Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

    Zastanawiam sie co sprezentować narzeczonemu z okazji jego urodzin....

    Chcialabym aby było to coś nieszablonowego Jakies propozycje?
  •    
       

    #2
    Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

    Ja też ostatnio miałam problem z tym co kupić mojemu narzeczonemu. Jest dość wymagający jeśli chodzi o prezenty ( pieszczoch z niego...). W zeszłych latach były ubrania, kosmetyki oraz książki tak wieć za bardzo nie chciałam się powtarzać. Tak się składało,że w tym roku przypadała nasza rocznica związku i od razu jego rodziny tak więc postanowiłam zaplanować coś wystrzałowego. Padło na lot w tunelu aerodynamicznym

    Pojechaliśmy do Katowic, tam spędziliśmy kilka dni i mąż wybrał sie na ten tunel ale rownież sporo pozwiedzaliśmy Był bardzo miło zaskoczony. Opcja dla odważnych ale myślę,ze wielu mężczyzn ma zapędy do takich atrakcji.
    Last edited by gagatka; 13-10-2020, 12:05. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

      Ciężko doradzić coś konkretnego nie znając kogoś. Są dwie opcje: pierwsza jest taka, ze zaufasz własnej intuicji i wymyślisz coś, co zwali anrzeczonego z nóg. Druga- kupisz coś co mu się przyda, coś praktycznego, mającego zastosowanie na co dzień. Parę miesięcy temu kupowałam mężowi perfumy: xxx .Był bardzo zadowolony, bo ich zapach jest wyrazisty, ale nie "wściekły" i długo utrzymuje się na skórze. Możesz pomyśleć też o portfelu, saszetce, czy weekendzie w SPA. Chyba sama powinnaś wiedzieć co twój narzeczony lubi najbardziej
      Last edited by gagatka; 13-10-2020, 12:04. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

        ja uwazam, ze kosz okolicznościowy jest idealnym i uniwersalnym prezetntem
        Last edited by gagatka; 13-10-2020, 12:04. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

          Może taki gadżeciarski zegarek? Ostatnio trafiłam na kupon rabatowy na zegarki sportowe Suunto w zegarownia.pl. Trzeba wpisał zlapdystans albo Fitbodies. Ewentualnie zbliża się też Black Friday, więc powinny być promocje. Piszę, bo wiem, że te zegarki są naprawdę fajne i pomocne przy ćwiczeniach, ale niestety drogie a tak zawsze można parę złoty przyoszczędzić i wybrać się razem na kolację

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

            Gadżeciarski? raczej taki, jaki jemu się będzie podobał. Jak lubi sportowe zegarki, kup sportowy, jeśli bardziej eleganci- to poszukaj eleganckiego Ogólnie pomysł dobry.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

              No też uważam, ze zegarek to dobry pomysł na prezent. Oczywiście powinien być dopasowany do stylu jaki preferuje osoba obdarowana. Jaki to styl, to najlepiej wie autorka wątku. Ja dla mojego męża kupiłabym jeden z tych
              Ich ceny mieszczą się w budżecie, jaki chcialabym przeznaczyć na prezent, obecnie mają duże zniżki, a zegarki są modne i na czasie - jeśli tak można powiedzieć o zegarku

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

                A może scyzoryk Swiza z grawerem? Mogłabyś wymyślić jakiś napis, który sprawi, że używając scyzoryka, Twoj narzeczony zawsze pomyśli o Tobie Ja coś takiego zamawiałam na scyzoryki.net.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

                  Dojrzali mężczyźni docenią elegancki bukiet. poczta kwiatowa ma fajne kompozycje i dowożą nawet w weekendy, możesz dorzucić np. merci i super prezent gotowy

                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

                    Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, to może warto postawić na jakiś voucher, np. na skok ze spadochronem, lot paralotnią lub jazdę samochodem wyścigowym?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

                      Może warto postarać się o sweter świąteczny? Moja mam kupiła dla całej rodziny zestaw sweterków świątecznych, dla każdego indywidualny z innym zupełnie wzorem - dużo osób takie lubi. Mój chłopak akurat się ucieszył jak kupiłam mu sweterek, bo miałam taki sam w zestawie dla siebie :-)
                      Sugerowałam się przy kupnie tym postem:
                      xx
                      Rozumiem, ze nie każdy musi lubić takiego zestawiania się z inną osobą, ale może warto?
                      Last edited by gagatka; 13-10-2020, 12:04. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

                        Sprezentuj mu siebie w koronkowej bieliźnie. Zawsze działa.
                        Last edited by gagatka; 13-10-2020, 12:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szukam pomysłu na prezent dla narzeczonego

                          U mnie bardzo się sprawdził ten prezent, sama nawet dostałam również od swojego narzeczonego zegarek. Szukałam na zegarkiipasja oprócz bardzo dużego wyboru każdej marki jaka jest, maja dostępny blog i porady bardzo fajna strona, żeby dowiedzieć się coś o zegarkach i dopasować idealnie.
                          Last edited by gagatka; 13-10-2020, 12:03. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X