Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam. Po pierwsze dziekuje za życzenia dla Zosi. My po urodzinach. Ja oczywiście tydzień mam wypełniony na calego. Lekarze, wizyty, do mechanika auto bo musze wymienić katalizator i badania tecgniczne. Moi rodzice chca sprzedac swoje auto starsze i musze je wyczyścić i zajac sie sprzedaza. Tylko pogoda nie nastraja do optymizmu i do ilosci rzeczy do zrobienia. Chyba juz jesien normalnie idzie. Narazie zamowiona jest brama garazowa. Teraz bede musiala rozejrzec sie za drzwiami wejsciowymi. Tata ma za chwile urlop i prac na budowie mnostwo bo schody też trzeba wylac. Gruntowac ściany, malowac na bialo i ocieplić dach w pokoju nad garazem.
    Patrycja kreatywne masz dziecię z tym ukrywaniem telefonu. Szwagier niby po obronie mowil ze nie idzie na mgr ale połknął bakcyla i idzie tez studia sa scisle zwiazane z jego praca i to go ciekawi. Byc moze mnie to tez czeka wiec moze byc ciekawie ...
    Beata nie ma za co podziwiac tak naprawde nie mam wyjscia. Dla mnie bohaterkami sa mamy spędzające dnie i noce przy szpitalnych lozkach dzieci. Ja nie mam wyjscia musze jakos to ciagnac bo wpasc w dol psychiczny jest latwo ale wyjsc z niego to juz inna bajka. Tak naprawde dzis jestem jutro moze mnie nie byc i musze robic tak by to Zoska miala ciut latwiej kiedys. Szczerze dusze sie juz zyciem u tesciow i meczy ciagle bycie na walizkach bo raz jestesmy tu a raz tu tzn u mnie w domu. Musze jakos tam wejsc tzn na budowe bo moze ciut ulzy mi i spadnie ten wielki kamien albo choc jego czesc z mego serca. To dzieciaki Twoje lubia imprezy a imprez u Was chyba nie malo bo rodzina tez nie mala chyba. Miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hej

      Justyna-jak prace na budowie? Macie pogodę? Już po, ale też dołączam się do życzeń zosiowych: Niech rośnie zdrowa i szczęśliwa i by szybko wprowadziła się do swojego pokoiku w owym domu A macie jakiś zarys daty przeprowadzki?

      Beata-i jak po weselu. Plus dla dziadów, że zajęli się wnukami, a Wy mogliście się pobawić.

      W tą niedzielę jedziemy nad wodę na tydzień, Ola nie może się już doczekać. I niestety w zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb mojej babci-miała udar. U Was też tak pada?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam Was. Ja mam taki czas nowej nauki w pracy bo czesc osob idzie na urlopy i trzeba ich zastąpić. Ale moze ogarnę. Na budowie czekamy na brame garazowa i drzwi. Tato moj gruntuje tynki i maluje na biało.
        Patrycja bardzo mi przykro z powodu Babci Twojej.
        W kwestii budowy i przeprowadzki moze przyszly rok jesli przedłużą mi umowę w pracy i dostane podwyżkę... Ale to taka wersja optymistyczna bardzo i nie wiem czy mozliwa mój tata mowi ze się uda na 99 procent. Ja cgyba boje się myslec i zastanawiać czy się uda bo potem nie chce się rozczarować. Ja jestem przed urlopem i czekam juz powoli na niego.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam U nas cały czas coś się dzieje Na nudę nie narzekam PO weselu super Zabawa i w ogóle wszystko się udało, Za dwa tygodnie następne w ten weekend z kolei takie panieńskie z kawalerskim i idziemy ...
          Justyna pewnie ze trzeba myśleć pozytywnie Ja nawet myślę że szybciej się Wam uda do domku wejść .
          Patrycja współczuje z powodu babci
          Jeszcze miesiąc i znowu do szkoły ,normalnie tak ten czas leci ...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej!
            W nd wróciliśmy z wakacji znad jeziora. Dzieci szczęśliwe, Ola przehulała wszystkie oszczędności:P

            Justyna- i tego Ci życze, by na przyszły rok być już u siebie w 4 kątach Kiedy urlop? Brama już stoi?

            Beata-pewnie u Was przygotowania do szkoła i zakupy trwają. Dziś Oleńce kupiłam worek i plecak, zostały jeszcze tylko buciki przedszkolne, nawet w kurtke już ją zaopatrzyłam, udało się mi się na ostatnich przecenach upolować kurtkę za 30 zł. Podręczników dalej się nie kupuje? Dobrych kilka lat na panieńskim nie byłam, bez dzieci impreza?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam. Żyjecie jakos w tych upalach?
              Ja w pracy mam klimatyzację i jest ok tylko potem popoludniu sie męczę. Ja jestem na zastępstwie to tu to tam trochę i normalnie ciężko wyrobic ostatnie dwa tyg przeleciały mi jak jeden dzien.
              Beata to imprezowy miesiąc u Was, my nadrabiamy spotkania ze znajomymi bo wszyscy nas zapraszają. A na budowie jest jeszcze duzo do zrobienia wbrew pozorą ale moze sie uda w 2019 roku wejsc na kartony chociaż by.
              Patrycja gdzie byliscie dokladnie? Urlop od 15 sierpnia. Brama bedzie miedzy 20 a 25 sierpniem. A drzwi pomiar bedzie 20 sierpnia i oczekiwanie na nie 4 tyg. Ale do zimy wazne by zamknac budowe.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam. Żyjecie jakos w tych upalach?
                Ja w pracy mam klimatyzację i jest ok tylko potem popoludniu sie męczę. Ja jestem na zastępstwie to tu to tam trochę i normalnie ciężko wyrobic ostatnie dwa tyg przeleciały mi jak jeden dzien.
                Beata to imprezowy miesiąc u Was, my nadrabiamy spotkania ze znajomymi bo wszyscy nas zapraszają. A na budowie jest jeszcze duzo do zrobienia wbrew pozorą ale moze sie uda w 2019 roku wejsc na kartony chociaż by.
                Patrycja gdzie byliscie dokladnie? Urlop od 15 sierpnia. Brama bedzie miedzy 20 a 25 sierpniem. A drzwi pomiar bedzie 20 sierpnia i oczekiwanie na nie 4 tyg. Ale do zimy wazne by zamknac budowe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  ja zawsze opdalam to forum w pracy

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Dla mnie poranna kawa to must have, bez niej o 11 bym znowu zasnął

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Hej!
                      Czas leci przez palce. Korzystamy z ostatnich dni wakacji. Moja siostra urodziła kilka dni temu córeczkę. Co u Was?

                      Justyna-jest już brama? Jak na urlopie? Byliśmy w Sielpi-w świętokrzyskim za Kielcami, niedaleko domu, ale fajnie Na góry niestety zbyt małe dzieci.

                      Beata- wyprawka szkolna gotowa?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam.
                        U nas czas tak zasuwa ze szok. My juz po pierwszy zebraniu rady w szkole. Ostatnie dni to pomoc w organizacji dozynek tutaj. Patrycja gratulacje dla siostry. Jak dziecie i mama sie mają? Na brame czekamy jutro mam miec termin montaz. Urlop zlecial szybko i intensywnie.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Hej!

                          Beata-co u Ciebie?

                          Justyna- Kiedy dożynki? Jakieś atrakcje przewidziane? U nas we wrześniu w Muzeum Wsi jest Święto Chleba w tą niedzielę i się wybieramy. Siostra czuje się dobrze, Igusia też choć chuchro, 2700 g miała, choć urodzona o czasie. I brama stoi? Jaką wybrałaś? Zapisuję się na studia podyplomowe, czas ruszyć do przodu zawodowo. A Ty już przyzwyczaiłaś się do nowej pracy i dobrze się w niej już czujesz?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam.
                            Swieto bylo w sobote Zoska zeszla z parkietu o godzinie 22:30 . Choc pogoda nie dopisala do konca to bylo fajnie dzieci mialy dmuchane zamki, wate cukrowa i malowanie twarzy. I wytanczyly sie przy okazji. Brama ma byc dopiero i drzwi wejsciowe prawie zamowione mam podoba mi sie wzor ale jemam odrobine inna stolarke okienna ciut inny odcien i sie waham. Teraz kopiemy i osadzamy krawzniki aby zrobic wjazd pod garaz. Bo moj kuzyn chce zalatwic kamien na wjazd okazyjnie i zal nie skorzystac. W pracy leci teraz goracy czas bedzie wyborów wiec roznymi czlek sie rzeczami zajmuje. Juz urlopy sie koncza to tez lepiej bo nie trzeba isc na zastępstwo. Czy sie przyzwyczaiłam raczej tak tylko ciągle w biegu teraz jeszcze szkola się zbliza to juz będzie sprint.
                            A jakie studia planujesz?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej!

                              Jak po rozpoczęciu roku? Ola poszła chętnie nawet, zmieniła się jej jedna pani i sala. Tylko Jaś nie mógł sobie miejsca znaleźć i ciągle wolał Olę i jej szukał zrozpaczony, że mu siostra zniknęła.

                              Justyna-zaczynam podyplomówkę z pedag przedszkolnej i wczesnoszkolnej. U Zosi w przedszkolu zmiany? Wjazd zrobiony?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam.
                                I mamy wrzesień. U nas na polku burza mala aktualnie. My tez po rozpoczęciu. Zoska ok zobaczymy jak najblizsze dni beda wyglądac. U nas Zoska poszla do starszej grupy. Sala inna duzo większa. Mamy przedzzkole od 7 do 17 wiec tu tez zmiany. Dzis mialam tez od 7:30 do 15 kolezanki Zoski dwie wiec przesmak przedszkolnej zabawy byl. Jutro rano bedzie sprint to ja na 7:30 musze byc w pracy.
                                Co do budowy brama garazow zamontowana wjazd krawezniki prawie osadzone.
                                Patrycja to plany ogromne są. Jasiowi nie ma się co dziwic siostra byla teraz caly czas. A Ola odwazna i będzie ok.
                                Beata wszystko dobrze u Was?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X