Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tanie dekoracje do kuchni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: tanie dekoracje do kuchni

    Pierwsze widzę takie lampy ! Ale ten kucharz czy globus bardzo mi się spodobały Są takie oryginalne ,ciekawe bardzo i to jest właśnie fajne że pełnią funkcję i zegara i dekoracji Świetne ! muszę to pokazać mężowi

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: tanie dekoracje do kuchni

      Mi się podobają, ponieważ są zabawne, ale u siebie nie chciałabym mieć takich. Ja czasami kupuję dekoracje do kuchni w Pepco .

      Skomentuj


        #33
        Odp: tanie dekoracje do kuchni

        Do załatwienia stosunkowo niewielkim kosztem, zerknijcie - http://www.wina.pl/4-akcesoria Pewnie, że takie dodatki w aranżacji robią dużą różnicę, muszą być jakoś rozsądnie dopasowane, ale istotniejsze, aby po prostu nie były byle jakie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: tanie dekoracje do kuchni

          Tanie dekoracje najlepiej zrobić samemu np. z liści, suszonych kwiatów, kasztanów. Albo na święta z jajek, jarzębiny etc. Wszystko zależy od waszego poziomu kreatywności. Natomiast warto też zainwestować w lepsze dekoracje, typu świece zapachowe z http://zapachdomu.pl/kringle-candle , będą pięknie pachnieć i cudownie wyglądać na stole, parapecie, czy na jakieś półeczce kuchennej

          Skomentuj


            #35
            Odp: tanie dekoracje do kuchni

            A co sądzicie o fototapetach w kuchni? Mnie od dawna marzy się cegła w kuchni, ale jest ona bardzo droga i musiałabym także wynająć kogoś do jej położenia, bo sama nie mam pojęcia jak to się robi, a to znacznie zwiększyłoby koszty. Pomyślałam, że mogłabym położyć w kuchni fototapetę, która przypomina cegłę. Sporą ofertę znalazłam tutaj http://www.decomania.pl/pl/c/Efekt-biala-cegla/2089 . Zastanawiam sie nad jej kupnem, ale nie wiem, która z nich będzie najlepsza do tego pomieszczenia. Może ktoś z Was mi doradzi?

            Skomentuj


              #36
              Odp: tanie dekoracje do kuchni

              Kamień dekoracyjny wewnętrzny - Stegu - Parma - płytka - Biały kamień

              37,90 zł
              Mi ta bardzo sie podoba. Sama chce uzyskać podobny efekt w swojej kuchni, ale prawdziwa cegła. No chyba, ze nie będzie nas stać to wtedy pójdziemy w taka fototapetę, bo podejrzewam, ze efekt też jest wspaniały.

              Skomentuj


                #37
                Odp: tanie dekoracje do kuchni

                Fototapeta w kuchni super pomysł. Chociaż jeszcze zależy jaka. Ale jeśli będzie dopasowana "tematycznie" i kolorystycznie do pomieszczenia to jak najbardziej trafia w mój gust. Ta cegła, tym bardziej biała nie do końca mnie przekonuje, ale może to kwestia podejścia, u mnie w domu biały w ogóle nie jest pożądanym kolorem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: tanie dekoracje do kuchni

                  W pepco oraz w netto są często niedrogie dekoracje do domu. Ja tam lubię kupować takie rzeczy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: tanie dekoracje do kuchni

                    masz rację ja też bardzo lubię dekoracje z pepco, ostatnio kupiłam tam fajne filcowe podkładki na stół w wiosennych kolorach, mają też bardzo ładne poduszki

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: tanie dekoracje do kuchni

                      Napisane przez gertona
                      Dokładnie, da się tam kupić ciekawe dekoracje, jednakże nie można również zapominać o tym, aby wybrać eleganckie stoły kuchenne. To właśnie przy stole spożywamy posiłki, dlatego ważne, aby były jak najbardziej dostosowane do naszych potrzeb i wnętrza


                      Źródło: MebleFirany.pl
                      Ja stół kupiłam w sklepiej stacjonarnym, wolałam go dobrze obejrzeć i sprawdzić jego jakość i czy jest solidnie wykonany

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: tanie dekoracje do kuchni

                        Mnie się podobają teraz takie naklejki na ściane, typu: W tym domu jesteśmy szczerzy, mówimy przepraszam, szanujemy się, nie mówimy brzydkich słów... etc. Nawet zamierzam takie kupić, ale wcześniej musze zrobić remont. Nie będe się bawić w farby, płytki, tylko postawie na tapety ze sklepu Tapetuj.pl Będzie nowocześnie i tanim kosztem! Jeszcze na naklejki spokojnie zostanie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: tanie dekoracje do kuchni

                          Mi się takie naklejki także podobają. Dekoracji do kuchni szukajcie w Pepco i w Netto.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: tanie dekoracje do kuchni

                            Własnie w pepco można znaleźć fajne rzeczy, staram się tam wpadać od czasu do czasu. Warto też zobaczyć w sklepach meblowych, często mają takie osobne stoiska z jakimiś drobiazgami, jak np w Agata meble.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: tanie dekoracje do kuchni

                              Najtaniej to chyba kupić jakiś komplet do kuchni, albo samemu uszyć, np. taki sam motyw na zasłonkach, ściereczkach, poduchach .

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: tanie dekoracje do kuchni

                                Czasem w ysku maja ladne i niedrogie ozdoby do kuchni. Mozna rowniez poszukac w pepco tam rez jest tanio

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X