Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tanie dekoracje do kuchni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tanie dekoracje do kuchni

    Hej, wiecie gdzie mogłabym za rozsądną cenę kupić jakieś dekoracje do kuchni? Po remoncie większość tych rzeczy już mi nie pasowała i powyrzucałam je, a teraz wszystko wygląda trochę pusto...
  •    
       

    #2
    Odp: tanie dekoracje do kuchni

    Hej ja wszystko teraz kupuję w PEPCO tanio i bardzo ładnie

    Skomentuj


      #3
      Odp: tanie dekoracje do kuchni

      ja też często zaopatruję się w Pepco, chociaż nigdy nie byłam to myslę że w Ikei też byś zrobiła dobre zakupy, jeśli masz oczywiście gdzieś blisko. Ja niestety nie mam więc mogę tylko powtórzyć to co słyszałam, ale już niedługo i też będę mieć Ikeę w swoim mieście

      Skomentuj


        #4
        Odp: tanie dekoracje do kuchni

        Mój mąż ostatnio remontował kuchnie w starym swoim mieszkaniu pod wynajem. Kiedyś siostra poleciła mi stronkę *************, tam zaczęliśmy kupować zabawki dla naszego dzieciaczka, a teraz zamawialiśmy rzeczy do aranżacji kuchni. Jest tam bardzo duży wybór ciekawych rzeczy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: tanie dekoracje do kuchni

          Szkoda że Ikea jest tak daleko ode mnie

          Skomentuj


            #6
            Odp: tanie dekoracje do kuchni

            Ja również mam daleko do Ikei. Mieszkam w lubelskim i niestety nie mamy tutaj sklepu ( chociaż są jakieś tam plany,że zamierzają w przyszłości wybudować w Lublinie - no zobaczymy....).
            Uwielbiam retro wystrój. Zainwestowałam w kremowe meble, jasne blaty. Kuchnia jest w stylu prowansalskim. Na parapecie postawiłam doniczki z ziołami. Stworzyłam również bukiet z suszonej lanwendy ( swoją drogą bardzo fajnie pochłania zapach).
            Widziałyście,że do łask powracają zazdrostki? Możecie sobie zerknąć na katalog w Villa Decor: http://www.villadecor.pl/12-zazdrostki-i-zazdroski - wiele ciekawych retro motywów.

            Skomentuj


              #7
              Odp: tanie dekoracje do kuchni

              Dziewczyny mają rację, PEPCO jest super i do tego bardzo tanie, jakość też nie najgorsza. Ikea też super, ale jednak nie wszędzie jest.
              Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: tanie dekoracje do kuchni

                Ciekawe akcesoria kuchenne mają tutaj: http://www.lepukka.pl/ Kieliszki do wina, kubki, stojaki na sztućce. Akcesoria wyglądają niebanalnie- na pewno w zwykłym osiedlowym sklepie nie znajdziesz takich dekoracji.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: tanie dekoracje do kuchni

                  Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
                  Ciekawe akcesoria kuchenne mają tutaj: http://www.lepukka.pl/ Kieliszki do wina, kubki, stojaki na sztućce. Akcesoria wyglądają niebanalnie- na pewno w zwykłym osiedlowym sklepie nie znajdziesz takich dekoracji.
                  bardzo stylowo na tej stronie Podoba mi się ale też chyba cały dom powinien być dobrany w tym samym stylu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: tanie dekoracje do kuchni

                    Napisane przez kundzia20 Pokaż wiadomość
                    Ja również mam daleko do Ikei. Mieszkam w lubelskim i niestety nie mamy tutaj sklepu ( chociaż są jakieś tam plany,że zamierzają w przyszłości wybudować w Lublinie - no zobaczymy....).
                    Uwielbiam retro wystrój. Zainwestowałam w kremowe meble, jasne blaty. Kuchnia jest w stylu prowansalskim. Na parapecie postawiłam doniczki z ziołami. Stworzyłam również bukiet z suszonej lanwendy ( swoją drogą bardzo fajnie pochłania zapach).
                    Widziałyście,że do łask powracają zazdrostki? Możecie sobie zerknąć na katalog w Villa Decor: http://www.villadecor.pl/12-zazdrostki-i-zazdroski - wiele ciekawych retro motywów.
                    Fajne by było to i ja miałabym bliże Super jest Ikea wzięcie duże ma więc mogliby wybudować więcej
                    Co do zazdrostek wchodzę w link a tu co widzę!!! Myślałam że zazdrostki to kwiaty !

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: tanie dekoracje do kuchni

                      A jak z meblami?? Ja mam jasne meble i blat z kamienia, ponieważ inwestuję w bardzo dobrą jakość ... świetna sprawa i wiem, że posłuży przez lata: http://www.athenamarmor.pl/index.php...blaty_kamienne ogólnie blaty kamienne Athena Marmor idealnie nadają się do użycia w kuchniach, łazienkach oraz w innych pomieszczeniach, na przykład w przedpokojach, na korytarzach, w salonach.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: tanie dekoracje do kuchni

                        blat z kamienia też będziemy mieć Chciałabym mieć taką wyspę jak to się mówi w kuchni ale moja kuchnia jest mała więc taka opcja nie wchodzi w grę Ale kamień w kuchni i łazience to mi się podoba Mamy już zlewy z marmuru i płytki ale cały dom z kamienia wydawał by mi się bardzo zimny

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: tanie dekoracje do kuchni

                          Co do blatu kuchennego to bardziej podoba mi się marmur,uważam że jest stylowy,solidny i przetrwa latami. Z ciekawych ozdób płytki do kuchni same w sobie również są znakomitym dodatkiem,tylko kwestia wyboru ładnego koloru.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: tanie dekoracje do kuchni

                            Racja, dobry blat podstawa to podstawa. Jednakże autorka tematu pytała o dodatki do kuchni. Wydaje mi się, że oprócz ładnych mebli warto również zwrócić uwagę na akcesoria kuchenne. Według mnie to właśnie różnego rodzaju przyborniki, podstawki, młynki, maszynki i stojaki dodają kuchni charakteru. Ja np kupiłam przybory kuchenne na http://www.nakrywamy.pl/
                            i jestem z nich bardzo zadowolona. Pasują mi do koloru ścian

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: tanie dekoracje do kuchni

                              Świetny pomysł z tymi łyżkami na stojaku, Ja mam znów wszytsko w drewnie tzn kupiliśmy za 25 zł w kauflandzie chlebak, wielką deskę w Ikei za 40 zł oraz w zakopci kiedyś kupiliśmy taki stojak z deskami, do tego łyzki derwnane i mamy też fajnie a niedrogo udekorowane w drzewie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X