Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Smoczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Smoczek

    Napisane przez silvaneska Pokaż wiadomość
    Obecnie ma 15 miesięcy, a do żłobka poszła jak miała roczek.
    Też mnie czeka oddanie synka do żłobka i najbardziej boję się, że zacznie chorować. U Was jak to było? Córcia odchorowała już swoje?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Smoczek

      Napisane przez silvaneska Pokaż wiadomość
      Obecnie ma 15 miesięcy, a do żłobka poszła jak miała roczek.
      to nasze dziewczynki są równe wiekowo moja Zosia jest z 13 lipca - ja jak narazie jestem na urlopie wychowawczym ale za jakis czas Zosia pojdzie do zlobka, tez jak mikaa997 obawiam sie tego iz Córka zacznie chorowac bo nie ma co ukrywac dzieciaczki przychodza bardzo czesto chore do placowki bo rodzic musi isc do pracy i nie ma z kim dziecka zostawic

      Skomentuj


        #18
        Odp: Smoczek

        skoro dział smoczkowy, to może komuś przyda sie metoda odrzucenia smoka mianowicie na wróżkę, czytając to na jednym z for tylko sie zaśmiałam, jednak zadziałało warto porozmawiać z dzieckiem o wróżce która zabiera smoczki które wcześniej dziecko przygotuje dla wrózki w pudełku torebce, kiedy kilka dnii bedzie spał bez smoczka wówczas przychodzi wróźka która zabiera smoki a daje coś w zamian

        Skomentuj


          #19
          Odp: Smoczek

          Pomysł z wróżką super Ja dawałam smoczek córce przy usypiani tylko a próbowałam oduczyć na różne sposoby a wystarczyło tylko powiedzieć "mymy śmierdzi " więc powiedziała fu i po sprawie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Smoczek

            Super i działa, polecam zwłaszcza małym dziewczynką które uwielbiają wróżki księżniczki czy inne chciaż i na chłopca można wymyśleć niezła bajeczkę.
            Znajoma kiedyś mówiła ze super pomysł jest na ksiażkę, którą dziecko lubi najbardziej, wówczas smoczka dopomina się ulubiony bohater z czytanki

            Skomentuj


              #21
              Odp: Smoczek

              teraz te rady przekażę innym Jak na razie 3 nie planuję Dla takiej nagrody niejedno dziecko się na pewno skusi

              Skomentuj


                #22
                Odp: Smoczek

                Swoją drogą zrezygnować z czegoś co ma sie całe małe życie dla prezentu od wróżki musi być ciężkim wyrzeczeniem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Smoczek

                  Dziecko ma swoje myślenie Mi tak było trochę przykro jak tak dziecko uwierzyło że mymy śmierdzi to do ust nie weźmie już

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Smoczek

                    Oj to prawda, taka dorosłość malucha jak juz nie karmi sie piersią a potem rezygnacja ze smoczka
                    Ja ostatnio miałam wyrzuty ze małą oszukałam mówiąc o wróżce zębuszce
                    Ale z drugiej strony sama dość długo wierzyłam w Św. Mikołaja
                    Poza tym wierzy sie do póki przynosi prezenty ;D

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Smoczek

                      Mojej córeczce smoczka zjadła małpka i co najlepsze mała sama to wymyśliła po powrocie z zoo jak szukała i nie potrafiła go znaleźć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Smoczek

                        Dzieci potrafią zaskoczyć nas dorosłych, jak sami potrafią uporać sie ze swoimi sprawami

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Smoczek

                          Napisane przez silvaneska Pokaż wiadomość
                          Do póki nie poszła do żłobka to w dzień też jej chowaliśmy i dawała radę, dostawała tylko do spania. Od kiedy chodzi do żłobka ze smokiem się nie rozstaje, a Panie w żłobku niby twierdzą że jej też chowają tylko dziwne że jak zawsze ją odbieram to w buzi ma smoczek. No trudno jeszcze trochę jej pozwolę, bo na razie to nie widzę możliwości odzwyczajenia jej.
                          U mnie jest taka sama historia ze smoczkiem, ahhh te panie w żłobku! Też z tym na razie nie walczę, bo po co mam sprawiać żeby płakała, bo do póki go nie dostanie to się nie uspokoi. Poczekam aż zacznie więcej rozumieć może wtedy da się jakoś przekonać.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Smoczek

                            cześć, moje dziecko od pierwszych dni życia dostało smoczek i wypluwało, parę razy próbowałam dawać i to samo, ale się cieszę smoczek jest niepotrzebny

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Smoczek

                              Ja na początku nie chciałam podawać córce smoczka, ale jak zaczęła brać do buzi rączki to nasza pani doktor powiedziała, że z dwojga złego lepiej podawać jej smoczek niż miałaby ssać rękę. Obecnie córka używa go jedynie do zaśnięcia ale ja staję przed koniecznością oduczenia małej tego usypiacza.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Smoczek

                                My nie daliśmy w ogóle smoczka i problemu nie było. Pewnie jakby synek miał kolkę, to bym dała żeby jakoś go uspokoić, ale zdrowo się chował. Nie ssał kciuka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X