Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odchudzanie ze wsparciem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

    Napisane przez walerka32
    Diety cud nie istnieją, to prawda. Ale zdrowa i zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i odpowiednie suplementy z pewnością zadziałają. Warto rozważyć zastosowanie odżywek białkowych i spalaczy. Tu xxx macie namiary na sklep, w którym mają takie suplementy opracowane specjalnie dla kobiet. Ja z własnego doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że połączenie w/w 3 elementów jest skuteczne
    Jeżeli masz silną wolę wsparcie nie będzie Ci potrzebne. Najważniejsze jest żeby zmienić nawyki żywieniowe w oparciu o tabelę żywienia i indeks glikemiczny potraw. Należy wyeliminować z diety niezdrowe przekąski, pić minimum 1,5l wody dziennie. Regularny wysiłek fizyczny to kolejna nieodłączna rzecz w procesie odchudzania, a także zdrowego trybu życia. To Ty i Twoje zdrowie musisz być dla siebie motywacją i wsparciem. A suplementy to tylko dodatek. Same cudów nie zdziałają.
    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:01. Powód: link
    Twoje szczęście zależy od Ciebie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Odchudzanie ze wsparciem

      Wsztystko zaczyna się od układu pokarmowego, więc na początku trzeba dobrzexxx co juz na dzien dobry pozwoli unormowac wiele procesów i zrzucić zbędne kilogramy
      Last edited by disne; 16-07-2020, 00:01. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Odchudzanie ze wsparciem

        Czy wsparcie jest potrzebne? Natrafiłem na taką ofertę xxx . Myślicie, że się sprawdzi i pomoże w odchudzaniu?
        Last edited by disne; 16-07-2020, 00:02. Powód: link
        https://mamotoja.pl/bangla/profile/Wypaliłaś mi ślad w umyśle na zawsze. Nie ma na tym świecie niczego, niczego co mogłoby to kiedykolwiek zmienić.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Odchudzanie ze wsparciem

          fajnym środkiem na wspomoganie odchudzanie jest Lineashape
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:30. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Odchudzanie ze wsparciem

            Najlepszym wsparciem w odchudzaniu jest wizja przyszłej sylwetki:-).

            Skomentuj


              #51
              Odp: Odchudzanie ze wsparciem

              Kupiłam sobie taki suplementxxx. i planuję trochę zrzucić do lata, skład ciekawy, mam nadzieję,że doda mi energii żeby więcej ćwiczyć i się ruszać, to kilogramy polecą.
              Last edited by disne; 16-07-2020, 00:02. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                Dobrze mówisz. Jak chcesz schudnać to dieta i trening to podstawa. Jak nie wiecie jak do tego się zabrać to nie bawcie się w żadne cud preparaty tylko poszukajcie pomocy u innych. Dobrym wyjściem są gotowe plany dietetyczne z Fabryk Siły. Plan jest ustalany bezpośrednio pod nas i masze cele dietetyczne. Przez cały czas trawnia planu mamy dostęp do menu i konsultacje online z trenerem. Fajne menu, ciekawe posiłki i przestrzeganie diety daje efekty. Moją opinię o Fabryce Siły znajdziecie tutaj na moim blogu - xxx w razie pytań piszcie
                Last edited by disne; 16-07-2020, 00:02. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                  Ja już wolałabym się osobiście umawiać z trenerem personalnym. Mógłby mi od razu mówić, co robię źle.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                    A ja specjalnie kupiłam sobie kilka stroi plażowych tutaj xxx w przecenie trochę mniejszych aby mieć motywacje do schudnięcia do wakacji
                    Last edited by disne; 16-07-2020, 00:00. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                      A znacie Monikę Ciesielską? Polecam ją, to dietetyczka ze zdrowym podejściem do odżywiania.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                        Ja niedawno dopiero nauczyłam się pływać. I wiecie co? Przy regularnym pływaniu kilka razy w tygodniu przez trzy miesiące schudłam ok 8 kilo. Uczyłam się pływać w tej wrocławskiej szkole pływania Mają oczywiście też zajęcia grupowe, ja wolałam chodzić we dwie z koleżanką, która też chciała nauczyć się pływać i to była super decyzja, bo szybko nauka nam poszła.
                        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:28. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                          A przytyłyście na kwarantannie, czy wręcz przeciwnie - kilogramy idą w dół? U mnie stagnacja, mimo że regularnie ćwiczę. Teraz chcę zastosować się do porad zobaczymy, co z tego wyjdzie. No i planuje regularnie chodzić na spacery do lasu.
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:27. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                            O ile jest dobry trener albo dietetyk to mega spoko ale z tym tez bywa roznie

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Odchudzanie ze wsparciem

                              ja mam dietetyka i zapisałam się też do trenera personalnego. on w porozumieniu z dietetykiem wypisał mi abym zamówiła sobie jakieś odżywki i spalacze tłuszczu - coś takiego xxx dla sportowców. czy uwazacie, ze to mi pomoże? trochę się obawiam ale podobno to naturalne suplementy wspomagające po prostu spalanie i przyspieszające metabolizm. jak sądzicie brać?
                              Last edited by disne; 16-07-2020, 00:00. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X