Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

walentynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: walentynki

    Ja bym się bała takiego prezentu w ciemno i pewnie nie byłabym do końca zadowolona, bo jestem bardzo wybredna. Jednak sądzę, że dla niektórych może być to ciekawa opcja.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: walentynki

      Ja na tegoroczne walentynki wymyśliłam romantyczny wypad do restauracji, gdzie serwują suhsi. Jeszcze nie miałam okazji kosztować więc będzie to nowe doświadczenie dla mnie i męża

      Skomentuj


        #93
        Odp: walentynki

        Sushi jest pyszne, bardzo fajny pomysł żeby zrobić razem coś nowego. Mi się marzy jakiś wyjazd, może chociaż na weekend bo przecież walentynki wypadają w tym roku w niedzielę

        Skomentuj


          #94
          Odp: walentynki

          Ja mężowi powiedziałam, żeby mi kupił ten płyn http://www.mixa.pl/produkt/plyn-micelarny-4/ a on chce jakieś kosmetyki do samochodu, ale już nie pamiętam jakie :P Mam gdzieś zapisane.

          Skomentuj


            #95
            Odp: walentynki

            Mnie w tym roku mąż zabiera do tej restauracji http://vilanova.pl/ . Wiem, bo usłyszałam jak rezerwował stolik. Jeszcze nigdy tam nie byłam. Sprawdzałam ich menu na stronie, nie jest zbyt duże, ale wygląda bardzo ciekawie. Któraś z Was tam jadła? Jest to restauracja na Wilanowie.

            Skomentuj


              #96
              Odp: walentynki

              Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
              czułość mamy okazje okazywać sobie codziennie a nie tylko w święta choć z drugiej strony zawszy lepsze to niż nic ciągle gdzieś zabiegani jesteśmy
              zgadzam się w pełni, ale chyba wszyscy o tym zapomnieli.. Miłość to nie tylko 14 lutego <3

              Skomentuj


                #97
                Odp: walentynki

                W 100 procentach zgadzam się z moją przedmówczynią Faktycznie uczucia trzeba sobie okazywać przez cały rok, a nie tylko przy okazji Walentynek. Sama w zasadzie tak bez okazji zamówiłam dla mojego męża fotokalendarz z http://www.pixbook.pl/ . Znalazły się w nim zdjęcia z naszych ubiegłorocznych wakacji, takie wesołe i przywołujące miłe wspomnienia i wiem, że taki niespodziewany upominek sprawił mu ogromną radość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: walentynki

                  CO nie znaczy,ze nie możemy drugiej osobie sprezentować jakiegoś podarunku. My również okazujemy sobie uczucia cały rok ale na walentynki staramy się zawsze wręczyć sobie coś miłego. Jeśli szukacie jakiegoś konkretnego prezentu dla meżczyzny to proponuje podarować na przykład zegarek. Mężczyźni z reguły są bardziej praktyczni niż kobiety tak wiec bardziej cieszą się właśnie z takich podarunków. Świetne szwajcarskie zegarki ma na przykład Grovana:
                  http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_G...3-default.html - mozecie sobie tutaj je przejrzeć. W zeszłym roku zamówiłam zegarek tej firmy dla męza na walentynki. Był bardzo zadowolony.
                  Wybrałam ten na bransolecie:

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                    Faceci mają zdecydowanie ułatwioną sytuację.Kobiecie bardzo łatwo jest podarować prezent na walentynki. Gorzej jeśli przychodzi czas na kupowanie prezentu dla niego. Mogę Wam napisać,że mężczyźni nie znoszą praktycznych prezentów tak więc nawet nie macie się co nad tym zastnawiać. Skarpetki czy krawat to najgorszy prezent pod słońcem... Jeśli chcecie podarować mu jakiś fajny prezent na walentynki to proponowałabym na przykład jazdę sportowym samochodem. Podarowałam taki właśnie prezent mojemu męzowi na urodziny oraz był z niego zachwycony. Nie jest to taki duży koszt. Jazda ferrari kosztuje kosztuje już od 260 zł:
                    http://motoprezent.pl/jazdy-ferrari-california/

                    Skomentuj


                      Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                      Rok temu postanowiłam zaszaleć i kupiłam Hiszpańską muchę sexelixir.pl która podkręca atmosferę w sypialni. Jako że jesteśmy już wiele lat po ślubie to pomyślałam że przyda nam się takie urozmaicenie a mój facet jak każdy inny facet powinien być ucieszony z takiego prezentu Chyba nie ma lepszego prezentu dla mężczyzny i tak też było, cały dzień zaplanowałam, było cudownie, to będzie jedna z kolejnych niezapomnianych chwil

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                        Mój mąż za niedługo ma urodziny więc też intensywnie myślę na prezentem :P chyba będzie to jakiś super zegarek, tylko jeszcze nie wiem jakiej firmy. Macie jakieś sprawdzone?
                        a z prezentami dla mnie jest prosta sprawa

                        Skomentuj


                          Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                          Mój mąż miał teraz okrągłe urodziny i kupiłam mu zegarek firmy Citizen na bransolecie co właśnie taki chciał

                          Skomentuj


                            Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Mój mąż miał teraz okrągłe urodziny i kupiłam mu zegarek firmy Citizen na bransolecie co właśnie taki chciał
                            aha. Mój mąż nie ma niestety sprecyzowane jak powinien ten zegarek wyglądać :P to na pewno ułatwiło by sprawę.

                            Skomentuj


                              Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                              Kotek, ale możesz wyciągnąć męża na zakupy i przypadkiem wejśćdo sklepu z zegarkami i może mąż pokaże co mu się najbardziej podoba

                              Skomentuj


                                Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

                                Jak dla mnie świetnym i takim uniwersalnym prezentem, bo na każą okazję i dla każdego jest fotoksiążka, dokładniej mam na myśli taką http://www.pixbook.pl/fotoksiazka. Można umieścić tam zdjęcia naszej bliskiej osoby lub nasze wspólne zdjęcia z nią, dodać jakieś fajnie cytaty, myśli, może komentarze do zdjęcia i przede wszystkim, jeśli ktoś dostanie od nas taki prezent, to będzie to dla niego pamiątka na lata, do której będzie mogła zawsze zajrzeć i powspominać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X