Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakupy w internecie

    Robicie zakupy w sklepach internetowych? Może macie jakieś godne polecenia, oferujące np. żywność typu eko, kosmetyki, ubrania...
  •    
       

    #2
    Ja specjalnie nie robię, jakoś wolę wejść do sklepu i pogrzebać na półkach, wziąć do ręki i dokładnie wszystko zobaczyć. Chyba jestem staroświecka

    Skomentuj


      #3
      glownie Allegro

      Na pocztatku tzn. kilka miesiecy po porodzie czesto robilam zakupy przez internet glownie Allegro, gdzie mam juz zaufanych sprzedawcow. Wciaz zdarza mi sie tam kupowac choc rzadziej (teraz wolimy chodzic na spacery i przy okazji zajsc do sklepu). Glownie ubranka. Jestem bardzo zadowolona z krzeslka ze stolikiem, ktory tam kupilam cena wraz z kosztami przesylki byly duzo mniejsze niz za to samo w sklepie. Wiem, bo chodzilam najpierw po 'zwyklych' sklepach i patrzac na ceny podziekowalam. Tak smao bylo z lozeczkiem a gratisowo dostalam fantastyczna posciel z poduszka i baldachim (jego tzn. baldachimu akurat nie uzywalismy). Trzeba dobrze poszukac i sprawdzic opinie ludzi, ktorzy kupili. Sprawdzalam tez inne sklepy internetowe, jednak na Allegro jest duzo wiekszy wybor, mnostwo dobrych firm.

      Skomentuj


        #4
        tak!

        Ja robie zakupy w internecie - glownie na allegro. Kupuje tez ubranka z tup tupa przez internet na ich stronie outlet.tuptup.pl
        pozdrawiam,
        D

        Skomentuj


          #5
          a co zrobić jakby nas oszukano i wysłano nam jakiś wadliwy towar?

          Skomentuj


            #6
            Ja rowniez robie zakupy na allegro , sporadyczne bo sporadyczne ale jednak sa bo czasem sa naprawde fajne ciuszki czy dla mnie czy dla niuni , mimo ze uzywane ale w bardzo dobrym stanie i za malą kase
            Katarzyna

            Skomentuj


              #7
              ja czasami kupuję słoiczki i soczki w sklepie internetowym totu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Bardzo często kupuję na allegro...dla niuni kupiłam łóżeczko, pościel, ciuszki, pokrowce na przewijak...dla siebie też sporo rzeczy, spodnie ciążowe itd.


                Skomentuj


                  #9
                  indigo, a jakiej firmy można kupić słoiczki w tym sklepie?

                  Skomentuj


                    #10
                    ja robię zakupy na Allegro zawsze można wybrać cos tańszego niż w zwykłych sklepach...
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      a czy któraś z was kupowała spodnie ciążowe na allegro???? ja chciałam kupić te http://pieknamama.republika.pl/zdjec...azowebhall.jpg ale boję się że coś będzie z nimi nie tak, że będą nie wygodne itd itp, prosze o szybkie odpowiedzi

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja kupuje na allegro, ciuszki, zabawki. Mimo, że używane to można trafić w bardzo dobrym stanie i za nieduże pieniądze.

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez magda66 Pokaż wiadomość
                          a czy któraś z was kupowała spodnie ciążowe na allegro???? ja chciałam kupić te http://pieknamama.republika.pl/zdjec...azowebhall.jpg ale boję się że coś będzie z nimi nie tak, że będą nie wygodne itd itp, prosze o szybkie odpowiedzi
                          Kochana kupiłaś je czy nie
                          pamiętaj że zawsze możesz umówić się na zwrot

                          Skomentuj


                            #14
                            no wlasnie, umowic se na zwrot. ja kupilam na allegro wozek i nosidelko dla mojego malucha. przyszlo w terminie, nie uszkodzone. ale zanim sie cos zamowi, trzeba sprawdzic opinie innych uzytkownikow, i umowic sie na ewentualny zwrot. teraz szukam zabawek
                            Pozdrawiamy!

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                              Kochana kupiłaś je czy nie
                              pamiętaj że zawsze możesz umówić się na zwrot
                              nie zdecydowałam się..

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X