Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zakupy

    Zakupy w sklepach internetowych łącznie z przesyłką wychodzą taniej niż w przypadku sklepów stacjonarnych i dla mnie osobiście również jest to najlepsza z możliwych opcji.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zakupy

      Wolę internetowe bo mam większy wybór , cenowo wychodzi tak samo , albo nawet taniej, bo nie muszę krążyć po mieście w poszukiwaniu danej rzeczy.
      Wszelkie prezenty na różne okazje też zwykle kupuję w sieci.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zakupy

        Zakupy w internecie to na prawdę oszczędność naszego cennego czasu, jednak są produkty które i tak wolę zobaczyć na żywo, dotknąć itp.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zakupy

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Zakupy w internecie to na prawdę oszczędność naszego cennego czasu, jednak są produkty które i tak wolę zobaczyć na żywo, dotknąć itp.
          Ja tez jestem organoleptyczna i zanim cos kupie to muszę pomacać :-) chyba, że pomacam w sklepie stacjonarnym a potem znajdę w internecie to wtedy w necie kupuje :-)))

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zakupy

            Ja ubolewam tylko nad tym, że czasem chętnie bym zrobiła zakupy do domu z dowozem ale do nas na wieś nie ma dostawy ;( Robimy większe zakupy raz w tygodniu i z reguły jedzie mąż a ja tylko odliczam dlaczego tak długo mu zeszło

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zakupy

              Ja nie mam aż takich uprzedzeń i nie muszę dotykać każdej rzeczy którą chce kupić,szczególnie jeżeli dotyczy to dziecka,kieruję się opiniami innych Użytkowników o danym sklepie i produktach,to pewien wyznacznik jakości.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zakupy

                Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
                Ja nie mam aż takich uprzedzeń i nie muszę dotykać każdej rzeczy którą chce kupić,szczególnie jeżeli dotyczy to dziecka,kieruję się opiniami innych Użytkowników o danym sklepie i produktach,to pewien wyznacznik jakości.
                Niby tak, jednak gdzie ta satysfakcja porównania samemu? nie raz opiniują osoby z zupełnie innymi wymaganiami niż nasze, czyli tym czego my się spodziewamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zakupy

                  ja uwielbiam robić zakupy dla dziecka przez internet i czekać na paczuszki, zakochałam się w tych zakupach, czuję się jak by była gwiazdka codziennie prezent

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zakupy

                    Coraz częściej kupuję przez internet dlatego, że to dużo większa wygoda. W mieście nawet nie znalazłabym tylu sklepów co jest w sieci. A tak sobie posiedzę z godzinkę i już mam upatrzoną parę. Ostatnio nawet dla córki buty kupuję w sieci - polecam http://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwi...CIECE-414.html .

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zakupy

                      Akurat co do zakupów spożywczych to jeszcze mi się to nie zdarzyło,ale myślę że nie ma się czego obawiać. Poza tym także uwielbiam zakupy online,to fajna i przyjemna forma na oszczędzanie pieniędzy,jakość artykułów np dla dzieci, w niczym nie ustępuje tym ze sklepów stacjonarnych.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zakupy

                        Jeżeli chodzi o zakupy spożywcze to alma ma dowozy, ale to opcja dla bardzo zapracowanych mam. Ja jednak wolę tradycyjny sposób kupowania produktów spożywczych, z drugiej strony jak się kupuje online mozna zaoszczędzić, bo nie wrzuca się do koszyka co popadnie i co jest akurat na promocji Przez Internet kupuję głównie ubrania. Jeżeli lubicie odzież vintage zajrzyjcie tutaj - http://www.kodymody.com/pl/spodnie-cs

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zakupy

                          A my z żoną kupujemy właściwie tylko i wyłącznie przez Internet. Dlaczego? Oszczędność czasu i pieniędzy. Oczywiście pomijam rzeczy spożywcze, bo raz w tygodniu jedziemy do jakiegoś hipermarketu.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zakupy

                            Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy aktywnymi osobami: biegamy i nurkujemy. Sporo kupujemy w decathlonie, ale wygodniej jest w sklepie internetowym https://dotsport.pl/

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zakupy

                              Przez internet kupujemy głównie różne akcesoria, gadżety do samochodu, rowerów, domu i drobne sprzęty - taniej i wygodniej. Jeżeli o resztę zakupów to jestem zwolenniczką tradycyjnych sklepów. Zawsze jednak szukam promocji. Ciuchy natomiast kupuję w dużej mierze w second-handach - zawsze uda się znaleźć coś fajnego, modnego, dobrej jakości i przede wszystkim w atrakcyjniej cenie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zakupy

                                Ja podobnie,z tym że teraz podczas okresu wakacyjnego zdecydowanie większy nacisk kładę na akcesoria turystyczne dla dziecka i kompletuje mu wyprawkę. Zamawiając przez internet wychodzę na tym znacznie,są nizsze ceny.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X