Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

    Weź udział w naszym konkursie „Świętujemy początek wakacji” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum kilka zdań na temat waszego wymarzonego miejsca na wakacje z dzieckiem. Do wygrania 5 świetnych zestawów z Piccolo by świętować wakacje.


    Wakacje za pasem, ale ciągle jeszcze dzieciaki chodzą do szkoły i przedszkola. W perspektywie są jednak ponad 2 miesiące odpoczynku, więc my już marzymy o kąpielach w morzu, zabawie w piasku, wędrówkach w górach i zwiedzaniu nowych, wspaniałych miejsc. Świętuj początek wakacji razem z nami - napisz kilka zdań o waszych wakacjach marzeń, wygraj 1 z 5 zestawów z Piccolo i tatuażami 3D i świętuj wakacje razem z dziećmi.

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Napisz nam, kilka zdań na temat tego, gdzie wyjechalibyście z dziećmi na wakacje marzeń i dlaczego właśnie tam.
    Do wygrania 5 zestawów z Piccolo z tatuażami 3D: kartonowa rakieta-kolorowanka oraz zestaw książeczek „Kredkowa księga” - zobacz nagrody w konkursie!

    Konkurs trwa od 12.06.2017 do 26.06.2017

    By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:09.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

    Moje dzieciaczki nie są wybredne, gdzie byśmy nie pojechali zawsze są szczęśliwe, jednak mój synek z pewnością chciałby lecieć rakietą w kosmos, ostatnio ma hopla na tym punkcie. Rysuje, wycina, skleja, robi figurki rakiet różnego rodzaju i pyta się mnie, którą wybrałabym na podróż z nim. Na pewno byłyby to dla niego wakacje marzeń, chociaż nie wiem co byśmy tam robili. Może chociaż w mały sposób można byłby spełnić jego marzenie (rakieta od piccolo) a wyobraźnia zrobi swoje. A my rodzice postaramy się, aby wakacje nad naszym Polskim morzem też były udane.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

      Na świecie jest wiele pięknych miejsc wartych zobaczenia i chcielibyśmy aby nasze dzieci w swoim życiu zobaczyły jak najwięcej, ale na dzień dzisiejszy wcale nie marzymy o dalekich podróżach. Właśnie szukamy spokojnego miejsca (może gospodarstwa agroturystycznego) gdzie pojedziemy i pokażemy naszym dzieciom, że można żyć bez telefonów, tabletów i telewizora, i całkiem nieźle się bawić. Bardzo chcemy aby znalazły się bliżej natury i żeby na własnej skórze mogły się przekonać jak to jest chodzić boso po deszczu albo jak można przesiedzieć całą noc przy ognisku, czy mieć frajdę z opieki nad zwierzętami. Takie wakacje na pewno będą wielkim świętem dla całej naszej rodziny.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

        Miejsce, w które pojechałaby moja rodzina,
        sądzę bez wątpienia, to będzie Afryka,
        moja córcia uwielbia zabawki z motywem żyrafy,
        codziennie rano zagląda do swojej szafy,
        aby odszukać ulubioną przytulankę-żyrafkę,
        moja Ola ma tylko jedną osobistą zabawkę,
        z kolei synek, 1,5-roczny Bartek,
        nie przywiązuje się specjalnie do zabawek,
        ale gdy leci bajka w telewizji o lwie,
        Bartuś skacze z radości, bo wie,
        że to dzikie jest zwierzę, ale bardzo ciekawe,
        jedziemy więc do Afryki, aby cieszyć się latem,
        mój mąż będzie wreszcie zadowolony,
        bo mu tu zimno, kiedy przychodzą mrozy,
        a przyjemnie było by w tym czasie,
        cieszyć się afrykańskim, gorącym klimatem.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

          Swoją rodzinę na pewno zabrałabym pod namioty do bocianiej wioski na Mazurach - Żywkowa. Jest to wyjątkowa wieś, ponieważ jest tam więcej bocianów niż mieszkańców. Późnymi popołudniami czekalibyśmy na zlot wszystkich bocianów a nocą leżąc w śpiworach wpatrywalibyśmy się w niebo wypatrując spadających gwiazd i wypowiadając najskrytsze marzenia.*
          Cisza, spokój, bliskość natury, te wyjątkowe ptaki i nasza rodzinka "skazana" na siebie pod jednym namiotem właśnie po to by być blisko ze sobą, rozmawiać i jeszcze bardziej zacieśniać naszą więź. Wszystko po to żeby dobrodziejstwa współczesnej techniki nam nie przeszkadzały i nas nie kusiły.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

            Bardzo chciałbym zabrać syna na aktywne wakacje. Wsiąść w pociąg z rowerami i udać się na Mazury. Tam jeździć ścieżkami przez lasy, wśród pięknej natury. Spać w gospodarstwach agroturystycznych i pod namiotem. Spróbować naszych sił w jeździe konnej, oraz pokazać świat od strony wody - z kajaku, czy żaglówki. Jednym słowem pokazać jak fajnie spędzać czas z dala od wirtualnego świata.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

              Wymarzone wakacje? Tylko w Zatorze w Energylandii! Lubimy wszelkie karuzele, atrakcje i dreszczyk na plecach. Synek uwielbia kombinowac, wspinac sie jak najwyżej i szalec dlatego tez na razie w naszych marzeniach pozostaje to miejsce. Z dwoch roznych przyczyn: muzimy sobie na taki wyjazd zarobic i synek musi osiagnac min 120cm wzrostu by moc korzystac z wiekszości atrakcji. W naszym zyciu dominuje szalenstwo i ogromna radosc dlatego też to miejsce jest naszym wyczekiwanym. mi szalonej mamusce marzy sie Rollercoster ! mysle ze takie miejsce na wakacje to jak najbardziej odpowiednie. Zajmie nam duuuuzo czasu ktory spedzimy rodzinnie z dreszczykiem emocji. Synek bedzie mial czas by sie wyszalec i co opowiadac a sama z doswiadczenia wiem ze bedzie czyn sie chwalic. Dla mnie wtstarczyl zagraniczny wypad na fest - pelen atrakcji podobnych do tego miejsca. Bedziemy ogromnie szczesliwi jak uda nam sie zorganizowac wiekszy wypad ze znajomymi ktorzy takze maja dzieci. Czeka nas swietna zabawa !

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                My jako rodzice chcemy naszym pociechom pokazać świat, jago różnorodność i wielokulturowość. Z tym, że puki dzieci są małe i chęć poznawania nowego jest w nich duża chcemy pokazać i zaszczepić w nich miłość do Polski i jej pieknych zakątków. Na wakacje wybieramy miejsca małe, rodzinne agroturystyki gdzie dzieci mogą w Rodzinnej atmosferze poznawać nowe miejsce jego uroki, kulturę i panujące tam zwyczaje, mogą próbować regionalnych potraw i poznawać nowe smaki. W zeszłego wakacje odwiedziliśmy nasze Polskie morze zatrzymując się w pięknym żółtym domu a w tym roku dzieciaki poznają góry wysokie podczas pobytu w urokliwej agroturystyce w górach Wysokich.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                  Nasze wymarzone miejsce na wakacje z dziećmi to własne obozowisko w lasie, blisko jeziora. Tylko my i przyroda. Zbudowalibyśmy sami szałas, przygotowali miejsce bezpieczne na ognisko, gdzie pieklibyśmy kiełbaski i samodzielnie złowione ryby. W żarze ogniska przygotowywalibyśmy chrupiące ziemniaki w skorupkach. Bez telewizora, bez gierek elektronicznych, tabletów ani komputerów. Z kartkami i długopisami do gier w "państwa i miasta", grami planszowymi, podśpiewując "ogniskowe piosenki". Czas spędzony razem z nauką survivalu. To nasze wymarzone wakacje z dziećmi

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                    Wymarzone miejsce na wakacje
                    to zakątek gdzie kwitną akacje.
                    Gdzie wszystko się zieleni,
                    a słońce ma mnóstwo promieni.
                    Chcemy zwiedzać miejsca nieodkryte,
                    odczytać wyrazy w skałach wyryte.
                    Chcemy fruwać z motylami,
                    obserwować niebo z samolotami.
                    Dlatego zwiedzimy polskie Lądki,
                    bo to wyjątkowe zakątki.
                    Pojedziemy więc do Lądka Zdroju,
                    by nabrać w wakacje wiele wigoru

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                      KRASNOBRÓD- sposób na idealne wakacje z dzieckiem

                      Czy jest w Polsce takie miejsce, gdzie i popływamy, pochodzimy po górach, pozwiedzamy, a do tego nie zabraknie nam rozrywki? Jest! Zapraszam Was do krainy Krasnobrodu, znajdującej się na Lubelszczyźnie.

                      Byłam tutaj już trzy razy, a w tym roku był to wyjątkowy wyjazd- to wyjazd z moim synkiem i mężem. Za każdym razem to miejsce mnie czymś nowym zaskakuje. Jest tutaj niesamowity klimat, gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku. To wspaniałe miejsce dla wszystkich: zakochanych, rodzin z dziećmi, osób szukających wrażeń, tych starszych i tych młodszych.

                      Zacznijmy od początku...

                      Krasnobród słynie z zalewu położonego nad rzeką Wieprz. W sezonie letnim można tutaj poplażować i popływać. Uwagę turystów przyciąga słynne molo, po którym spacer jest prawdziwą przyjemnością. Wokół zalewu nie zabraknie dla nas rozrywki: park linowy, Wesołe Miasteczko, bary, restauracje z przepysznym jedzeniem, zjeżdżalnie wodne. Nowością tego miejsca jest basen na wodzie: Taaak! Coś wyjątkowego. Mój synek czuł się tutaj niczym "ryba w wodzie". Jest wyznaczona specjalna strefa dla dzieci: mamy baseny zarówno kryte jak i na zewnątrz. Nie brakuje tutaj również małego, wodnego placyku zabaw.

                      Park jurajski, park dinozaurów- taką atrakcję również tutaj znajdziemy. Najmłodsi będą pozytywnie zaskoczeni.

                      Wspominałam na początku, że możemy odnaleźć tutaj góry- wystarczy wybrać się do Doliny Św. Rocha i już odnajdziemy tutaj klimat górski. Słynna przypowieść mówi, że obchodząc dookoła słynną Kaplicę Św. Rocha (a trzeba się tutaj wykazać dobrą formą) trzy razy spełni się jedno marzenia. Dodam, że moje się spełniło dwa lata temu! Synkowi zaś spodobał się tutaj leśny klimat. Cisza, spokój można spacerować do woli i wsłuchiwać się w śpiew ptaków.
                      Będąc przy temacie kapliczek. Jest jeszcze jedna, którą warto odwiedzić: Kapliczka Na Wodzie.

                      Niedaleko Kapliczki Na Wodzie, znajduje się Ptaszarnia, Muzeum Sztuki Sakralnej i Muzeum Wieńców Dożynkowych. Wstęp wszędzie jest darmowy, a przeniesienie się w świat zarówno przyrody jak i historii jest naprawdę pasjonujące. Odwiedzając ptaszarnię nie wiedziałam, że jest tyle różnorodnych gatunków ptaków. Możliwość dokarmiania ich chlebkiem sprawiła mojemu dziecku wiele radości, a wydawanie i naśladowanie odgłosów owych ptaszków przez mojego smyka było po prostu widokiem bezcennym.

                      Chcąc podziwiać piękno Krasnobrodu- jego panoramę polecam wybrać się na kamieniołom z basztą widokową. Widoki są tutaj przepiękne. A będąc na baszcie widokowej można poczuć się "niczym księżniczka oczekująca na wymarzonego księcia".

                      Wokół zalewu jest mnóstwo tajemniczych miejsc. Warto wybrać się na spacer lub po prostu na rowery i w ciszy i spokoju odpoczywać na łonie natury. Idealny nocleg z dzieckiem? My postawiliśmy na chatkę niedaleko zalewu i byliśmy zadowoleni w 100%.
                      A co z wyżywieniem? W centrum Krasnobrodu jest Restauracja serwująca domowe obiadki- smaczne i na każdą kieszeń.
                      Krasnobród ma również przepiękne okolice: Zamość- warto odwiedzić ZOO ze swoim brzdącem, Susiec, Zwierzyniec, Józefów. Tutaj czas płynie miło i przyjemnie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                        W tym roku spełniamy marzenia, nie tylko nasze sprzed lat, ale mamy to szczęście, że częściowo pokrywają się z aktualnymi marzeniami naszych Maluchów. Lato uwielbiamy spędzać na wsi, w tym roku szykujemy niespodziankę "domek na drzewie", zawsze o nim marzyłam jako dziecko, nigdy nie miałam. Myślę, że dzieciaki pokochają ten domek. Drugą atrakcją jest safarii w Świerkocinie. Dzieci uwielbiają zwierzęta, a jeśli będą mogły zobaczyć je swobodne jak "na wolności" to dodatkowa atrakcja. Jestem bardzo podekscytowana, nie mogę się doczekać aż zobaczę radość na buziaczkach moich dzieci.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                          Podobno każdy dorosły ma w sobie coś z dziecka. Ze mną chyba jest podobnie, bo wciąż nie wyrosłam z dziecięcych marzeń o spotkaniu ulubionych bohaterów z książek Tove Janson. Chciałabym pokazać ten magiczny świat moim dzieciom i zabrać je w pewne czarodziejskie miejsce w Finlandii na wyspie Kailo. Nazywa się Muumimaailma, czyli wioska Muminków. I choć nadal boję się Buki wierzę, że spotkanie z nią nie będzie takie straszne Z daleka ominiemy hatifnaty, bo one dość mocno się elektryzują i mogłyby nas kopnąć prądem Na pewno zajrzymy do okrągłego Domu Muminków, które tym różni się od tradycyjnych muzeów, że można wszystkiego dotykać. I całe szczęście, bo dzieci z pewnością będą chciały wnikliwie przyjrzeć się kolekcji kamieni i muszli w pokoju Muminka, poczytać książki w gabinecie Tatusia a ja pewnie pooglądam zawartość spiżarni Mamusi Muminka, która słynie z wybornych konfitur. Na tym nie koniec atrakcji, bo czeka na nas piracki statek ze skarbami ukrytymi pod pokładem, muminkowe lody dla ochłody, spacer molo z wieżą obserwacyjną, Dom nad Morzem, zakupy w sklepie z pamiątkami… Moglibyśmy odwiedzać wyspę codziennie przez tydzień i wcale by nam się nie znudziło! A w przerwach na zwiedzanie czytałabym dzieciom kolejne tomy sagi o tych niezwykłych trolach

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                            Nasze wymarzone miejsce na wakacje?
                            U nas jest tylko jedno - Stany Zjednoczone.
                            Nie chodzi wcale o niesamowite miasta, jak Nowy York, Chicago, San Francisco, Los Angeles czy Las Vegas.
                            Nie chodzi też o piękne miejsca warte zwiedzenia, jak Wielki Kanion, Park Yellowstone, Hollywood czy Biały Dom.
                            Nie chodzi też o atrakcje dla dzieci, jak Park Rozrywki Disney World w Orlando, ZOO w Central Parku czy Park Rozrywki Harrego Pottera na Florydzie.
                            Nie chodzi też nawet o piękne plaże USA, takie jak na Hawajach, na Florydzie czy w Kalifornii. Słunne Santa Monika czy Malibu.
                            Nie chodzi ponad to o miejsca ważne z punktu widzenia historii, jak Biblioteka Kongresu, Bank Światowy, Muzeum Narodowe czy cała stolica Waszyngton.
                            Nie chodzi też o tak pyszną choć dość ciężką kuchnię amerykańska, jak apple pie, hamburger czy naleśniki z syropek klonowym.
                            O co więc chodzi spytacie?
                            O naszą babcię, która wyjechała tam 23 lata temu do Chicago oraz o 2 ciocie, które mieszkają tam ponad 15 lat.
                            Marzy nam się od dawna odwiedzić rodzinę, spędzić czas razem, pobyć, porozmawiać (nie tylko już przez telefon), poczuć ten "klimat" amerykański, móc bez zastanowienia odpowiadać wszystkim na pytanie "Co słychać?" "Everything fine", "OK thanks" lub "It's great".
                            Chodzi o pierwszy kontakt naszych dzieci - lat 4 i 1 rok z rodziną, o której do tej pory tylko słyszeli z opowiadań, o zapoznanie swoich amerykańskich kuzynów, o zapoznanie z amerykańską kulturą.
                            Chodzi przede wszystkim, aby wreszcie spotkać się w większym gronie razem. By być blisko siebie i dla siebie.
                            A przy okazji atrakcje amerykańskie wymienione wcześniej też chętnie zobaczymy.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                              Gdzie zabrałabym moje dzieci na niezapomniane wakacje?
                              Oczywiście do Włoch.

                              \
                              Po 1 powód numer jeden kulinarny to włoska kuchnia, a wśród niej pizza, makarony i desery, które moje dzieci uwielbiają. Zamiast biegać do włoskiej knajpy, włoskie jedzenie byłoby na wyciągniecie ręki.

                              Powód nr 2 niepodważalny i pogodowy, to włoski klimat, ciepła woda, odpoczynek wśród pięknej przyrody i ukochanej przez nas mieszanki gorącego słońca i kąpieli w morzu.

                              Powód nr 3 przyrodniczy i krajoznawczy, powoli zarażamy nasze dzieci pasją podróżowania i zwiedzania, zaczynając od polskich zabytków, więc chętnie pokażemy im, ale także sami obejrzymy Koloseum, Fontannę DiTrevi, Schody Hiszpańskie, Wenecję, bazylikę św. Piotra, krzywą wieżę w Pizie i nie tylko.

                              Powód nr 4 odkrywczy i nieoczywisty, córka zawsze oglądając mapę świata pyta "Mamo mamo, a co to jest za kozak na mapie?" , więc chętnie pokazałabym jej jak wygląda państwo w kształcie kozaka, od obcasa, przez podszewkę, aż do końca cholewki, zwłaszcza, że dziadek jest szewcem .

                              Powód nr 5 nieoficjalny i ściśle tajny - ja i mój mąż od dawna marzymy o podróży do Włoch, byłaby idealna na rocznicę ślubu, a rodzinny wyjazd byłby czymś, co sprawiłoby nam wielką radość i zbliżyło jeszcze bardziej ♥

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X