Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tanie dekoracje do kuchni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: tanie dekoracje do kuchni

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Świetny pomysł z tymi łyżkami na stojaku, Ja mam znów wszytsko w drewnie tzn kupiliśmy za 25 zł w kauflandzie chlebak, wielką deskę w Ikei za 40 zł oraz w zakopci kiedyś kupiliśmy taki stojak z deskami, do tego łyzki derwnane i mamy też fajnie a niedrogo udekorowane w drzewie.
    my tak samo mamy w drewnie Chociaż jak będziemy mieć marmur w kuchni to nie wiem jak to będzie pasować już bo jakoś mi się to nie widzi Ale przedstawione m=niżej na zdjęciu ten stojak wygląda stylowo Podoba mi się

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: tanie dekoracje do kuchni

      bardzo ładne wyglądaj drewniane dodatki. my mamy, co wydaje mi się też się sprawdza jeszcze drewniany stojak obrotowy na przyprawy- ładny i bardzo funcjonalny.

      Skomentuj


        #18
        Odp: tanie dekoracje do kuchni

        ja bardzo polecam agata meble, w tych takich wielkich salonach jest dział z dekoracjami, jest tam przeogromny wybór aż nie wiadomo co wybrać, a te kryształy mmmmm piękne.

        Skomentuj


          #19
          Odp: tanie dekoracje do kuchni

          Ostatnio dość często zamawiam akcesoria do kuchni przez Internet, bo są zdecydowanie tańsze niż w sklepach stacjonarnych i z domu nie trzeba wychodzić (plus dla leniuszków takich jak ja). Niedawno zamówiłam sobie pare fajnych rzeczy ze sklepu http://www.scandiloft.pl/kuchnia/melamina.html mają tu bardzo fajne naczynia z melaminy. Moim zdaniem odmienia to trochę wygląd szarej i nudnej kuchni, dodatkowo moje dzieci bardzo lubią jeść z kolorowych naczyń.

          Skomentuj


            #20
            Odp: tanie dekoracje do kuchni

            Możesz też zerknąć tutaj https://www.art-decor.pl/pl/dekoracj...nne-k,192.html jest spory asortyment ale nie wiem co konkretnie Cię interesuje, są fajne zestawy filiżanek, cukiernicze, mleczniki. Niektóre z tych elementów mam u siebie w kuchni.

            Skomentuj


              #21
              Odp: tanie dekoracje do kuchni

              Dla mnie najważniejszą dekoracją kuchni są dobrze dopasowane i gustowe meble. Ostatnio planuję wymianę moich sfatygowanych mebli w kuchni na nowe i natrafiłam na ciekawą ofertę: http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-nowoczesne Właśnie takich aranżacji szukałam i jak tylko zbiorę odpowiednią ilość pieniędzy to skontaktuję się z nimi. Już nie mogę się doczekać!

              Skomentuj


                #22
                Odp: tanie dekoracje do kuchni

                Kuchnia to nie tylko dekoracje ale przede wszystkim gotowanie i pieczenie a to też moze być ciekawe pod warunkiem, ze będziemy posiadać ciekawe akcesoria. Jak tak chcesz mieć ciekawą kuchnie to spójrz tu http://www.aledobre.pl , na wszelkie akcesoria do kuchni, niektóre z nich same w sobie mogą robić za dekoracje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: tanie dekoracje do kuchni

                  Ja w sumie nie mam zbyt wielu dekoracji w kuchni. Wszystkie kupiłam w ikea.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: tanie dekoracje do kuchni

                    Napisane przez balowapani Pokaż wiadomość
                    Kuchnia to nie tylko dekoracje ale przede wszystkim gotowanie i pieczenie a to też moze być ciekawe pod warunkiem, ze będziemy posiadać ciekawe akcesoria. Jak tak chcesz mieć ciekawą kuchnie to spójrz tu http://www.aledobre.pl , na wszelkie akcesoria do kuchni, niektóre z nich same w sobie mogą robić za dekoracje.
                    Co do pieczenia i dekorowania to chciałabym posiadać takie gadżety ,ale takie do kuchni co niektóre są bardzo zbędne a zajmują tylko miejsce Zależy czego potrzebujemy Ale niektóre ceny na tej stronie powalają :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: tanie dekoracje do kuchni

                      Ja też jeszcze muszę uzupełnić swój asortyment kuchenny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: tanie dekoracje do kuchni

                        Śliczne i ciekawe rzeczy można kupić w home and you, choć najlepiej czekać aż będą tam promocje wtedy się bardziej opłaca.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: tanie dekoracje do kuchni

                          Ikea to oczywiście jedno z lepszych miejsc, ale osobiście różne dekoracje i akcesoria kupuję również w PEPCO. Naprawde polecam - duży wybór i spoko ceny

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: tanie dekoracje do kuchni

                            Napisane przez wroblewskaa Pokaż wiadomość
                            Ikea to oczywiście jedno z lepszych miejsc, ale osobiście różne dekoracje i akcesoria kupuję również w PEPCO. Naprawde polecam - duży wybór i spoko ceny
                            Tak w Pepco to się opłaca i ceny tak nie powalają mocno i z wyborem też jest na plus bo wybór jest duży Niestety Ikea jest od nas za daleko A szkoda bo mogłoby być ich więcej

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: tanie dekoracje do kuchni

                              Na allegro możesz kupić rzeczy z ikea. A co do pepco - często tam bywam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: tanie dekoracje do kuchni

                                A słyszałyście o lampach i zegarach z naklejkami na ścianę? Bardzo ładnie wyglądają w każdym pomieszczeniu. Najbardziej urzekło mnie w nich to, że poza samą funkcją lampy, pełnią też niesamowitą dekorację. Sprawdźcie same http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...zonu,id,t.html!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X