Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-11-2013, 01:30
EmmyZ EmmyZ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
EmmyZ.polki.pl

Domyślnie Ubranie lekko kamuflujące

Zapewne jak znakomita większość z Was ja również jestem po porodzie. Pewnie również jak i dużej części z Was mi też trochę przybrało się na wadzę od tego czasu. Próbuję coś z tym robić - chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerku stacjonarnym, trzymam dietę, ale niestety efekty przychodzą wolno. Nie mam jednak zamiaru siedzieć w domu do momentu aż moja sylwetka będzie na tyle ogarnięta, że nie będzie dużej różnicy przed i po porodzie. Dlatego chciałam się Was zapytać o ciuchy jakie preferujecie, żeby ukryć to co trzeba a dalej wyglądać dobrze? Ja ostatnio zwróciłam uwagę na tego typu ubiór http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_Odz...luzy-1742.html chodzi mi przede wszystkim o te luźne nieściagane bluzy. Na sportowo, ale fajnie. Czy wy też próbujecie się kamuflować w ten sposób, czy to może ja mam jakiś problem z akceptacją samej siebie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2013, 12:37
kika1985 kika1985 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kika1985.polki.pl

Domyślnie Odp: Ubranie lekko kamuflujące

Ja nie mam niczego do ukrycia! Nie stosuje żadnych kamuflaży, bo bardzo dobrze czuje się w swoim ciele, dobre samopoczucie zawdzięczam i zdrowiej diecie i ćwiczeniom, "wrodzony optymizm" także ułatwia mi akceptacje samej siebie (nie porównuje się z modelkami!).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2013, 11:36
marsianka marsianka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marsianka.polki.pl

Popieram, nie ma czego się wstydzić Ale mimo to bardziej komfortowo czułam się po ciąży w luźniejszych ciuchach. W powrocie do sylwetki sprzed ciąży mogą pomóc ćwiczenia fizyczne, zarówno w trakcie ciąży, jak i po porodzie. Oczywiście nie należy przesadzać, najlepiej poradzić się u ginekologa, jakie ćwiczenia można wykonywać. Mi powrót do formy zajął ok. pół roku.
Nieprzeczytane 07-12-2013, 18:46
zielonakama zielonakama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zielonakama.polki.pl

Takie rzeczy i bluzy są rzeczywiście bardzo fajne na ukrycie nadmiaru tłuszczyku, nie tylko po porodzie, ale także na co dzień. Czasami zwyczajnie ma się kłopot ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów, a niekoniecznie każdy ma ochotę to podkreślać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2014, 10:02
penelopa91 penelopa91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
penelopa91.polki.pl

Wydaje mi się, że taka luźna bluzka to dobry wybór na ukrycie zbędnych kilogramów na pewno poprawia humor. Najbardziej podoba mi się ta wiązana z tyłu...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2014, 10:06
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia

Doskonale Cię rozumiem bo też stosuję kamuflaż. Obecna moda jest dla nas bardzo łaskawa. Na moje szczęście modne są teraz rurki albo getry i do tego luźne bluzy czy swetry. Po ciąży został mi już tylko brzuszek ale myślę że na niego podziałają tylko ćwiczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-2014, 14:51
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

hehe ja tez długo sie kamuflowałam by ukryc to czy owo u mnie sprawdzil sie zestaw rurki, leginy i luxna bluza, koszula dłuzsza czy tunika
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-10-2014, 07:45
broshurka broshurka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
broshurka.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
hehe ja tez długo sie kamuflowałam by ukryc to czy owo u mnie sprawdzil sie zestaw rurki, leginy i luxna bluza, koszula dłuzsza czy tunika
Haha, robie dokładnie tak samo I sprawdza się idealnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2014, 09:52
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Również po porodzie próbowałam ukryć trochę pozostałości na brzuchu i w moim przypadku sprawdziły się idealnie spodnie z wyższym stanem, takie wyszczuplające brzuch. Uwielbiałam w nich chodzić, do tego luźniejsza bluzka i buty na obcasie i wyglądało super. Teraz jak urodzę maleństwo to również zaopatrzę się w takie spodnie, ukrywające niedoskonałości i poprawiające figurę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2014, 10:44
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Chyba wszelkie dłuższe tuniki ładnie kamuflują pozostałe fałdki, no i pamietajmy jesli pasy to tylko w pionie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania