Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

cudowny pazdziernik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cudowny pazdziernik

    Dziewczyny coz za cudny pazdziernik w tym roku mamy Wczoraj caly dzien chcdzilismy na krotki rekawek bylo goraco, dzis troszke chlopdniej ale rowniez pieknie i cieplutko. Jestem mile zaskoczona jakze piekny pazdziernik tego roku Czasami jednak lubie ta nasza jesień Zwlaszcza taka.... bez chlapy, bez przymrozków, bez ponurych min na ulicy, tylko taka sloneczna kolorowa usmiechnieta
  •    
       

    #2
    Odp: cudowny pazdziernik

    Pięknie jest w tym roku

    Skomentuj


      #3
      Odp: cudowny pazdziernik

      Nom, to trzeba korzystac bo zaraz nam snieg spadnie, naszczescie weekend jest cudny czlowiek nei pracuje i moze z dziecmi powycieczkowac Fantastyczny pazdziernik oby co roku takie byly

      Skomentuj


        #4
        Odp: cudowny pazdziernik

        Klimat nam się zmienia i wszystko się przesuwa Z tego co kojarzę to wrzesień zawsze był ładny a teraz nawet październik. Ja jestem bardzo mile zaskoczona. A dzisiaj to już w ogóle było pięknie. Słoneczko ładnie grzalo i bez kurtek ,można było smigac



        Skomentuj


          #5
          Odp: cudowny pazdziernik

          no jak nam sie bedzie tak przesuwał to za pare lat na wigilie bedziemy na pasterke na krotki rekawek chodzic haha mikolaj w ktorkich gaciach bedzie wlazil kominami Ja to bym chciala caly rok ciepelka i tylko zeby w grudniu byla zima

          Skomentuj


            #6
            Odp: cudowny pazdziernik

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            no jak nam sie bedzie tak przesuwał to za pare lat na wigilie bedziemy na pasterke na krotki rekawek chodzic haha mikolaj w ktorkich gaciach bedzie wlazil kominami Ja to bym chciala caly rok ciepelka i tylko zeby w grudniu byla zima
            Tak podobno z czasem ma być Tzn nie mam na myśli tutaj Mikołaja ;P Dla mnie mogą być te 4 pory roku ale zimę zdecydowanie bym skróciła a lato wydłużyła,bo proporcje mi nie odpowiadają.



            Skomentuj


              #7
              Odp: cudowny pazdziernik

              o tak w ogole to bym wygonila jesien tylko dala jesien ostatni tydzien listopada od 1 grudnia zima do 1 stycznia i potem wiosna do 15 maja i lato Tak bym mogla zyc hehe

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: cudowny pazdziernik

                w tamtym roku też wrzesień, październik i w ogóle cała jesień i zima była strasznie łaskawa dla nas - ale za to lato w tym roku sie nie popisało niestety ... a teraz też korzystamy z pogody ile się da

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: cudowny pazdziernik

                  Właśnie ja nie przypominam sobie żeby było aż tak długo ładnie w zeszłym roku... bo teraz to pogoda rozpieszcza nas na całego. W ogóle uwielbiam jesień za paletę barw!!!! Cudowna!!!



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: cudowny pazdziernik

                    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                    Właśnie ja nie przypominam sobie żeby było aż tak długo ładnie w zeszłym roku... bo teraz to pogoda rozpieszcza nas na całego. W ogóle uwielbiam jesień za paletę barw!!!! Cudowna!!!
                    było pięknie my byliśmy na ślubie znajomych, chrzciny Zosi się odbyły i ciągle spacerowałam z wózkiem lub w chuście po polku i Zosia spała godzinami na polku w wózku bo było tak ciepło i przyjemnie ehh ta jesień pierwsza Zosi więc chyba tak pamiętam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: cudowny pazdziernik

                      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                      Właśnie ja nie przypominam sobie żeby było aż tak długo ładnie w zeszłym roku... bo teraz to pogoda rozpieszcza nas na całego. W ogóle uwielbiam jesień za paletę barw!!!! Cudowna!!!
                      widzisz Aga, jaka piekna pogoda Ci sie trafila na urodzinki Zyc nie umierac, Korzystaj z aparatem piekne zdjecia Ci napewno wyjda Podeslij zjdecia dzieci na tym lozeczku z brzony

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: cudowny pazdziernik

                        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                        widzisz Aga, jaka piekna pogoda Ci sie trafila na urodzinki Zyc nie umierac, Korzystaj z aparatem piekne zdjecia Ci napewno wyjda Podeslij zjdecia dzieci na tym lozeczku z brzony
                        Jak tylko porobię zdjęcia na łóżeczku to na pewno podeślę.Tylko coś pogoda popsuła się na zewnątrz Mam nadzieję,że w weekend poprawi się,bo dzisiaj pada



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: cudowny pazdziernik

                          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                          Jak tylko porobię zdjęcia na łóżeczku to na pewno podeślę.Tylko coś pogoda popsuła się na zewnątrz Mam nadzieję,że w weekend poprawi się,bo dzisiaj pada
                          u mnie też rano było mega sloneczko - byliśmy z mężem i Zosia na spacerze a teraz szaro i ponuro się zrobiło ehhh ponoć jeszcze ma być ładnie - ale jak to z nasza pogodą zmienna jest

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: cudowny pazdziernik

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            u mnie też rano było mega sloneczko - byliśmy z mężem i Zosia na spacerze a teraz szaro i ponuro się zrobiło ehhh ponoć jeszcze ma być ładnie - ale jak to z nasza pogodą zmienna jest
                            a u mnie kolejny dzien sliczxny: Az nei moge wyjsc z podziwu. Cudowna pogoda. Taki pazdziernik to ja kocham. Tylko za szybko robie sie ciemno... a rano jak wstaje do pracy znow ciemo....

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: cudowny pazdziernik

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              a u mnie kolejny dzien sliczxny: Az nei moge wyjsc z podziwu. Cudowna pogoda. Taki pazdziernik to ja kocham. Tylko za szybko robie sie ciemno... a rano jak wstaje do pracy znow ciemo....
                              hehe to ja jutro poprosze u mnie to słoneczko choc troszku od Ciebie - ja mieszkam na drugim krańcu Polski niż Ty - ehhh ja już się boję zmiany czasu nie lubie tego

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X