Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie macie nastawienie do kredytów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

    Myślę, że przydadzą mi się te informacje. Dzięki wielkie.
    Gdy zmienią się trendy muzyczne, jednocześnie zmianom ulegają fundamentalne prawa państwa.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

      Wiadomo, że dla nikogo kredyt nie jest fajnym rozwiązaniem, ale czasem bywa jedyną opcją w danej sytuacji. Moje zdanie jest takie - jeśli jesteśmy rozsądni i nie zaciągamy jednego kredytu, aby spłacić drugi, tylko potrzebujemy pieniędzy na niespodziewane wydatki, to po to własnie istnieją m.in firmy pożyczkowe, aby korzystać z ich usług. Ja ostatnio skorzystałam z oferty z jednej firm na . Co prawda nie potrzebowałam ogromnej sumy pieniędzy, tylko niewielką kwotę i spokojnie teraz jestem w stanie spłacić dług.
      Last edited by disne; 02-07-2020, 13:32. Powód: nie opłacona reklama

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

        Warto wziać, bo w Polsce ciężko się inaczej czegoś dorobić... Jeśli nie otwieramy swojego biznesu to raczej ciężko odbić się, by zarobić jakieś konkretne pieniążki. Jesli chcemy już wziąć kredyt to fajną opcją jest, by skorzystać z fachowej pomocy na przykład firmy xxx , która pomaga uzyskać kredyt na dobrych warunkach.
        Last edited by disne; 02-07-2020, 13:32. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

          Tak jak powyżej potwierdzam, że xxxx jest znacznie lepszym sposobem na wyjście z zadłużenia niż np. spłacanie jednej pożyczki drugą i tylko dokładanie kolejnej raty zamiast jej zmniejszenie jak to się dzieje w przypadku konsolidacji.
          Last edited by disne; 02-07-2020, 13:33. Powód: nie opłacona reklama

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

            Nastawienie do chwilówek mam pozytywne. Lubię mieć zapas gotówki przy sobie każdego dnia. Tak jak ktoś wspomniał, ciężko odłożyć pieniądze, gdy nie ma dostatecznego budżetu comiesięcznego. Poza tym pożyczamy z mężem na nieprzewidziane wydatki typu choroba starszego naszego synka. Póki możemy to staramy się znaleźć oferty, które są udostępniane przez firmy z rankingu https://darmopozyczka.pl. Zawsze to taniej..
            Last edited by matorlik67; 08-02-2021, 19:06.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

              Mój stosunek do kredytu? Średnio neutralny w kierunku negatywnego, ale wiadomo, że obecnie bez kredytów ciężko żyć. Jak już brać to z głową, a niestety żyjemy w czasach, gdy lubię biorą je chętnie i w większych ilościach, a potem pojawiają się problemy. Co myślicie o kredycie konsolidacyjnym? Pod tym adresemxxx są przedstawione stanowiska 'za' i 'przeciw' tej ofercie, która teraz jest popularna. Często kredyty konsolidacyjne utożsamia się z oddłużeniowymi, a to też jest błąd.
              Last edited by disne; 02-07-2020, 13:29. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

                sprawdź tutaj wybieram-bank.pl/xxx
                Last edited by disne; 02-07-2020, 13:30. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Nie mam negatywnego nastawienia do kredytów. Prawda jest taka, ze w Polsce bardzo trudno jest kupić mieszkanie za gotówkę Zarobki wysokie nie są, z kolei mieszkania sa po prostu drogie. Wynajem też tani nie jest oraz w wielu przypadkach rata kredytu kosztuje o wiele mniej niż rata mieszkania na wynajem. Wiekszosc moich znajomych obecnie ma kredyty na mieszkanie. I nie jest to nic złego, póki ma sie pewność, ze będzie się mogło w przyszłości te kredyty spłacać.....

                  Warto jest poczytać sobie o kredytach hipotecznych.

                  Na co zwrócić uwagę przy wzięciu takiego finansowania.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X