Nieprzeczytane 27-06-2018, 07:57
jackowska jackowska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jackowska.polki.pl

Domyślnie Odp: zdrada

Niestety tak juz bywa czasami w zyciu. Korzystajac z okazji to warto ogolnie rzecz biorac zastanowic sie dobrze dlaczego mogloby sie tak dziac. W sieci jest sporo materialow poruszajacych ten temat. Ja osobiscie jak juz mam cos czytac to korzystam tylko ze sprawdzonych zrodel takich jak strony poradni np. https://www.sensity.pl/dlaczego-mezc...rady-sa-rozne/ Daje mi to pewnosc odnosnie tego, ze przeczytam wiarygodne informacje oparte o lata doswiawdczen i obserwacji. Nalezy omijac szerokim lukiem wszelkiego rodzaju pseudo blogi na ktorych pisza czesto osoby nie majace zadnej praktyki w tej dziedzinie. Kierowanie sie takimi poradami prowadzi jedynie na manowce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2018, 09:20
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Zdrada to trudna sprawa. Nie zawsze da się ją wybaczyć. Najważniejsze, to jej zapobiegać. Sprawdźcie tu: https://epolka.pl/jak-rozpoznac-zdra...ze-on-zdradza/ jakie sygnały zwiastują zdradę. Może da się jej uniknąć?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-09-2018, 16:38
pert79 pert79 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pert79.polki.pl

Zdrada to jedna z gorszych rzeczy, nie warto dla kilku chwil zapomnienia, stracić całe małżeństwo. Czasami jednak jest ciężko i zdrada niestety już została dokonana. Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej to polecam Ci http://kancelariazs.pl/ i Pana Macieja Zdrojewskiego. To specjalista w zakresie prawa, z pewnością Ci pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-2019, 19:22
marzenawroc marzenawroc jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marzenawroc.polki.pl

Zdrada to nic ciekawego...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-2019, 19:30
claudia87 claudia87 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
claudia87.polki.pl

Zalezy jak spojrzec na to wszystko bo sama zdrada jest w sobie ciekawym procesem. Mam tutaj na mysli co tak wlasciwie dzieje sie w psychice czlowieka ktory sie jej podejmuje. Przeciez musi miec ku temu jakies powody i tutaj bedzie to zapewne zalezalo od danej plci jakie one beda. Zreszta czytalam pare eksperymentow gdzie dane pokazuja jasno, ze rywalizacja w tej materii jest blisko 50/50 wiec nie mozna obwiniac tylko kobiet czy mezczyzn. Aktualnie panuje taki trend na podrywanie jak najwiekszej liczyb osob wiec dla niektorych to czysta statystyka z iloma partnerami bedzie. Wystarczy zobaczyc na to co sie dzieje na portalach splecznosciowych. Wlasciwie to dzieki rozwojowi technologi to kolejne miejsce gdzie mozna w bardzo latwy sposob znalezc sobie kogos do skoku w bok. Dobrze to jest pokazane na przykladzie opisanym w tym artykule - https://www.sensity.pl/zdrada-przez-internet/ Zapraszam zaintersowanych tematyka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2019, 12:25
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Nie chciałabym być nigdy w takiej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-07-2019, 12:37
HinczKok HinczKok jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
HinczKok.polki.pl

ja bym nie nie zdecydowała. nawet jeżeli jest w zwiazku źle to wole zerwać i nie robić rogów drugiej osobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-09-2019, 11:41
PassivE91 PassivE91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
PassivE91.polki.pl

byłam zdradzona z byłą mojego ówczesnego chłopaka.... nie polecam tego uczucia. serio.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania