Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobrze dobrane buty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobrze dobrane buty

    Zakładam ten wątek, bo po wczorajszych zakupach wróciłam załamana. Chciałam sobie kupić zwykłe, czarne balerinki, niby mnóstwo w sklepach, ale problem w tym, że żadne nie pasują na moje stopy! Czy ja naprawdę jestem jakaś dziwna? Praktycznie wszystkie, które przymierzałam cisnęły mnie od razu w palce. Czy to ja jestem jakaś niewymiarowa, czy jest więcej kobietek z takim problemem? Jeśli tak: kto do cholery produkuje te buty?! I gdzie można znaleźć takie, w których da się przejść więcej niż 5 metrów?
  •    
       

    #2
    Odp: Dobrze dobrane buty

    Napisane przez moonkaz Pokaż wiadomość
    Zakładam ten wątek, bo po wczorajszych zakupach wróciłam załamana. Chciałam sobie kupić zwykłe, czarne balerinki, niby mnóstwo w sklepach, ale problem w tym, że żadne nie pasują na moje stopy! Czy ja naprawdę jestem jakaś dziwna? Praktycznie wszystkie, które przymierzałam cisnęły mnie od razu w palce. Czy to ja jestem jakaś niewymiarowa, czy jest więcej kobietek z takim problemem? Jeśli tak: kto do cholery produkuje te buty?! I gdzie można znaleźć takie, w których da się przejść więcej niż 5 metrów?
    Oj wiem co czujesz. Sama mam dość niskie podbicie oraz wąską stopę i również mam problem z kupieniem dla siebie butów. A jesli już kupię to często takie buty mnie obcierają.Dochodze do wniosku, ze o wiele lepiej jest kupić sobie jakieś tańsze buty bo jak będą niewygodne to mozna odrzucić je w kąt bez żałowania wydania dużej kasy.

    Jeśli chcesz kupić sobie coś wygodnego to zerknij sobie do sklepu Pantofelek
    https://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-n..._Lato-306.html

    W sklepie maja obecnie sporo wygodnych szmacianych bucików.

    Myśle, że dobrze może sprawdzić się coś takiego bo paseczek będzie podtrzymywał Ci podbicie:

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dobrze dobrane buty

      Dla mnie dużym problemem jest to, że w sklepach często nie ma rozmiarów "połówek". Dlatego zwykle i tak muszę buty zamawiać przez internet.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dobrze dobrane buty

        Bardzo nie lubię tego rodzaju butów, bo ile razy takie miałam, to też nie czułam się w nich wygodnie nawet po rozchodzeniu. Jeśli chodzi o lato, to najlepszym wyborem są dla nie sandały. Oczywiście, gdy nie pada Tutaj można sobie przejrzeć ciekawą ich ofertę https://www.ceneo.pl/Sandaly_damskie/p:Nessi.htm . Jeśli chodzi o Ceneo to zawsze można coś ładnego i wygodnego znaleźć.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dobrze dobrane buty

          Ja też miałam problem z dobraniem butów, bo mam bardzo wąska stopę. Dopiero jak zaczęłam kupować markowe obuwie, to okazało się, że problem praktycznie nie istnieje. Teraz mam już upatrzone marki, które mi najlepiej pasują i zamawiam je przez Internet.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dobrze dobrane buty

            Ja bardzo fajne wygodne baleriny kupiłam na https://attaria.pl/balerinki . Mają bardzo duży wybór butów damskich w dobrych cenach. Teraz przymierzam się do zakupu espadryli, bo widziałam u nich takie ładne w stylu boho

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dobrze dobrane buty

              Mi się udało kupić idealnie dobrane trampki. To chyba najwygodniejsze buty, jakie teraz mam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dobrze dobrane buty

                Dobrze dobrane buty to nie taka prosta sprawa, też chodze w trampkach teraz, prawie nowe a już zaczęły się przy bokach rozklejać, podkleiłam klejem tadam i znów jak nowe klej już kilka razy sprawdzony będzie na pewno dobrze trzymał

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dobrze dobrane buty

                  Och, chciałabym znaleźć takie wygodne buty, które zapewniłyby mi stopy bez otarć. Na razie dorobiłam się tylko jednych takich balerinek, reszta masakruje mi pięty. Najczęściej chodzę w sandałach albo espadrylach.

                  Skomentuj


                    #10
                    Buty na jesień

                    Zrobiłam przegląd w szafie i uznałam, ze niewiele mam konkretnych butów na jesień.
                    Doradzicie w jakich sklepach robicie zakupy?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Buty na jesień

                      Jestem pewny, że już coś takiego widziałem. Nie jest to pierwszy temat tego typu. Warto najpierw poszukać informacji przed zakładaniem nowego tematu.
                      Zawsze byłaś tym, kim jesteś teraz. Musisz jedynie oswoić się ze świadomością, że jesteś, kim jesteś".

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Buty na jesień

                        Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
                        Zrobiłam przegląd w szafie i uznałam, ze niewiele mam konkretnych butów na jesień.
                        Doradzicie w jakich sklepach robicie zakupy?

                        Ostatnio głownie w sieci bo jest to dla mnie znacznie wygodniejsze, w sklepach online jest o wiele taniej, poza tym jest wiekszy wybór konkretnych butów czy dodatków.

                        Nie wiem czy podobają Ci się kozaki typu muszkieterki ale w sklepie Pantofelek obecnie są na nie spore zniżki:
                        https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie...terki-347.html
                        Duży plus dla sklepu za obsługę. Dostawa jest szybka oraz nie robia problemów ze zwrotem czy wymianą. Jeśli coś Ci nie pasuje, możesz wezwać kuriera oraz odesłać to na ich koszt.

                        Te są świetne:

                        Skomentuj


                          #13
                          Kozaki na zimę

                          Hej w jakich butach chodzicie w zime? Ja nie lubie kozakow, a w nike czy tegobtypu tez latac nie bede.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kozaki na zimę

                            Masz tutaj wiele możliwości

                            Botki
                            Sztyblety
                            ewntualnie trapery

                            Sama równiez do niedawna nie przepadałam za kozakami, po prostu uważałam, ze moja noga kiepsko w nich wyglada, ale ostatnio przeglądałam sobie nowe kolekcje butow w sklepach internetowych i spodobały mi się kozaki tutaj:
                            https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie...terki-347.html

                            Muszkieterki

                            Poważnie zastanawiam się czy sobie takich na zimę nie kupić.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X