.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Remont

                  Jak robicie remont to warto też pomyśleć o nowych meblach do domu. Często jak potrzebuję czegoś nowego to tam zaglądam. Sklep oferuje bardzo fajne rabaty zawsze można coś taniego znaleźć.
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 14:00. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Remont

                    Hej ja planuje odświeżyć troszkę meble w mojej kuchni. Stare są już zniszczone i wymagają lekkiej renowacji. Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakąś folie meblowe, która będzie dobra jakościowo? Potrzebuje folii w jasnym kolorze bo mam białe ściany.

                    Z góry bardzo dziękuję.
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 14:01. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Remont

                      ja też jestem w trakcie remontu domu. Pracy co nie miara ale juz sie ciesze na efekt koncowy Jeśli chodzi o zakupy to jakiś czas temu zamawiałam drzwi drewniane wewnętrzne ( w 100% dębowe) u producenta Kris Drzwi. Realizują zlecenia pod indywidualne zamówienie, także te nietypowe wymiary. Rozsądna cena, szybka realizacja zamóweń.
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 14:01. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Remont

                        Wszystko zależy czy robi się remont polegający tylko na malowaniu ścian czy taki generalny z wymiana mebli i okien.

                        Skomentuj


                          Odp: Remont

                          Ja też jestem w trakcie remontu, w dodatku generalnego i pilnie szukam firmy, która odbierze niepotrzebne meble, sprzęt AGD i całą resztę zbędnych rzeczy.
                          Znalazłam informacje, że odbiór gabarytów oferuje firma
                          Czy ktoś z was orientuje się, jak to wygląda w praktyce? Ponoć przyjeżdżają, zabierają i wywożą.
                          Z góry wielkie dzięki za opinie.
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:44. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Remont

                            Żony się zapytaj, a nie obcych ludzi. ;/ Każdy człowiek ma inny gust
                            Zobacz skuteczny krem na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-palacza-domowe-sposoby-i-zabiegi-laserowe/"]https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-palacza-domowe-sposoby-i-zabiegi-laserowe/"]https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-palacza-domowe-sposoby-i-zabiegi-laserowe/

                            Skomentuj


                              Odp: Remont

                              Hej
                              Ja też jestem w trakcie remontu mieszkania i szukam właśnie jakichś dekoracji. Polecicie mi jakiś sklep internetowy, w którym kupię ? Zależy mi na wysokiej jakości, a także przystępnej cenie Z góry dziękuję!
                              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:45. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Remont

                                Na pewno będę wymieniać większość mebli. Do tego jeszcze trzeba dopasować odpowiednie dodatki dekoracyjne. Zobaczcie sobie tu propozycje od znajdziecie tu bardzo duży wybór rolet i innych elementów zasłonowych na okna.
                                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 11:45. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X